Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Plovdiv_1926 » 16 сеп 2021 15:00

Mitata написа:
krumeto написа:Аз му се чудя как ги смята тези голове
Може ли да прибави към някое число още осем! :)
Осемте гола от Димитровград му са прибавени. Що се излага?

Години----------Отбор ---М------Голове
1962 – 1963----Химик---25-------8
1963 – 1968----Берое---141---101
1968 – 1975----ЦСКА---167----144
----------------------------------------------
Общо:-----------------------------253



Жеката твърди, че липсващите 8 гола са реализирани през 1961г., когато не е имало никаква кореспонденция, объркването идвало по тази причина. https://www.novsport.com/news3210589_1040.html

Аз ли нещо бъркам или сезон 1961/1962 въобще не са играли в А група Димитровград? Какво объркване, каква кореспонденция :mrgreen:
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

realno
Мнения: 6426
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 16 сеп 2021 15:03

анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:Обаче, ако не произнесеш поне един път дневно ЦСКА,ще се побъркаш :lol: Признай си :lol: :lol:

Един ден ако не напишеш поне една глупост няма да си ти. Ако обичаше толкова много ЦСКА би трябвало да те радва, че го споменавам, но явно вината от предателството ви, крещи в теб. Съжалявам те, че се оказа "верен до гроб". :P

Ти как разбра,дали и колко обичам ЦСКА?
Това,че ти казвам ,че без ЦСКА не можеш ли те подразни :lol:
И аз те съжелявам ,че нямаш отбор който да обичаш,а имаш само кйто да мразиш!
Ти си знаеш ,жив и здрав да си и щастлив в омразата си!

Хората се разпознават по делата, а не по приказките. Сам си отговори на въпроса, колко колко обичаш ЦСКА след като го замени с Литекс- София. ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Без цензура!

Мнениеот анто маина » 16 сеп 2021 15:11

realno написа:
анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:Обаче, ако не произнесеш поне един път дневно ЦСКА,ще се побъркаш :lol: Признай си :lol: :lol:

Един ден ако не напишеш поне една глупост няма да си ти. Ако обичаше толкова много ЦСКА би трябвало да те радва, че го споменавам, но явно вината от предателството ви, крещи в теб. Съжалявам те, че се оказа "верен до гроб". :P

Ти как разбра,дали и колко обичам ЦСКА?
Това,че ти казвам ,че без ЦСКА не можеш ли те подразни :lol:
И аз те съжелявам ,че нямаш отбор който да обичаш,а имаш само кйто да мразиш!
Ти си знаеш ,жив и здрав да си и щастлив в омразата си!

Хората се разпознават по делата, а не по приказките. Сам си отговори на въпроса, колко колко обичаш ЦСКА след като го замени с Литекс- София. ;)

Искаш да кажеш,че щом ти казвам ,че мислиш ден и нощ за ЦСКА,значи съм от ЦСКА?
Добра логика,говежда ама!
Оня отгоре ,Манолов и той същия :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 16 сеп 2021 15:44

onegavon написа:Няма ли кой да напише на сър Моу, че Рома ще играят с Литекс? Той само за ЦСКА,Стоичков,Пенев,Костадинов,Балъков и Младенов говори.Как не се сети, че и Мърльо е бродирал в Португалия? :mrgreen:

Най-образованият от стадото вече чеше кестена и пише донос ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 16 сеп 2021 16:15

Plovdiv_1926 написа:
Mitata написа:
krumeto написа:Аз му се чудя как ги смята тези голове
Може ли да прибави към някое число още осем! :)
Осемте гола от Димитровград му са прибавени. Що се излага?

Години----------Отбор ---М------Голове
1962 – 1963----Химик---25-------8
1963 – 1968----Берое---141---101
1968 – 1975----ЦСКА---167----144
----------------------------------------------
Общо:-----------------------------253



Жеката твърди, че липсващите 8 гола са реализирани през 1961г., когато не е имало никаква кореспонденция, объркването идвало по тази причина. https://www.novsport.com/news3210589_1040.html

Аз ли нещо бъркам или сезон 1961/1962 въобще не са играли в А група Димитровград? Какво объркване, каква кореспонденция :mrgreen:

През 1961 Димитровград е в Б група и е на второ място! Какви осем гола? :mrgreen?
Сега тръгнал да дири съотношение? Ей, сигурно има някой в 4/5 мача 10 гола. ще го биеш ли с твоето съотношение. Въпроса е вкарани голове в Елита на България!!!
Петър Жеков: Съотношението мачове/голове/период на вкарване, ми е по-добро от на Камбуров
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 16 сеп 2021 16:39

boabbb написа:
W84me написа:
onegavon написа:Няма ли кой да напише на сър Моу, че Рома ще играят с Литекс? Той само за ЦСКА,Стоичков,Пенев,Костадинов,Балъков и Младенов говори.Как не се сети, че и Мърльо е бродирал в Португалия? :mrgreen:


ск

Боли го фара Моуриньо за вас. Мислиш ли, че знае какво сте точно? Утре, ако преместят Реал на Герена, ще говори същото. Жалки опити за доказване на нещо.


Жалки :?: Вие се готвите за мач с Марек и ЦСКА 1948392634, нашите били жалки ... :lol: :lol: :lol:

Ти може да кажеш, че се готвите за мач с Челси в неделя. Може и да си прав, ако си припознал някой отбор. Левски и с Родопа да играе, няма отношение към Литекс-София.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6426
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 16 сеп 2021 16:57

анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:Обаче, ако не произнесеш поне един път дневно ЦСКА,ще се побъркаш :lol: Признай си :lol: :lol:

Един ден ако не напишеш поне една глупост няма да си ти. Ако обичаше толкова много ЦСКА би трябвало да те радва, че го споменавам, но явно вината от предателството ви, крещи в теб. Съжалявам те, че се оказа "верен до гроб". :P

Ти как разбра,дали и колко обичам ЦСКА?
Това,че ти казвам ,че без ЦСКА не можеш ли те подразни :lol:
И аз те съжелявам ,че нямаш отбор който да обичаш,а имаш само кйто да мразиш!
Ти си знаеш ,жив и здрав да си и щастлив в омразата си!

Хората се разпознават по делата, а не по приказките. Сам си отговори на въпроса, колко колко обичаш ЦСКА след като го замени с Литекс- София. ;)

Искаш да кажеш,че щом ти казвам ,че мислиш ден и нощ за ЦСКА,значи съм от ЦСКА?
Добра логика,говежда ама!
Оня отгоре ,Манолов и той същия :lol:


Какво съм искал да кажа съм го казал, но трябва да се чете с разбиране. Дори и да искам не мога да ти помогна и компенсирам пропуските ти в училище. ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6426
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 16 сеп 2021 17:05

boabbb написа:
W84me написа:
onegavon написа:Няма ли кой да напише на сър Моу, че Рома ще играят с Литекс? Той само за ЦСКА,Стоичков,Пенев,Костадинов,Балъков и Младенов говори.Как не се сети, че и Мърльо е бродирал в Португалия? :mrgreen:


ск

Боли го фара Моуриньо за вас. Мислиш ли, че знае какво сте точно? Утре, ако преместят Реал на Герена, ще говори същото. Жалки опити за доказване на нещо.


Жалки :?: Вие се готвите за мач с Марек и ЦСКА 1948392634, нашите били жалки ... :lol: :lol: :lol:

Вашите сега не са като вашите преди. :)
А нашите сега са същите като нашите преди и дори да играят с Ботев Луковит в Ловеч пак сме си ние, оригинал. Иначе може да си наричате когото искате "нашите" дори и нас. Това няма нищо общо с реалността. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Без цензура!

Мнениеот анто маина » 16 сеп 2021 17:33

realno написа:
анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:
realno написа:
анто маина написа:Обаче, ако не произнесеш поне един път дневно ЦСКА,ще се побъркаш :lol: Признай си :lol: :lol:

Един ден ако не напишеш поне една глупост няма да си ти. Ако обичаше толкова много ЦСКА би трябвало да те радва, че го споменавам, но явно вината от предателството ви, крещи в теб. Съжалявам те, че се оказа "верен до гроб". :P

Ти как разбра,дали и колко обичам ЦСКА?
Това,че ти казвам ,че без ЦСКА не можеш ли те подразни :lol:
И аз те съжелявам ,че нямаш отбор който да обичаш,а имаш само кйто да мразиш!
Ти си знаеш ,жив и здрав да си и щастлив в омразата си!

Хората се разпознават по делата, а не по приказките. Сам си отговори на въпроса, колко колко обичаш ЦСКА след като го замени с Литекс- София. ;)

Искаш да кажеш,че щом ти казвам ,че мислиш ден и нощ за ЦСКА,значи съм от ЦСКА?
Добра логика,говежда ама!
Оня отгоре ,Манолов и той същия :lol:


Какво съм искал да кажа съм го казал, но трябва да се чете с разбиране. Дори и да искам не мога да ти помогна и компенсирам пропуските ти в училище. ;)

Сега се върни назад и си прочети глупостите които си написал, дано си ги разбереш!Ако не ,помоли се на някой от стадото ,по-умен да ти помогне,ама някой дето не като теб,е мучал само и пасал трева,а такъв дето може и малко да мисли!
Ако не намериш, ще ти го напиша на срички!

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 16 сеп 2021 18:42

Само да припомня че ЦСКА довечера излиза без 5 титуляри - Кох,Вион,Жеферсон,Юга и Кайседо да не стане мяу положението за господата от сухата река случайно като миналата година. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, vlong и 51 госта