Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 09 авг 2020 09:55

Tsetsochisloto написа:
анто маина написа:
Tsetsochisloto написа:И какво стана сега ? Само с българи унизих смешните ловешки чернилки и чужденци....кой сега е номер 1 ? А ?

Браво,да играеш в собственото си поле като домакин,нормално за селски отбор.
От Требич бяхте нали?
Препълнен сектор"А". :lol: :lol: :lol:


Освен 100 наекомана в Г , що ви нямаше бре ... ловешките фенове ...

Е колко да сме за мач с новак мъ
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 09 авг 2020 10:08

delqnski47 написа:Е колко да сме за мач с новак мъ

Е колко да сте, колкото сте на всички други мачове. Уж две Цесеката, не могат 2000 човека да съберат.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 09 авг 2020 11:21

***cska*** написа:
TristaNNN написа:Абе, МиньорО са новият участник във Втора лига. Ще има ли кьотеци по стадионите, а? :mrgreen:


Тристане, МиньорО трудно ще влезне където и да било, :lol: щото през 2013г. пукна (по вашата извратена логика) и взе лиценза на Долна Диканя. Найс, А? :lol:

Любимият на перничани футболен клуб Миньор започва на чисто - с нова регистрация и без дългове, съобщи на пресконференция кметът на Перник Росица Янакиева. След проведени множество разговори със спортни деятели и хора, които милеят за футбола в миньорския град е взето решение да се приеме лицензията на ФК Витоша (Долна Диканя).

Отборът ще бъде регистриран под името ФК Миньор, ще се разшири Общото събрание, ще се избере нов Управителен и нов Контролен съвет. Тимът ще участва в първенството на "В" група.

"Надявам се след две години да се поздравим с успех и Миньор отново да бъде сред най- силните, където му е мястото, каза кметът. Тя уточни, че за участие в Общото събрание ще бъдат поканени бизнесмени, представители на общинската администрация и на ОбС. Фалиралият ПФК Миньор започна да напуска базата. Общината ще назначи хора, които да поддържат стадиона и да го охраняват.

Това означава, че Миньор няма да играе в "Б" група, която остава със само 11 отбора.

По същата схема се опита да оцелее и ЦСКА, но вътрешноклубни вражди принудиха армейците да прибегнат до варианта с връщането на Александър Томов.

По подобие на Миньор пък се спасиха :shock: :lol: Ботев (Пловдив), Локо (Пд), Черноморец, Етър и други (геройски загинали). :lol:


Единствено великия ЦСКА фалира по законов начин със синдик, спечелен търг, изплащане на част от задълженията на фалиралото дружество... и натам го знаете! Учете се, че скоро като плювнете държавната цица, ще ви се налижи и на вас! :lol:

Добрееее, поправям си мнението:
Абе, новосъздаденият ФК Миньор е новия участник във Втора лига. Ще има ли кьотеци по стадионите, а? :mrgreen:
Старият отбор пукна, и на негово място се пръкна нов ФК, който почва на чисто, от нулата, но за разлика от друг пукнал клуб, няма да слага тирета и да мести други отбори на стадиона си, които впоследствие да прекръства. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот onegavon » 09 авг 2020 11:33

Много говорите за тирета и колкото повече говорите, толкова повече нараства риска да ги получите.

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ***cska*** » 09 авг 2020 11:35

TristaNNN написа:Добрееее, поправям си мнението:
Абе, новосъздаденият ФК Миньор е новия участник във Втора лига. Ще има ли кьотеци по стадионите, а? :mrgreen:
Старият отбор пукна, и на негово място се пръкна нов ФК, който почва на чисто, от нулата, но за разлика от друг пукнал клуб, няма да слага тирета и да мести други отбори на стадиона си, които впоследствие да прекръства. :)


:mrgreen: Ясно,нищо не си разбрал! :lol: Витоша (Долна Диканя) се мести в Перник, преименува се на Миньор и хоп - готово палто без ръкави! :lol: Баба Гицка пак е преебана.
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 09 авг 2020 12:16

***cska*** написа:
TristaNNN написа:Добрееее, поправям си мнението:
Абе, новосъздаденият ФК Миньор е новия участник във Втора лига. Ще има ли кьотеци по стадионите, а? :mrgreen:
Старият отбор пукна, и на негово място се пръкна нов ФК, който почва на чисто, от нулата, но за разлика от друг пукнал клуб, няма да слага тирета и да мести други отбори на стадиона си, които впоследствие да прекръства. :)


:mrgreen: Ясно,нищо не си разбрал! :lol: Витоша (Долна Диканя) се мести в Перник, преименува се на Миньор и хоп - готово палто без ръкави! :lol: Баба Гицка пак е преебана.

Tи не си разбрал. :mrgreen: Не местят Витоша в Перник, а им взимат лиценза.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 09 авг 2020 12:17

onegavon написа:Много говорите за тирета и колкото повече говорите, толкова повече нараства риска да ги получите.

Така е, прав си. От нашето говорене или писане във форума зависи бъдещето на Левски. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 09 авг 2020 13:16

W84me написа:
delqnski47 написа:Е колко да сме за мач с новак мъ

Е колко да сте, колкото сте на всички други мачове.

Да бе добре
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 09 авг 2020 20:24

Ботевисти яко клатят!
Враца, Пловдив.... :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 66 госта