Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 7877
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 08 май 2021 00:36

CaptainBertorelli написа:
Dust написа:Дали предположенията са мои или не няма значение, важното е, че същото не е проблем да бъде направено.
Явно доста народ не иска да приеме форсмажорните обстоятелства и всеки си дърпа чергата към него.
Няма да е лошо ей така леко да ковидясат някои играчи за финала за купата, тогава друга песен ще бъде запяна

Недей, че и участника ни в ШЛ може да ковидяса. Съмнявам се, че ще пренаредят предварителните кръгове!

И да ковидяся е все тая, следващият им мач, който има значение е чак през месец юли.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 08 май 2021 01:20

Dust написа:
CaptainBertorelli написа:
Dust написа:Дали предположенията са мои или не няма значение, важното е, че същото не е проблем да бъде направено.
Явно доста народ не иска да приеме форсмажорните обстоятелства и всеки си дърпа чергата към него.
Няма да е лошо ей така леко да ковидясат някои играчи за финала за купата, тогава друга песен ще бъде запяна

Недей, че и участника ни в ШЛ може да ковидяса. Съмнявам се, че ще пренаредят предварителните кръгове!

И да ковидяся е все тая, следващият им мач, който има значение е чак през месец юли.

Ало-о-о форсмажорния,не си ли чувал че има официални дати определени от ФИФА и УЕФА за мачове на националните отбори които са задължителни.Миналата година бяха отложени приятелските мачове и Европейското първенство и приоритет беше да завършат първенствата.Не знам дали ще има футболисти от българското първенство играещи на Евро-21,но има много футболисти национали на страните си които са задължени да играят в ОФИЦИАЛНИТЕ приятелски мачове на държавите си.Трябва ли Ясен Петров да обяснява на един тетевенски дървен философ,че когато България играе с отбори като Словакия,Русия и Франция даже и в приятелски мачове трябва да е с най-добрите си футболисти защото това е момента да се обиграва състава за да може да постигне нещо в официалните квалификационни мачове.Големи простотии написахте,ЦСКА с едно свое действие не е показал страна между комуникацията 1948-БФС,днес часове преди мача заявиха че са готови за всякакво развитие на казуса,но мозАците или по-точно малоумниците във форума решихте че пак ние сме виновни,тирето явно ви е набито много здраво отзад.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 08 май 2021 19:11

Жив да не бях,след 50 мача без отсъдена дузпа срещу Лудогорец при решено първенство се отсъжда втора подред срещу хората на Домусчиев,червени картони .Браво Иво,браво Сватба,кой казва че българските съдии били СТРАХЛИВИ :) .
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Cheradonna » 08 май 2021 19:30

damyanov1963 написа:
Cheradonna написа:
damyanov1963 написа:
yagarr написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:От 2 дни ти чета простотиите и реших да ти извадя състава на Рома на мача в София с ЦСКА...Пиетро Бур-вратар,Камбула-ЦЗ-27млн.евро,Жесуш-ЦЗ-2.5млн.евро,Фасио-ЦЗ-1млн.евро,Бамба-халф,Миланезе-халф,Диавара-халф-15млн.евро,Бруно Перес-халф-2.5млн.евро,Педро-крило-7.5млн.евро,К.Перес-крило-9 млн.евро,Майорал-ЦН-14млн.евро,ВЛЕЗЛИ РЕЗЕРВИ-Карсдроп-10 млн.евро,Смолинг-15млн.евро,Вилар-15млн.евро,Филипо Трипи......Тези които нямат цена са млади футболисти за които не намерих трансферна цена.СЕГА НЕКА НАЙ-УМНИЯТ ОТ ВАС ДА СМЕТНЕ КОЛКО СТРУВА ОТБОРЪТ КОЙТО ЗАГУБИ ОТ ЦСКА С 1-3.А НА ТЕБ СЪМ ТИ КАЗАЛ ЧЕ ОТ ДЕН НА ДЕН СТАВАШ ПО-ЗЛЕ.

Я сега извади статистика и с цените на младите момчета от Йънг Бойс, щото с тях мачовете бяха истински, а не тренировъчните на Рома, а и с мамалигарите от калафат, ли гюргево ли, откъдето бяха...
И колко от тия скъпите на Рома участваха на тренировката с/у вас, също.
Както и с колко ви биха Рома на Армията предишния път, когато играхте с тях, понеже тогава не бяха дошли за тренировка!

Палячо за твоя информация Йънг Бойс миналия сезон станаха шампиони като завършиха 14 точки пред Базел които играха 1/4 финал за Лига Европа.Тоя сезон са първи с 25 точки пред втория - Базел. Какво да ти вадиме вземи се скрий че всички които имат малко повече познания във футбола ти се смеят :lol: Приеми че Йънг бойс не са Вадуц това е положението :lol:

Положението е, че винаги сте последни в групите и 31г. не сте играли напролет в Европа. А факта, че нервичките не ви издържат на истината и се чудите с какви епитети да се обръщате към мене няма да ме спре да ви я казвам.
Понеже сте по статистиките, що показвате само тия дето ви изнасят. Покажете всичките ви мачове с Рома, не само последните два тренировъчни за тях. И понеже знам, че няма да го направите, щото не ви стиска, аз ще ги кажа: имахте 4 мача, 4 победи за Рома, голова разлика 7:0, като последния път ви биха тука с 3:0 на В. Левски, сигурно щото играхте само пред 15 хил. души, ама кво толкова чудно, вие с Ливърпул и то още когато бяхте ЦСКА играхте пред 17 000, а ние играхме всичките си мачове на В. Левски от ЛЕ и ШЛ пред над 40 000. А се хвалите, че на мача с Фулъм бяхте 35 000, щото това ви е рекорда. Примера на шивача с арменците важи точно за вас - винаги последни в групите, ама се радват, че били Рома в мач без значение!
Мнооого разбирате от футбол, нема що :lol:


Ама вие като разбирате,що пък един път не бихте някой силен отбор в някой такъв"безмислен мач?"Оп забравих вие все играете "смислени"мачове срещу всякакви анонимници и все ви бият като шкембе у дувар... :mrgreen:
От тебе разбрахме,че е много престижно да играеш мачове напролет,голема хвалба,няма що... :o

Били сме Барселона, Атлетико Мадрид, Олимпик Марсилия, Спортинг, ама ти си малък та не знаеш. Ами, като не е престижно да играеш напролет в Европа, вие защо 31г.не играете там?
А, сетих се, щот го няма вече М. Балев. Аз пък от вас разбрах, че най-престижно е да стигнеш до групите на ЛЕ, нищо че там си винаги последен :arrow:


Чакай малко бе,нали успехите на ЦСКА били стари и не важели,пък ти ся ми даваш някакви мачове отпреди 100 години,какво е това чудо сега? И като ги бихте тея горните,поне до някой четвъртфинал стигнахте ли,случайно?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 08 май 2021 19:35

Колкото до широко обсъжданата тема с Ковида на 1948 разгледах как прецедират от УЕФА при такъв казус когато няма възможност да се играе срещата в друг ден,присъжда се служебна загуба.Грешката е че служителят на БФС Неделчо Михайлов лично е отложил срещата Локо Пд-1948 без да съобрази че това са плейофи,трябвало е да се даде съгласие при невъзможност да съберат състав за 24 часа да се картотекират нови футболисти за да се играе мача,ако това не стане се присъжда служебна загуба.Смешното е че БФС пак са заспали и не са приели нови правила за Ковида за плейофите,а работят по тези от редовния шампионат и не ми е ясно как ще излязат от тази ситуация.Правилното решение според мен е при невъзможност да представиш отбор за среща от плейофите да загубиш служебно.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Dani Kiki
Мнения: 764
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dani Kiki » 08 май 2021 20:11

peliforewer написа:Колкото до широко обсъжданата тема с Ковида на 1948 разгледах как прецедират от УЕФА при такъв казус когато няма възможност да се играе срещата в друг ден,присъжда се служебна загуба.Грешката е че служителят на БФС Неделчо Михайлов лично е отложил срещата Локо Пд-1948 без да съобрази че това са плейофи,трябвало е да се даде съгласие при невъзможност да съберат състав за 24 часа да се картотекират нови футболисти за да се играе мача,ако това не стане се присъжда служебна загуба.Смешното е че БФС пак са заспали и не са приели нови правила за Ковида за плейофите,а работят по тези от редовния шампионат и не ми е ясно как ще излязат от тази ситуация.Правилното решение според мен е при невъзможност да представиш отбор за среща от плейофите да загубиш служебно.


Доколкото зная, действащата в момента Наредба за болни или карантинирани футболисти, е за отлагане на мача при повече от 10 засегнати от Ковид. Никъде не е упоменато за редовен сезон или плейофи се отнася. Не може в движение да действаш според ситуацията, както сега прави БФС. Те просто нарушават собствените си нормативи! Или зависи за кой отбор се отнася?..... :)
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 08 май 2021 20:13

Босът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски направи скандално разкритие за събитията в българския футбол в последните дни.

"Говорих с Гонзо и наистина съм потресен от това, което се случва. Неделчо (б.а Михайлов) му е казал, че ЦСКА ще вземе Купата и ние ще играем в Европа и като трети, какво толкова.

Обиден съм не за друго, а защото ме надмина като гадател. Как така отсега знае кой ще вземе Купата и кой ще играе в Европа? Мислех си, че аз съм най-голямата Ванга", заяви Крушарски пред "Мач Телеграф".

"Очевидно е, че такава се дава предимство на наш конкурент и е нормално да реагираме. Не мога си представя защо са тръгнали точно срещу мен, който винаги съм играл честно срещу всички и при мен Локомотив показва най-големия феърплей в българския футбол", каза още босът на "смърфовете".

Dust
Мнения: 7877
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 08 май 2021 20:37

Благодаря и приятна съботна вечер на недървените философи.

Изображение
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 08 май 2021 20:56

Dani Kiki написа:
peliforewer написа:Колкото до широко обсъжданата тема с Ковида на 1948 разгледах как прецедират от УЕФА при такъв казус когато няма възможност да се играе срещата в друг ден,присъжда се служебна загуба.Грешката е че служителят на БФС Неделчо Михайлов лично е отложил срещата Локо Пд-1948 без да съобрази че това са плейофи,трябвало е да се даде съгласие при невъзможност да съберат състав за 24 часа да се картотекират нови футболисти за да се играе мача,ако това не стане се присъжда служебна загуба.Смешното е че БФС пак са заспали и не са приели нови правила за Ковида за плейофите,а работят по тези от редовния шампионат и не ми е ясно как ще излязат от тази ситуация.Правилното решение според мен е при невъзможност да представиш отбор за среща от плейофите да загубиш служебно.


Доколкото зная, действащата в момента Наредба за болни или карантинирани футболисти, е за отлагане на мача при повече от 10 засегнати от Ковид. Никъде не е упоменато за редовен сезон или плейофи се отнася. Не може в движение да действаш според ситуацията, както сега прави БФС. Те просто нарушават собствените си нормативи! Или зависи за кой отбор се отнася?..... :)

Проследи как е решен мача Швейцария-Украина от 17,11.2020г.,подробно съм написал кое как е в предишният си коментар,нали знаеш че е смешно зад всяка простотия на БФС да ви се вижда ЦСКА,доколкото знам ЦСКА е един от малкото български футболни клубове които открито са против БФС и заради това плаща едни глоби и си играйка.Защо не коментирате как 50 мача след като не беше свирена дузпа срещу Лудогорец вече се свири втора поредна такава ,но след решена титла.За червените картони няма да коментирам ,през годините сме се нагледали на толкова спестени и то в мачове със значение ,че действията днес на Сватбата в Разград ги подминавам с усмивка.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 08 май 2021 21:02

Dust написа:Благодаря и приятна съботна вечер на недървените философи.

Изображение

Не е хубаво да се рекламират залагания по форумите,лош пример е за младите.Харчи си ги парите със здраве и се съсредоточи в залаганията вместо да се излагаш по форумите.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 40 госта