Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 26 яну 2022 12:35

1914.1902 написа:Вече обсъдихме темата за КЕШ, не ми се занимава пак.


Ти нищо не си обсъждал. Или мълчиш или говориш глупости. Аз ти дадох конкретен пример. Отборът на Клоп при стария формат НЯМА как да стане носител на КЕШ/ШЛ. ДОКАЗАНО. При новия формат, по-лесния, стана.
Всичко това при равни други условия. Годината е пак 2019, съперниците са същите, играчите на Ливърпул и на съперниците същите, всичко е същото. САМО ФОРМАТА ГО ПРАВИМ НА СТАРИЯ и Ливърпул гърми. Точно и ясно така както никога не говорите вие левскарите, а джафкате като помиярите на улицата.

Относно другото. Докато бягаш от темата за най-силния турнир пропускаш куодропъла. Това или е защото си левскар и бидейки с основно образование не знаеш английски език, а и много други учебни дисциплини или защото не ти отърва. Отборът който го постигна е непобедим за вас дори да направите отбор на столетието с най-добрите си играчи от различни формации. Този наш отбор неслучайно донесе и най-голямата радост на национално ниво.

Разбира се като всеки сектант знаеш за трипъла от 84-та, което и аз го знам, какво е направил съперника, но като потомствен туземец няма как да имаш обща култура и да знаеш и другите какво са направили.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот teerr » 26 яну 2022 12:45

Чета чета и ми става едно люляково на душата и едно пратакалено на сърцето.......
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Dust
Мнения: 8025
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 26 яну 2022 12:56

Непринуден написа:
vlong написа:Терзийски публикува отговори
От г-н Терзийски
1.ст.,,Георги Аспарухов,, е общински,и тези въпроси ги задайте в общината,но все пак ще ви отговоря
2.Ползва се от ФК Левски .Безвъзмездно


И тук става интересно ако свържа две различни мнения от два различни форума. Твоето с друго.

Delyan Ivanov
И аз имам въпрос към него.
Защо ПФК "Левски" прибра 6,000,000 лева от Виваком за смяна на името на стадиона, след като стадионът не е собственост на футболния клуб и не плаща наем за него?



За пръв път виждам такова чудо. Наемателя, а не собственика, прибира привилегии, които са свързани със сградата.
Все едно ако съм някъде на квартира да прибера парите от рекламно пано окачено на стената на сградата. А за да е още по-точно с левскарския пример междувременно и не плащам наем. Тоест хазяина ми търпи двоен удар (това само левскарите го могат-да крадат така яко като цигани). Един път не ми иска пари за пребиваване на негова територия (собственост), а от друга страна всички привилегии които произтичат от владеенето на тази собственост ми ги дава на мен. Трябва да съм някой много голям мафиот, за да мога да го сплаша да го прави. Нормален човек не би.

И после не били мафия. Мафията изрева яко последните седмици. Хич не й харесва да се спре редовния рекет върху българското население и да няма далавера.

Извинявам се за големият цитат.
В духа на цитираното мнение на Delyan Ivanov, кой дължи парите за строежа на сектора?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32482
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 13:03

Непринуден написа:
1914.1902 написа:Вече обсъдихме темата за КЕШ, не ми се занимава пак.


Ти нищо не си обсъждал. Или мълчиш или говориш глупости. Аз ти дадох конкретен пример. Отборът на Клоп при стария формат НЯМА как да стане носител на КЕШ/ШЛ. ДОКАЗАНО. При новия формат, по-лесния, стана.
Всичко това при равни други условия. Годината е пак 2019, съперниците са същите, играчите на Ливърпул и на съперниците същите, всичко е същото. САМО ФОРМАТА ГО ПРАВИМ НА СТАРИЯ и Ливърпул гърми. Точно и ясно така както никога не говорите вие левскарите, а джафкате като помиярите на улицата.

Относно другото. Докато бягаш от темата за най-силния турнир пропускаш куодропъла. Това или е защото си левскар и бидейки с основно образование не знаеш английски език, а и много други учебни дисциплини или защото не ти отърва. Отборът който го постигна е непобедим за вас дори да направите отбор на столетието с най-добрите си играчи от различни формации. Този наш отбор неслучайно донесе и най-голямата радост на национално ниво.

Разбира се като всеки сектант знаеш за трипъла от 84-та, което и аз го знам, какво е направил съперника, но като потомствен туземец няма как да имаш обща култура и да знаеш и другите какво са направили.


Вчера казах ли ти, че няма да ти чета нещата? Не ме интересува какво пишеш, казах ти мнението си вече за 1960 и 2018.

И само ти казвам, че не си ти човекът, който ще казва с какво образование съм, дори не ме познаваш, защо пишеш такива неща за мен тук?

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 26 яну 2022 13:19

Познавам те. Нали си левскар. Не сте сложни типове. Просто устроени и предвидими сте.

По начина ти на изразяване съдя, че не си разбрал какво имам предвид през 2019 и че имам предвид 89-та за ЦСКА.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32482
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 13:25

Ясно разбираемо какво искаш да кажеш, но ти да не мислиш, че пък е лесно да завършиш четвърти във Висшата лига и да получиш право да си в ШЛ?

Ти следиш ли конкуренцията във Висшата лига? Ти знаеш ли с какви бюджети разполагат всички отбори и каква интрига има там?

Взели сте 4 купи за един сезон, но левскарите с какво са виновни, че е възможно вече да се направи само домашен дубъл + Суперкупа? Да върнем Купата на Съветската армия ли?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12218
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 26 яну 2022 13:30

Я, припокът-професионален оранжев трол притежавал гадателски способности.
........ Отборът на Клоп при стария формат НЯМА как да стане носител на КЕШ/ШЛ. ДОКАЗАНО.....
. Чак умеел да доказва събития, които никога не са се случвали, кратуната му манипулаторска оранжева.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32482
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 13:34

Според него да биеш на 1/8-финал в ШЛ Жонес Еш е по-трудно, отколкото да биеш ПСЖ. Това говори много. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Eminem » 26 яну 2022 13:48

Припочетата са тотал щета. При сегашния формат на ШЛ е много по-трудно да постигнеш успех, защото срещаш в пъти повече силни отбори! Дори още в групата.

Като сега е по-лесно, тъпото припоче да каже защо отбори подобни на онова ЦСКА НЕ могат да си повторят успехите от КЕШ ?

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 26 яну 2022 13:53

Dust написа:Как мога да си сменя ЕГН-то, за да си залича негативното минало?

Миналото му било негативно, като гледам и бъдеще няма , затова най-добре се гръмни.
:lol:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, Testa_di_Legno, Veso1913 и 34 госта