Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 май 2021 22:18

Dust написа:
CaptainBertorelli написа:Официален ли е? :roll:

Дали даден мач на националният отбор е официален в календара на УЕФА или не, когато0 е приятелски е едно, а когато е за класиране на европейско или световно е друго.
Един ПРИЯТЕЛСКИ мач та бил той и официален не определя, с какви играчи трябва да бъде изигран.

Да ти напомням ли мач на Манчестър Юнайтед който беше отложен, че си се изигра извън предварително обявения краен срок за приключване на първенството им? Не си спомням срещу кой съпрник беше.

Опита да кажеш нещо, но не правиш разлика между официален и неофициален приятелски мач.
Хайл Мусолини

Dust
Мнения: 7816
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 07 май 2021 22:20

Дали мач на националния отбор е официален или не, това не определя, с какви играчи трябва да бъде изигран. Селекционера може да вземе играчи само от "Б" група и когато същият е и приятелски е все тая, как ще завърши същия като резултат.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 май 2021 22:24

Dust написа:Дали мач на националния отбор е официален или не, това не определя, с какви играчи трябва да бъде изигран. Селекционера може да вземе играчи само от "Б" група и когато същият е и приятелски е все тая, как ще завърши същия като резултат.

Може, но това са си твои предположения, от кои отбори ще вземе играчи!
Хайл Мусолини

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Mitata » 07 май 2021 22:31

Dust написа:
Mitata написа:Обелките имат 5 мача до края на шампионата. Отлагат и петте. Кога ще ги играят? Може би до средата на юни? Не си струва да се правят подобни компромиси заради отбор, който не играе за нищо. Освен това къде отива подготовката на клубовете, класирали се за ЕКТ?

Че то до края на първенството има само ЕДИН, ЕДИНСТВЕН МАЧ, който има някакво значение и това е финалът за купата, всички останали дали ще се изиграят или не е все тая.


Общо взето шампионатът ни е нареден, но се играе.
При проточване на първенството до средата на юни ще мрънкат отборите, класирали се за ЕКТ, които ще трябва да променят лятната почивка и подготовката за първите кръгове в ЕКТ, които започват в началото на юли. Най-онеправдани ще са отборите на Разград и Арда, чиито мачове с обелките по програма са с по-късна дата и ще трябва да чакат дни наред, да излязат извън ритъм преди да изиграят един мач без абсолютно никакво значение..
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Dust
Мнения: 7816
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 07 май 2021 22:34

Дали предположенията са мои или не няма значение, важното е, че същото не е проблем да бъде направено.
Явно доста народ не иска да приеме форсмажорните обстоятелства и всеки си дърпа чергата към него.
Няма да е лошо ей така леко да ковидясат някои играчи за финала за купата, тогава друга песен ще бъде запяна
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 7816
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 07 май 2021 22:40

Mitata написа:Общо взето шампионатът ни е нареден, но се играе.
При проточване на първенството до средата на юни ще мрънкат отборите, класирали се за ЕКТ, които ще трябва да променят лятната почивка и подготовката за първите кръгове в ЕКТ, които започват в началото на юли. Най-онеправдани ще са отборите на Разград и Арда, чиито мачове с обелките по програма са с по-късна дата и ще трябва да чакат дни наред, да излязат извън ритъм преди да изиграят един мач без абсолютно никакво значение..

Ти гледал ли си календата на ЕВРО 2021 и календара на ЕКТ сезон 21/22?
Хайде сега го погледни и заповядай за дискусия.
Първият мач в Лигата на Конференциите (ЛнК) на 08.07.2021, а Европейското още няма да е свършило.
Нашите отбори които ще участват в ЛнК ако имат играчи участващи на ЕВРО21, какво ще правят?
Последна промяна от Dust на 07 май 2021 22:47, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот шивача » 07 май 2021 22:45

Бахти кефа :mrgreen: държанката на г-н Васил Божков-цецка найденова рИве,, че не била ебана, а преебана :mrgreen:
Ковид-мовид, на мен ми е през уя. И за купата ми е през уя :!: Важното е подуенци да ги закрият за трети път и за мен сезона е успешен :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Ozzimozzi
Мнения: 7120
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 07 май 2021 22:47

шивача написа:Бахти кефа :mrgreen: държанката на г-н Васил Божков-цецка найденова рИве,, че не била ебана, а преебана :mrgreen:
Ковид-мовид, на мен ми е през уя. И за купата ми е през уя :!: Важното е подуенци да ги закрият за трети път и за мен сезона е успешен :lol:

Първо да ги обрежат и след това да ги закрият! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 май 2021 22:48

Dust написа:Дали предположенията са мои или не няма значение, важното е, че същото не е проблем да бъде направено.
Явно доста народ не иска да приеме форсмажорните обстоятелства и всеки си дърпа чергата към него.
Няма да е лошо ей така леко да ковидясат някои играчи за финала за купата, тогава друга песен ще бъде запяна

Недей, че и участника ни в ШЛ може да ковидяса. Съмнявам се, че ще пренаредят предварителните кръгове!
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот шивача » 07 май 2021 23:29

Ozzimozzi написа:
шивача написа:Бахти кефа :mrgreen: държанката на г-н Васил Божков-цецка найденова рИве,, че не била ебана, а преебана :mrgreen:
Ковид-мовид, на мен ми е през уя. И за купата ми е през уя :!: Важното е подуенци да ги закрият за трети път и за мен сезона е успешен :lol:

Първо да ги обрежат и след това да ги закрият! ;)

Братле, те за последните две години колко пъти ги обрязаха, изнасилваха, сменяха им пола, захвърляха ги като долни кучки и кво ли още не. Ами писна ми, бати сериала, искам да изпишат: Край! Конец! The end!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, metodito, tmanolov и 36 госта