Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 7811
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 07 май 2021 21:30

CaptainBertorelli написа:
Dust написа:
Mitata написа:Най-вероятно обелките са изиграли последния си мач в шампионата. Няма кой да чака футболистите на отбора тепърва да оздравяват и да се възстановяват.

Добре знаем, че обичате да заобикаляте наредбите, но защо да го правят и другите?
Днес по-рано попитах, колко футболиста играещи в нашето първенство ще вземат участие на европейското първенство, че видиш ли шампионата трябва да приключи на 23.05.2021, какъв е проблема поради форсмажорни обстоятелства същияр да приключи на 01.06.2021 /примерно/?

Не знам какъв е проблема, но водещия по Диема спомена националите(не знам защо ги събират) и Гьонов спомена, че нямало проблем за един ден, а не до първи юни.

Следващият мач на националният ни отбор е на 01.06.2021 приятелски мач срещу Словакия, подчертвам приятелски, след това отново подчертвам приятелски с Русия, така че това с националния отбор звучи повече, като опорна точка за оправдания.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 май 2021 21:37

Dust написа:
CaptainBertorelli написа:
Dust написа:
Mitata написа:Най-вероятно обелките са изиграли последния си мач в шампионата. Няма кой да чака футболистите на отбора тепърва да оздравяват и да се възстановяват.

Добре знаем, че обичате да заобикаляте наредбите, но защо да го правят и другите?
Днес по-рано попитах, колко футболиста играещи в нашето първенство ще вземат участие на европейското първенство, че видиш ли шампионата трябва да приключи на 23.05.2021, какъв е проблема поради форсмажорни обстоятелства същияр да приключи на 01.06.2021 /примерно/?

Не знам какъв е проблема, но водещия по Диема спомена националите(не знам защо ги събират) и Гьонов спомена, че нямало проблем за един ден, а не до първи юни.

Следващият мач на националният ни отбор е на 01.06.2021 приятелски мач срещу Словакия, подчертвам приятелски, след това отново подчертвам приятелски с Русия, така че това с националния отбор звучи повече, като опорна точка за оправдания.

Официален приятелски ли е, подчертавам приятелски? :roll:
Хайл Мусолини

Dust
Мнения: 7811
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 07 май 2021 21:44

Приятелски мач е мач за слава и пробване на нови играчи, схеми и т.н., така че може да бъдат изиграни и без футболисти на Арда, на ЦСКА-София, на Локо Пд. на ЦСКА 1948 и т.н., които евентуално им остане отложен мач за изиграване.

Това, че наредбата отновно Ковид неважала за плейофите е пък върха на простотията, и съм сигурен, че има хора които се хващат на тази гола кукичка.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 май 2021 21:57

Официален ли е? :roll:
Хайл Мусолини

honda
Мнения: 4340
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 07 май 2021 22:01

CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:Да гледах го, но май ти не си го гледал. Писмото е било пуснато до ПФЛ , а не до останалите 5 клуба, с искане да бъде препратено до останалите клубове. Но писмото не е било изптатено от страна на ППЛ.
Отделно направи ли ти впечатление нещо друго първоначално от БФС твърдяха ,че няма свободна дата,а сега излезнаха с нова трактовка ,че правилото за повече от 10 карантинирани състезатели било в сила за редовния сезон ,а не било в сила за плейофната фаза. Ами такава промяна в правилника нито го има публикувано в сайта на БФС ,нито е изпращяно до клубовете. Интересно мача Локо(Пд) - ЦСКА-1948 ,от коя фаза е ?

Да, това за редовния сезон и плейофите ми направи впечатление. Смешно беше, но Гьонов не реагира. Тук се готви страшна свинщина, а това беше пушека!

Гьонов реагира- каза си ,че не знае според Правилника да има разлика между редовен сезон и плейофф .
Понякога си мисля,че в БФС работят абсолютни малоумници.
Преди време се оказа ,че има разлика между правилата на БФС и тези на УЕФА и WADA , а уж трябваше да са идентични ,но се оказа ,че дори един превод не могат да направят като хората. Ако се спазваха правилата на УЕФА и WADA през сезон 2011/12 трябваше ЦСКА да бъде изваден от А група. Думата "competition" на английски беше преведена като "мач" на български.

Остави, какво знаел. Много обичаш да се само цитираш, дай да хвърлим по една прогноза и да се цитираме. Като начална база, ще ти хвърля линк от този форум, в който пръв съм споменал чеченци и Левски. Ако не можеш да ми ги намериш споменати, където и да е преди тази минута, даваш ми линк към твое мнение (така обичаш), което си дал пръв. След това правим прогноза, кой отбор ще съществува, с какъв собственик след три месеца. Златен шанс. Съгласен?

Нещо май ставаме нервни :lol: .
Май всичките ти доводи в настоящата дискусия отпаднаха. И се опитваме да бягаме от темата. :lol:
Нещо ми мириша на безсилие ;)
Да споменаваш чеченци след като излезнаха и снимки на Бл.Георгиев на Герена,не е кой знае каква новина . Всеки знае ,че Бл.Георгиев е любимец на Р. Кадиров.
Ако ти покажа повече мои успешни прогнози отколкото ти твои. Ще напуснеш ли завинаги този форум? Като под прогнози не разбираме резултати от мачове и считаме прогнозата ,ако до този момент не е била публикувана до този момент никъде.
Съгласен?

Всичките ти доводи лъснаха, само след интервю на този от Числото. Той е Гьонов, ти кой беше? Пак се връщаме на стара тема! "Хонда", продукт на Джерджински, обучен да разводнява теми... Да, ще напусна, но не по стар ченгеджийски обичай, да ме пращаш да проверявам, какво(уж) си бил писал. Давай, аз имам пример от преди месец, а ти си алкохолизиран доносник!

Не разбрах ,приемаш ли предизвикателството? ;)
Още в Древна Гърция ,ако по време на един спор едната страна започне да използва обиди се е считало за безсилие.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Mitata » 07 май 2021 22:06

Dust написа:
Mitata написа:Най-вероятно обелките са изиграли последния си мач в шампионата. Няма кой да чака футболистите на отбора тепърва да оздравяват и да се възстановяват.

Добре знаем, че обичате да заобикаляте наредбите, но защо да го правят и другите?
Днес по-рано попитах, колко футболиста играещи в нашето първенство ще вземат участие на европейското първенство, че видиш ли шампионата трябва да приключи на 23.05.2021, какъв е проблема поради форсмажорни обстоятелства същияр да приключи на 01.06.2021 /примерно/?


Обелките имат 5 мача до края на шампионата. Отлагат и петте. Кога ще ги играят? Може би до средата на юни? Не си струва да се правят подобни компромиси заради отбор, който не играе за нищо. Освен това къде отива подготовката на клубовете, класирали се за ЕКТ?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 май 2021 22:07

Да, разбира се! Отне ти половин пост да ми се обясняваш, използвайки емотикони. Сделка!
Хайл Мусолини

Dust
Мнения: 7811
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 07 май 2021 22:13

CaptainBertorelli написа:Официален ли е? :roll:

Дали даден мач на националният отбор е официален в календара на УЕФА или не, когато0 е приятелски е едно, а когато е за класиране на европейско или световно е друго.
Един ПРИЯТЕЛСКИ мач та бил той и официален не определя, с какви играчи трябва да бъде изигран.

Да ти напомням ли мач на Манчестър Юнайтед който беше отложен, че си се изигра извън предварително обявения краен срок за приключване на първенството им? Не си спомням срещу кой съпрник беше.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 07 май 2021 22:13

honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:Да, това за редовния сезон и плейофите ми направи впечатление. Смешно беше, но Гьонов не реагира. Тук се готви страшна свинщина, а това беше пушека!

Гьонов реагира- каза си ,че не знае според Правилника да има разлика между редовен сезон и плейофф .
Понякога си мисля,че в БФС работят абсолютни малоумници.
Преди време се оказа ,че има разлика между правилата на БФС и тези на УЕФА и WADA , а уж трябваше да са идентични ,но се оказа ,че дори един превод не могат да направят като хората. Ако се спазваха правилата на УЕФА и WADA през сезон 2011/12 трябваше ЦСКА да бъде изваден от А група. Думата "competition" на английски беше преведена като "мач" на български.

Остави, какво знаел. Много обичаш да се само цитираш, дай да хвърлим по една прогноза и да се цитираме. Като начална база, ще ти хвърля линк от този форум, в който пръв съм споменал чеченци и Левски. Ако не можеш да ми ги намериш споменати, където и да е преди тази минута, даваш ми линк към твое мнение (така обичаш), което си дал пръв. След това правим прогноза, кой отбор ще съществува, с какъв собственик след три месеца. Златен шанс. Съгласен?

Нещо май ставаме нервни :lol: .
Май всичките ти доводи в настоящата дискусия отпаднаха. И се опитваме да бягаме от темата. :lol:
Нещо ми мириша на безсилие ;)
Да споменаваш чеченци след като излезнаха и снимки на Бл.Георгиев на Герена,не е кой знае каква новина . Всеки знае ,че Бл.Георгиев е любимец на Р. Кадиров.
Ако ти покажа повече мои успешни прогнози отколкото ти твои. Ще напуснеш ли завинаги този форум? Като под прогнози не разбираме резултати от мачове и считаме прогнозата ,ако до този момент не е била публикувана до този момент никъде.
Съгласен?

Всичките ти доводи лъснаха, само след интервю на този от Числото. Той е Гьонов, ти кой беше? Пак се връщаме на стара тема! "Хонда", продукт на Джерджински, обучен да разводнява теми... Да, ще напусна, но не по стар ченгеджийски обичай, да ме пращаш да проверявам, какво(уж) си бил писал. Давай, аз имам пример от преди месец, а ти си алкохолизиран доносник!

Не разбрах ,приемаш ли предизвикателството? ;)
Още в Древна Гърция ,ако по време на един спор едната страна започне да използва обиди се е считало за безсилие.

Новината за Благо Георгиев излезе преди моята " новина". Предоставих ти предизвикателство, кой е е споменал чеченци преди мен, трудно ти е. Приемам предизвикателството, пускаш един пост, пуснат от никнейм Хонда, без да има първоизточник и изчезвам. Ако не - да те няма!
Хайл Мусолини

Dust
Мнения: 7811
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 07 май 2021 22:14

Mitata написа:Обелките имат 5 мача до края на шампионата. Отлагат и петте. Кога ще ги играят? Може би до средата на юни? Не си струва да се правят подобни компромиси заради отбор, който не играе за нищо. Освен това къде отива подготовката на клубовете, класирали се за ЕКТ?

Че то до края на първенството има само ЕДИН, ЕДИНСТВЕН МАЧ, който има някакво значение и това е финалът за купата, всички останали дали ще се изиграят или не е все тая.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта