Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2730
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Der Schmarotzer » 09 май 2024 00:13

PorcoRosso написа:
pomiqrat написа:
За две висши съм чувал, ама за две средни ми е сефте.

В техникумите имаше 13-ти клас

За кой период от българската история след 1944 г. е това?
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12412
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 09 май 2024 00:27

А какво ти разправя микренската мутра за лоялността на припоците и лайнарщината?
Капо ди тути тирета кой "прогнозира", че ще е Щампион догодина?
Поръчителят на убийства кои точно мачове на Тирето смята да продаде?
Явно си гъст с мутро елита, споделят ти пикантни детайли от лайнарщините у нас, та разкажи тука, моля те, и другите работи на нас, простолюдието. :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12709
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 09 май 2024 00:31

TristaNNN написа:А какво ти разправя микренската мутра за лоялността на припоците и лайнарщината?
Капо ди тути тирета кой "прогнозира", че ще е Щампион догодина?
Поръчителят на убийства кои точно мачове на Тирето смята да продаде?
Явно си гъст с мутро елита, споделят ти пикантни детайли от лайнарщините у нас, та разкажи тука, моля те, и другите работи на нас, простолюдието. :lol: :lol: :lol:

Публиката на ЦСКА не е продажна сган като секбтор,запомни го!Нямаме общо нито с бб нито с дп нито с черепухин!
Няма какво да споделям с простолюдие както ти се изразяваш и със сигурност с прост като тебе!

gihuelo
Мнения: 5819
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 09 май 2024 00:32

TristaNNN написа:А какво ти разправя микренската мутра за лоялността на припоците и лайнарщината?
Капо ди тути тирета кой "прогнозира", че ще е Щампион догодина?
Поръчителят на убийства кои точно мачове на Тирето смята да продаде?
Явно си гъст с мутро елита, споделят ти пикантни детайли от лайнарщините у нас, та разкажи тука, моля те, и другите работи на нас, простолюдието. :lol: :lol: :lol:


Има много добри лекари в България и съм сигурен че поне малко ще ти помогнат! :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14316
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 09 май 2024 07:07

BRF написа:
TristaNNN написа:А какво ти разправя микренската мутра за лоялността на припоците и лайнарщината?
Капо ди тути тирета кой "прогнозира", че ще е Щампион догодина?
Поръчителят на убийства кои точно мачове на Тирето смята да продаде?
Явно си гъст с мутро елита, споделят ти пикантни детайли от лайнарщините у нас, та разкажи тука, моля те, и другите работи на нас, простолюдието. :lol: :lol: :lol:

Публиката на ЦСКА не е продажна сган като секбтор,запомни го!Нямаме общо нито с бб нито с дп нито с черепухин!
Няма какво да споделям с простолюдие както ти се изразяваш и със сигурност с прост като тебе!

Тогава защо приехте ГГ и неговия Литекс на Армията, след като бяхте писали декларации против тях?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32903
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 09 май 2024 08:13

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12412
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 09 май 2024 08:33

BRF написа:....
Публиката на ЦСКА не е продажна сган...

Възползвай се от съвета на себеподобното ти, докато не е станало късно. ;)
gihuelo написа:.... Има много добри лекари в България и съм сигурен че поне малко ще ти помогнат! :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

realno
Мнения: 6522
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 09 май 2024 08:59

gihuelo написа:
krumeto написа:Колко е вярно написаното не зная, НО...
Софийските селяни щели да освиркат! Некаа1Да видим колко им е културата под петите!
ГОНЗО, длъжен си да връчиш когато кажат феновете на ШАМПИОНА! Не на измисления тЕре!.

БФС ОБМИСЛЯ КОГА ДА ВРЪЧИ ТИТЛАТА НА ЛУДОГОРЕЦ

БФС все още не е взел решение кога да награди Лудогорец с 13-ата му поредна титла. Тя може да бъде официализиран още в събота вечер, при успех срещу ЦСКА. Това е един от вариантите отличието да бъде занесено в Разград и да чака да бъде връчено.

Интересното е, че лично новият президент на БФС Георги Иванов-Гонзо имал желание да награди шампионите, но точно в двубой с "армейците" не искал да се случва, за да не бъде бурно освиркван от гостуващите фенове.

Друга опция е междинният кръг на 22 май (сряда), когато Лудогорец приема Локо Пловдив. Тогава ще се знае и дали орлите ще са направили дубъл. Така БФС и ПФЛ ще може да им връчат двете отличия, нищо че е делничен ден.

В последния мач от плейофната фаза "разградчани" гостуват на "Герена" и може да им бъде направен поредният шпалир от "сините".

Очаква се СТК към БФС да излезе с информация, до края на седмицата, за да стане ясно дали ще има готовност да връчи трофея още в събота вечер.


Папазки ни взе нас и ако наистина Черепа отново взима Левски,това ви е една от последните титли!

С Папазки още 8 години в канала. Ще изПапате и на Папазки кървавите пари.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3801
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 09 май 2024 12:54

Костов реши как да оправи Левски отзад

Колегите превъртяха играта.

peliforewer
Мнения: 9643
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 09 май 2024 16:30

Сираков на маймуни ги прави тези правителства, първо беше, дайте ни стадиона на концесия, вкараха Левски на първо място в списъка.Сега реве на служебното правителство да ги вадели от списъка, това правителство вместо да се занимава с организацията на изборите ще трябва да оправя бакиите на Сираков. https://dsport.bg/nasko-sirakov-razkri- ... 53391.html
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 43 госта