Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 26 яну 2022 11:32

1914.1902 написа:
Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?


Няма значение, важното е да ги оставим да ни бият в редовния сезон, а ако може и в плейофите /стига да сме там/.


Да ги оставите? Вие сте с подчинен статут. По-силният турски отбор ще вземе от стадото турци.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 11:34

Непринуден написа:
1914.1902 написа:
Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?


Няма значение, важното е да ги оставим да ни бият в редовния сезон, а ако може и в плейофите /стига да сме там/.


Да ги оставите? Вие сте с подчинен статут. По-силният турски отбор ще вземе от стадото турци.


Ок.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 26 яну 2022 11:37

1914.1902 написа:
Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:
LoveAndPeace написа:
Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

По-интересно ще е от вас на колко ще са?

Всички знаем , че на припоците по-интересен ви е Левски :lol:


Те винаги говорят само за Левски, много от тях пишат тук само за сините, виждат се рекорден брой мнения в темата на определени потребители.

Като си прочетеш поста за Генчев, не ти ли става малко неловко?
Още повече като не си виждал трофей на любимият ти отбор от 4 клас!! :mrgreen:


До 4 клас видях любимият си тим в групите на ШЛ, 1/4-финал в Купата на УЕФА, дубъл в България. Кога ти или някой от вашите фенове е виждал любимият ви тим в групите на ШЛ, 1/4-финал в Лига Европа, домашен дубъл?


Ми аз например като ученик пък видях много повече. Полуфинал, а що се отнася конкретно до най-силния европейски турнир 1/4 финал, а не някакви предварителни пресявки, предварителни или първи кръгове при това придружени с огромен бой като върху ********. На твоя дубъл видях куодропъл в България, което никой извън цесекарите не е виждал.

Всички тези неща са ясни. ЦСКА е най-големия български отбор не защото някой си е решил да разказва вицове, а зарди конкретни неща. Между тях и въпросните които изброих.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 26 яну 2022 11:42

1914.1902 написа:Кое му е тъжното, след като Сираков не се интересува, защо аз да се?


Нали левскарите бяха нещо повече от човеци, не ги интересуваха победите дори и да ги бият джуджета, морала на първо място и важното е винаги да са зад Левски.
Как така не те интересува когато Наско е начело и не му пука? Та ти си от сектата! Трябва чинно да събирате пари, да участвате в акции, да пишете по НКП-та, верни зад отбора и срещу всички. Нали комунистите не успяха да ви затрият в комунистическия строй, баш в силата си, та сега един Сираков ли ще ви сломи?

Хайде! Отивай да събираш бутилки и да ги връщаш на вторични суровини. Ако не знаеш как питай Топчо.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 26 яну 2022 11:43

kamilata3 написа:
DanailG написа:Аз не виждам какъв е проблема да се интересувам за интересувам по зададените по казуса въпроси. Не знам защо агресираш. Страх те е евентуално да не мине далаверата ли. Или да не се заобиколят закони. Смисъл искаш да ви дадат нещо даром, както търга с Армията ли. И не знам защо всеки път ме цитираш като пишеш под мен.


Първо не агресирам,не се прави на жертва,второ пиша защото ми задаваш въпрос.Но явно ви е удобно само да задавате празни въпроси без отговор ,защото ви е ясно колко издишате с тези въпроси.Къде видя да не дадат нещо даром,зле сте това е ясно,стадиона като се направи къде ще го носи после г-н Ганчев,нали остава за държавата,но трябва мисъл за това,на вас в главата са ви все далавери и ви е страх ,някой да не е по-голям далавераджия от вас ,споко в това нещо само сте първи.

Аз не разбирам защо да не задаваме въпроси. Ами защо примерно държавата трябва да строи стадион, който да ползва г-н Ганчев. СЛед като г-н Ганчев иска да си направи стадион, който да ползва, то нека си извади парите, даси уреди законно документацията със съответните банкови гаранции, и да заповяда да строи. Аз нямам против г-н Ганчев, но имам против далаверите му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 26 яну 2022 11:51

vlong написа:Терзийски публикува отговори
От г-н Терзийски
1.ст.,,Георги Аспарухов,, е общински,и тези въпроси ги задайте в общината,но все пак ще ви отговоря
2.Ползва се от ФК Левски .Безвъзмездно


И тук става интересно ако свържа две различни мнения от два различни форума. Твоето с друго.

Delyan Ivanov
И аз имам въпрос към него.
Защо ПФК "Левски" прибра 6,000,000 лева от Виваком за смяна на името на стадиона, след като стадионът не е собственост на футболния клуб и не плаща наем за него?



За пръв път виждам такова чудо. Наемателя, а не собственика, прибира привилегии, които са свързани със сградата.
Все едно ако съм някъде на квартира да прибера парите от рекламно пано окачено на стената на сградата. А за да е още по-точно с левскарския пример междувременно и не плащам наем. Тоест хазяина ми търпи двоен удар (това само левскарите го могат-да крадат така яко като цигани). Един път не ми иска пари за пребиваване на негова територия (собственост), а от друга страна всички привилегии които произтичат от владеенето на тази собственост ми ги дава на мен. Трябва да съм някой много голям мафиот, за да мога да го сплаша да го прави. Нормален човек не би.

И после не били мафия. Мафията изрева яко последните седмици. Хич не й харесва да се спре редовния рекет върху българското население и да няма далавера.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 26 яну 2022 11:53

И още повече не разбирам защо е този присмех към говедата, че по всякакъв начин се опитват да събират пари, за да съществува клуба им. Не мога да повярвам, че до преди години правихме същото, а сега идват времена, когато се подиграваме на подобни действия. Колко ниско е паднал армейския морал на армейския фен, истинска гротеска.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 11:57

Непринуден написа:
1914.1902 написа:Кое му е тъжното, след като Сираков не се интересува, защо аз да се?


Нали левскарите бяха нещо повече от човеци, не ги интересуваха победите дори и да ги бият джуджета, морала на първо място и важното е винаги да са зад Левски.
Как така не те интересува когато Наско е начело и не му пука? Та ти си от сектата! Трябва чинно да събирате пари, да участвате в акции, да пишете по НКП-та, верни зад отбора и срещу всички. Нали комунистите не успяха да ви затрият в комунистическия строй, баш в силата си, та сега един Сираков ли ще ви сломи?

Хайде! Отивай да събираш бутилки и да ги връщаш на вторични суровини. Ако не знаеш как питай Топчо.


Аз не мога да говоря от името на всички левскари, не съм примерно Дучето, който твърдеше, че той е ЦСКА.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 11:57

Непринуден написа:
1914.1902 написа:
Ozzimozzi написа:
1914.1902 написа:
LoveAndPeace написа:
Ozzimozzi написа:По-интересно ще е от вас на колко ще са?

Всички знаем , че на припоците по-интересен ви е Левски :lol:


Те винаги говорят само за Левски, много от тях пишат тук само за сините, виждат се рекорден брой мнения в темата на определени потребители.

Като си прочетеш поста за Генчев, не ти ли става малко неловко?
Още повече като не си виждал трофей на любимият ти отбор от 4 клас!! :mrgreen:


До 4 клас видях любимият си тим в групите на ШЛ, 1/4-финал в Купата на УЕФА, дубъл в България. Кога ти или някой от вашите фенове е виждал любимият ви тим в групите на ШЛ, 1/4-финал в Лига Европа, домашен дубъл?


Ми аз например като ученик пък видях много повече. Полуфинал, а що се отнася конкретно до най-силния европейски турнир 1/4 финал, а не някакви предварителни пресявки, предварителни или първи кръгове при това придружени с огромен бой като върху ********. На твоя дубъл видях куодропъл в България, което никой извън цесекарите не е виждал.

Всички тези неща са ясни. ЦСКА е най-големия български отбор не защото някой си е решил да разказва вицове, а зарди конкретни неща. Между тях и въпросните които изброих.


Вече обсъдихме темата за КЕШ, не ми се занимава пак.

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 26 яну 2022 12:16

kamilata3 написа:
Dust написа:Как мога да си сменя ЕГН-то, за да си залича негативното минало?


Не ЕГН-то а мисловния чип трява да смениш.

Не можах да разбера, в кое от въпросът ми се припозна?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта