Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

krumeto
Мнения: 3662
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 30 ное 2021 11:06

peliforewer написа:
W84me написа:
peliforewer написа:Блатер,от снощи с един колега се мъчим да ти обясним, че щом Кабаков го е видял като задържане от страна на Гонзалвеш следващото му действие е показване на жълт картон.

Аз от снощи се опитвам да обясня, че ако Кабаков иска да направи нещо, в тая ситуация ще изкара жълт картон на Кери за удар с лакът. Даже, ако го беше направил, Кери нямаше да си помисли да симулира 7-8 минути по-късно.

Мислиш ли че ако беше видял нарушение на Кери нямаше да го свири.

Точно със обратни фалове помагашена тирето. Не картон, ами да беше свирил на Кери!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12284
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 30 ное 2021 11:48

peliforewer написа:
1914.1902 написа:''не е ли съмнително че Кабаков, Гидженов и Караманджуков са свързани с Пловдив''

Кое е съмнителното?

Ами да си вършат услуги,току така международен съдия не се става.Нека не забравяме,че Кабаков допринесе за първата шампионска титла на Лудогорец с един показан директен червен картон в началото на решителния мач за титлата на едно младо момче от ЦСКА.

Допринесъл бил Кабака... :lol: А помниш ли защо вдигна директния червен картон на миличкото младо момченце, щото аз помня, понеже такава грубиянщина и селяния не се забравя. Освен това имахте и положения в онзи мач, греда ударихте, но като цяло и тогава негрите ви бяха некадърни, но иначе Кабаков бил допринесъл за титлата на Разград. Ти и още един двама уважаеми припока сте уникални ревливи ученички, дано поне да получавате някой лев за тия манипулации и лъжи, с които непрестанно тровите форума.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 30 ное 2021 12:20

Има декларация, но с друг цвят! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 30 ное 2021 12:29

peliforewer написа:Крумчо,по-назад съм цитирал пловдивския вестник Марица,те пишат че Караманджуков е пловдивчанин,може да е роден в Смолян,но явно живее в Пловдив.А онзи триволтовия ще го посъветвам да не се хаби, отдавна не може да ме засегне, много е малък.


Караманджуков е от Смолян, баща му е бил партиен секретар а дядовците му и прадядовците са били видни револиционери от Смолянско. Помага на Родопа Смолян, още от когато и Батков даваше пари там.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Warped » 30 ное 2021 12:30

miro_rz написа:Има декларация, но с друг цвят! :lol:

Тва не е декларация, а позиция срещу "седенката" в мола, на тъпаците Руди, муди и тн. б****** и пед*****
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 30 ное 2021 12:32

miro_rz написа:Има декларация, но с друг цвят! :lol:

Баце Боци ги е насъскал .. !
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 30 ное 2021 12:42

"Левски винаги е стоял встрани от политиката..."


:lol: :lol: :lol:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 30 ное 2021 12:46

Изображение
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 30 ное 2021 12:47

Звучи ми като подготовка за измиване на копитата след затваряне на краварника...
8-)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

zieek91
Мнения: 1001
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 30 ное 2021 12:50

W84me написа:
zieek91 написа:
W84me написа:,,
Никакъв втори жълт, там фала е СРЕЩУ Гонзалвеш, Кери го хвана с ръка.


Сваляй сините очила, гледай и ,,

Изображение

,,повръщай сьонгата :)

Да, точно тук се вижда, че Кери вече е хванал ръката на тоя от Лудогорец. На видео се вижда съвсем чисто.


Изображение

Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer и 70 госта