Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот metodito » 19 мар 2024 12:46

Еми, гласувайте за ПП тогава и очаквайте чудеса. Щот са нови и свежи. За това - диктатура.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3603
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот danko_sot » 19 мар 2024 12:51

Dust написа:
danko_sot написа:
Dust написа:
danko_sot написа:Къде е Гонзо, къде е Бербатов?

След професионалната им кариера на футболисти наистина ми е интересно какво са правили двамата и до колко е било успешно.


Няма значение кво са правили бе, пич! Тук спорим кой е по-добър избор: Бербо или Гонзо!

Аз не казвам, че Бербатов е идеалния кандидат. И той си има косури, но...

Е как да няма значение какво са правили? Ти сериозно ли.
На база какво ще оценим кой е по-добър от двамата?


На базата на тва, че Боби Михайлов закопа българския футбол и в момента сме не на дъното, а под дъното. И на базата на тва, че Гонзо е негово подставено лице.

А Бербатов къвто ще да е нещо ново различно. Щеше да има някаква промяна, а каква само времето щеше да покаже. Мартин и особено Стилян са сериозни момчета и щяха да опитат да променят нещо в българския футбол. Футболната общественост, а ние щяхме да поставим някакви критерии пред новото ръководство и да очакваме някаква промяна.

А сега какво да очакваме? Не виждаш ли, че на никой не му пука за бг футбол. На всеки му е през оная работа. Всички са примирени със статуквото, защото знаят, че няма никакъв шанс с Гонзо нещо да се промени.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 19 мар 2024 12:53

metodito написа:
realno написа:
metodito написа:Не знам защо се разпространява мантрата как оправията е в намаляне на групата. Според мен е по-добре да се промени просто пътя за стигане до А група. Да се направи така, че в Първа лига да влизат отбори, които са заслужили мястото си. Да речем разделяне на две Б групи и по-строги изисквания за участие в тях (стадиони с осветление, финансови гаранции и тъ нъ). Иначе този филм да гледам "Левски" как играе 5-6 пъти с един отбор съм го гледал. Не е проблемът в количеството, а в качеството.


За какво са ни стадиони с осветление след като няма причина някой да ги посещава. Все едно да построиш стадион в обезлюдено село.

Няма 'ора, човек. Няма ора на тази територия. И са бедни. Ти знаеш ли на "Ивайло" какво ставаше през 90-те? И въобще по стадионите в прованса. Ти култови стадиони, като този "на мира" в ПеУник или Бончук, сега ако трябва да ги напълниш с целите градове, пак няма да можеш.


Не е до хора, а до продукция и до...............присъствието на циничните лумпени, които изгониха нормалните фенове от стадионите.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 19 мар 2024 12:56

Kotooshu написа:
delqnski47 написа:Гонзо ако е решил за втори път да кани Барбука в БФС е наистина интересен ход, щото той нищо не печели с тоя ход, че даже напротив - може си вкара таралеж в гащите. Бил си още на първи тур с разлика в крайна сметка. Не виждам причина да се отказва на тва предложение, щото и двамата имат някви връзки с властта, а и Барбука може да следи нещата отблизо и да дава препоръки или критики. В крайна сметка уж за тва се борят....уж.
Вземи влез пък ако видиш че не става, си бий камшика и това е. Аз лично бих го поканил да се занимава с ДЮШ тъй като си има фондация с децата и има опит там.


Поздравления за това мнение!
Барбука се фръцна още преди 3 години и не влезна в БФС, до сега може да работи за промяната.
Та три години да си в системата на БФС, хем можеш да се опиташ да промениш нещо, хем накрая излизаш с гордо вдигната глава и казваш: Сам съм, с тази прогнила система не мога да се справя сам! Дайте шанс на екипа ми!...
Това е една от основните причини да не вярвам на барби!

Усещаш ли обаче и двата екипа на Гонзо и Барби, какви са хитреци ... клетото ни футболче отива в ръчичките на профи лигата, предполагам и комисиите .
Недоволните към профи лигата, а онези от БФС заедно с общини и държава почват да си усвояват здраво кинти от УЕФА и ФИФА :geek:
Вярно, че ще се лишат от някой лев от глобите, ама никой няма да ги закача за БГ първенството...

Сички са маскаре :lol: А Гонзо лично аз като човек, който усеща хората, му забелязах някаква тънка промяна на поведението пред камера още като беше в Локо ПД. Шеф ли беше кво беше не помня. Още тогава е започнал всичко това по мое лично мнение. После влезна в БФС и т.н. и т.н. стъпка по стъпка тихо и спокойно. Само един или два пъти се изпуска там пред камера пред фенове на няколко пъти по негов стил, но всичко друго гледа така обрано спокойно.Даже тея ''треньорщини'' във Варна и Пловдив (градовете на българския ъндърграунд по мое лично мнение) не са били случайни. За Пловдив особено съм слушал и чувал мнооого работи.
Последна промяна от delqnski47 на 19 мар 2024 13:00, променено общо 3 пъти.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Dust
Мнения: 8051
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 19 мар 2024 12:57

danko_sot написа:На базата на тва, че Боби Михайлов закопа българския футбол и в момента сме не на дъното, а под дъното. И на базата на тва, че Гонзо е негово подставено лице.

А Бербатов къвто ще да е нещо ново различно. Щеше да има някаква промяна, а каква само времето щеше да покаже. Мартин и особено Стилян са сериозни момчета и щяха да опитат да променят нещо в българския футбол. Футболната общественост, а ние щяхме да поставим някакви критерии пред новото ръководство и да очакваме някаква промяна.

А сега какво да очакваме? Не виждаш ли, че на никой не му пука за бг футбол. На всеки му е през оная работа. Всички са примирени със статуквото, защото знаят, че няма никакъв шанс с Гонзо нещо да се промени.

Как реши, че Гонзо, човек с доста голямо его и необичащ да губи ще се остави на Перуката, който реално е вече в минанса да го води за носа не зная.

Бербатов и двамата Петрови ме интересува след бляскавите им кариери какво са постигнали и развиват? Време е да спрем да оценява някой по това, че бил добър футболист. Той и Стоичков е гениален футболист, най-добрият българин който съм гледал, но след футболната му кариера е една тотална развалина. Нито успява като ръководител, нито успява като треньор, нито нищо.

Гонзо лош или добър поне вече е работил в ръководни звена на футбола и има някакъв за сега минимален опит и няма да е парашутист на поста.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 19 мар 2024 12:58

metodito написа:Еми, гласувайте за ПП тогава и очаквайте чудеса. Щот са нови и свежи. За това - диктатура.


Разбира се, че ПП. Отивай при бункерския психопат. Ще ти хареса. Даже и на фронта ще те прати безплатно за да не скучаеш. Възрастни хора сте и пак не ви дойде акъла в главите. Все си мечтаете някой да се държи с вас като с ненужни роби все едно живота ти няма цена.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот metodito » 19 мар 2024 13:07

realno написа:
metodito написа:Еми, гласувайте за ПП тогава и очаквайте чудеса. Щот са нови и свежи. За това - диктатура.


Разбира се, че ПП. Отивай при бункерския психопат. Ще ти хареса. Даже и на фронта ще те прати безплатно за да не скучаеш. Възрастни хора сте и пак не ви дойде акъла в главите. Все си мечтаете някой да се държи с вас като с ненужни роби все едно живота ти няма цена.

Пич, точно ПП ни тикат във война. Не знам на какви пумпали си? Щом 60% от българите не разбират политическите процеси и не излизат да гласуват, а останалите гласуват масово за някакви вчерашни пикучници, значи не ни трябва демокрация, а диктатура. Сега стана ли ти ясно?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот metodito » 19 мар 2024 13:10

delqnski47 написа:Сички са маскаре :lol: А Гонзо лично аз като човек, който усеща хората, му забелязах някаква тънка промяна на поведението пред камера още като беше в Локо ПД. Шеф ли беше кво беше не помня. Още тогава е започнал всичко това по мое лично мнение. После влезна в БФС и т.н. и т.н. стъпка по стъпка тихо и спокойно. Само един или два пъти се изпуска там пред камера пред фенове на няколко пъти по негов стил, но всичко друго гледа така обрано спокойно.Даже тея ''треньорщини'' във Варна и Пловдив (градовете на българския ъндърграунд по мое лично мнение) не са били случайни. За Пловдив особено съм слушал и чувал мнооого работи.

Допускаш, че Гонзича може да мисли стратегически или че е нечий проект?

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 19 мар 2024 13:24

metodito написа:
realno написа:
metodito написа:Еми, гласувайте за ПП тогава и очаквайте чудеса. Щот са нови и свежи. За това - диктатура.


Разбира се, че ПП. Отивай при бункерския психопат. Ще ти хареса. Даже и на фронта ще те прати безплатно за да не скучаеш. Възрастни хора сте и пак не ви дойде акъла в главите. Все си мечтаете някой да се държи с вас като с ненужни роби все едно живота ти няма цена.

Пич, точно ПП ни тикат във война. Не знам на какви пумпали си? Щом 60% от българите не разбират политическите процеси и не излизат да гласуват, а останалите гласуват масово за някакви вчерашни пикучници, значи не ни трябва демокрация, а диктатура. Сега стана ли ти ясно?


Промили са ти мозъка. По - малко слушай глупостите на глупавите продажни български копейки. Точно хората с робско самосъзнание като твоето и без да искат ще бъдат вкарани във война. Не защото са агресивни, а защото сте пасивни и путинофили. Тоя червен плъх търси такива като вас със съветски самосъзнание за да ви "освободи". Върни се в историята и ще се убедиш. А хората, които наричаш "пикучници" вършат това, което трябва за да няма война. Психопат като вашия червен детеубиец разбира само от дебела сопа, а не от разговори. Тази съветска мутра ако искаше да говори, нямаше да нападне Украйна, за която уж трябваше да гарантира сигурността, а да разговаря.. Същото важи за Грузия и за Армения. Аз и нормалните хора като мен не искат Трето съветско "освобождение".
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

peliforewer
Мнения: 9491
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 мар 2024 13:38

Явно тук много колеги мислят, че да ръководиш успешно фондация от 2008 г. е лесно и не е работа.Сигурен съм, че в БФС Боби Михайлов е бил по-малко ангажиран отколкото Бербатов с даровитите деца.В БФС и във фондацията на Димитър Бербатов са много важни екипите, докато екипът на Боби Михайлов се издъни, този на Бербатов вече 16 години работи успешно.След като даден екип се е провалил е най-нормално да си ходи, а не чрез демагогия да имитира промяна.Бербатов е доказал, че може да избира добър екип и затова ако наистина искаме Промяна трябваше да се даде шанс на Бербатов.Тези приказки и дъвки за покани към Бербатов са за наивници, това са кръпки които няма с нищо да помогнат на футбола ни.Народът го е казал много ясно, Преоблякъл се Илия, пак в тия.. Не знам защо корифеите на форума искат да ме убедят, че всичко опира до ЦСКА и Левски при избора на президент на БФС, нещата са до това искаш ли нещо да се промени или да продължаваме както досега.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: I_Tuk_Froid_Pobedi, olimpi и 114 госта