Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 22 апр 2021 23:15

honda написа:...
Друг голям български футболист,който е много малко известен е Божин Ласков, въпреки че е играл в Левски реално прави кариера в Слован(Братислава) ,където блести по-ярко от Ласло Кубала,който и до днешен е считан за най-голямата легенда на Барселона за всички времена. На Б.Ласков му е предлагано да премине в Торино ,който в онзи момент е най-силния отбор в Италия срещу 100 хил долара в злато - баснословна сума за времето си. Б.Ласков дълги години беше "персона нон-грата" в България по политически причини - беше близък приятел на Вацлав Хавел , един от първите подписали Харта 77.
Такива като Божин Ласков, а и много други футболисти преди него са били умишлено пренебрегвани. За една партия и един нейн отбор, футболът в България започва от 1948-а година.
Доколкото съм чел, "Франс футбол" е писал за Б. Ласков (в периода му в Слован), че е най-добрият нападател в Европа.
Имало е и много други играчи преди това, които са оставили значима следа в българския футбол, играли са и в чужбина, но за тях не се пише нито ред.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 23 апр 2021 01:56

damyanov1963 написа:Добре де, говорите за Якимов, Бонев, Жеков, Соколов и какви ли още не, че били по-добри от Гунди, ама само на приказки. Никой не показа поне една снимка, клип, отзиви на чуждестранна преса и велики футболисти и треньори за тях, или поне колкото за Гунди. Факта, че Гунди е най-снимания и най-коментирания го прави Най-Великия, защо не кажете колко гола имат тези футболисти в ЕКТ и с/у кои отбори?
Защото ви е срам, за това :idea:
Ако не бъркам, при Гунди интересното е, че не е отбелязал гол само срещу 2 от отборите, срещу които е играл в ЕКТ - Атлетико Мадрид и Санкт Гален...
Отбелязвал е на Стяуа - 5 гола, Шамрок - 1 гол, Юргорден - 2 гола, Бенфика - 3 гола, Милан - 2 гола, , Вестманея - 1 гол, Гурник - 2 гола и Аустрия - 2 гола.

В нац. отбор има само 4 гола в приятелски мачове - по 1 срещу Алжир, Италия, Англия и Перу. Останалите са в квалификации за ЕП и СП, както и 1(според други източници 2 гола) на СП.

Петър Жеков (рекордьорът и до днес по отбелязани голове в "А" група), ако не бъркам има 9 гола в ЕКТ от 19 мача и 25 гола за нац. отбор от 44 мача. 19 от тези голове обаче са в приятелски мачове(10) и ОИ и квал. турнири за ОИ(9). Има 6 гола за квал. за ЕП.
Може и да бъркам някъде разбира се!?

Бонев е велик играч, който обаче е играел в Локомотив Пд, а знаем, че те не са имали ресурсите да се борят с ЦСКА и Левски. За нац. отбор приносът му е безспорен. Има 17 гола в квал. за ЕП и СП + 2 гола на СП.

Якимов също е великан в българският футбол. Най-техничният и креативен футболист, който е имало в България, според мнозина, които са го гледали.

Соколов, както и П. Величков от Славия, са най-големите таланти в историята на българският футбол, пак според хора, които са ги гледали. Много причисляват към тях и Б. Искренов. Чувал съм обаче, а за Искренов съм бил съвременник, че са и били сред най-големите несериозници и са залитали по жени, алкохол и така нататък, което в крайна сметка не ги е довело до нищо добро. Соколов и Величков са европейски шампиони за юноши!

Ozzimozzi
Мнения: 7120
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 23 апр 2021 09:00

Динамовци, как върви кампанията с виртуалните билети и абонаментни карти? Струва ми се, че откакто Шиши и Боко спряха да плащат, понеже си имат други ядове и кампанията замря! Друго си е да се правиш на фен на чужд гръб, но истината рано или късно лъсва, нали?! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

honda
Мнения: 4342
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 23 апр 2021 09:42

Ozzimozzi написа:Динамовци, как върви кампанията с виртуалните билети и абонаментни карти? Струва ми се, че откакто Шиши и Боко спряха да плащат, понеже си имат други ядове и кампанията замря! Друго си е да се правиш на фен на чужд гръб, но истината рано или късно лъсва, нали?! ;)

Ти за нас бъди рахат :)
По-добре вие помислете вие какво ще правите ;) .
Наскоро ЦВ посочи,че вашия спонсор (и кредитор) "Петрол" е на .... Шиши. Нещо ,което бате ти honda ви го набива от доста време в главите.

Ozzimozzi
Мнения: 7120
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 23 апр 2021 10:07

honda написа:
Ozzimozzi написа:Динамовци, как върви кампанията с виртуалните билети и абонаментни карти? Струва ми се, че откакто Шиши и Боко спряха да плащат, понеже си имат други ядове и кампанията замря! Друго си е да се правиш на фен на чужд гръб, но истината рано или късно лъсва, нали?! ;)

Ти за нас бъди рахат :)
По-добре вие помислете вие какво ще правите ;) .
Наскоро ЦВ посочи,че вашия спонсор (и кредитор) "Петрол" е на .... Шиши. Нещо ,което бате ти honda ви го набива от доста време в главите.

А ти даряваш ли, или фенстваш зад гърба на Шиши и неговите дарения? ;) Къде изчезнаха фанфарите и трабадурите, които ежеседмично ни даваха информация колко пари били "събрали" динамовските фенове?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Martinez1948
Мнения: 1375
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 23 апр 2021 10:29

honda написа:
Къде в Източния блок не се състояла подобна метаморфоза?- ако наричаш физическото унищожение "метаморфоза" - много жалко за теб.
.

Казах, че е логично вследствие на политическите и военни промени у нас. И по света, но най-вече в източният блок и у нас.
Оценка на събитието не съм давал мамка му. :evil:
С Бат Дамянов ме изкарахте най-големия радетел на събитията след 9ти септмеври.

И ти извърташ думите, точно както гаджето ми прави в семейните скандали.
Женска логиката = левскарска логика
Демек нулева логика и обективност.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 23 апр 2021 12:08

rane написа: За една партия и един нейн отбор, футболът в България започва от 1948-а годинa.

Бъркаш. Четирите букви се появяват есента на 1963 година.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9057
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 23 апр 2021 12:46

Ozzimozzi написа:Динамовци, как върви кампанията с виртуалните билети и абонаментни карти? Струва ми се, че откакто Шиши и Боко спряха да плащат, понеже си имат други ядове и кампанията замря! Друго си е да се правиш на фен на чужд гръб, но истината рано или късно лъсва, нали?! ;)


Догодина прекръстват В група на Суперлига и така динамовци ще си представят, че играят в голям и силен турнир. Както например всеки път като са на бараж и си мислят, че са стигнали финал на нещо си :lol: .
Офтопик:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 23 апр 2021 12:48

bubka написа:
Ozzimozzi написа:Динамовци, как върви кампанията с виртуалните билети и абонаментни карти? Струва ми се, че откакто Шиши и Боко спряха да плащат, понеже си имат други ядове и кампанията замря! Друго си е да се правиш на фен на чужд гръб, но истината рано или късно лъсва, нали?! ;)


Догодина прекръстват В група на Суперлига и така динамовци ще си представят, че играят в голям и силен турнир. Както например всеки път като са на бараж и си мислят, че са стигнали финал на нещо си :lol: .

Аз пък мислех че ще направят нов формат, ще ни сложат тире и пак сме тука. Ставало е вече.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9057
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 23 апр 2021 12:51

W84me написа:
bubka написа:
Ozzimozzi написа:Динамовци, как върви кампанията с виртуалните билети и абонаментни карти? Струва ми се, че откакто Шиши и Боко спряха да плащат, понеже си имат други ядове и кампанията замря! Друго си е да се правиш на фен на чужд гръб, но истината рано или късно лъсва, нали?! ;)


Догодина прекръстват В група на Суперлига и така динамовци ще си представят, че играят в голям и силен турнир. Както например всеки път като са на бараж и си мислят, че са стигнали финал на нещо си :lol: .

Аз пък мислех че ще направят нов формат, ще ни сложат тире и пак сме тука. Ставало е вече.


Не, няма да стане така. Няма смисъл. Прекалено сте жалки. Каквото и да правят, пак ще изпаднете. Трябва ви малко да поцъкате по долните нива :lol: .
Офтопик:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dakata_1912 и 36 госта