Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 22 апр 2021 20:14

шивача написа:
honda написа:
Martinez1948 написа:
honda написа:
Нито един друг клуб не е бил ръководен от лично от член на най-висшето ръководство на БКП, а.

Репликата "не всички левскари са фашисти.... " е на милко балев, но тази реплика е казана в диалог с член на ЦК, а именно борис велчев !!!!! Чийто внук носещ неговото име беше на скоро конституционен съдия. А и между другото той беше един от виновниците ЦСКА да обяви несъстоятелност точно на 09.09 !!!

Като заключение, не съм съгласен, че Септември при ЦДВ е създаден с указ от партията. А просто логично продължаване на военния отбор. Къде из източният блок не се е състояла такава метаморфоза с военните царски отбори ?


Не за първи път споменаваш Борис Велчев(внук)- аз лично не знам да е заемал някаква длъжност преди 1990г.
Когато вие фалирахте той беше университетски преподавател и председател Констуционния Съд. Не виждам какво общо има с вашия фалит.
С Указ - не, но с решение - най-вероятно да. Създатели на ЦСКА са Б.Българанов и Г.Дамянов и двамата са членове нанай-висшето ръководство на БКП(БРП(к)) .
Явно си младо момче и не знаеш ,че в Армията всичко се прави с .." Със Заповед на.." . А заповед на МО(Г.Дамянов) и началника на политическото управление на Армията(Б.Българанов) може да дава единствено .. най-висшето ръководство на БКП.
Къде в Източния блок не се състояла подобна метаморфоза?- ако наричаш физическото унищожение "метаморфоза" - много жалко за теб.
Примерно Чехословакия?- Кога е създаден Дукла?
Примерно Румъния?- Кога е създаден Стяуа?
После ще ти обясня защо от вас не стана и чеп за зеле.
Примерно Унгария?- Кога е създаден Хонвед?- съществува под името Кишпещ - без да има никакви успехи преди да стане отбор на Армията .
Интересно как и 4- те военни отбора ЦСКА,Дукла, Хонвед и Стяуа са създадени по едно и също време и почти веднага събират целия национален отбор на своите страни.

Я да те почна и тебе, че само лицемерничиш.
Два въпроса
Най -успешните клубове по времето на комунизма са Динао киев, Спартак москва, Цървена Звезда и Стяуа. Въпроса ми е-има ли от тях милиционерски и кой/кои?
Въпрос две- след като ви закриват вас, със заповед ли ви правят Динамо или с указ, избери си сам?!

Много си малък да ме почваш :)
Ако искаме да сме точни Югославия не беше комунистическа държава , а се водеше необвързана ;) .
Най-силния и успешен ФК от комунистическите държави несъмненно е Хонвед от началото на 50-те , който на практика е и националния отбор на Унгария. Абсолютен хегемон и на клубно и национално ниво. Тогава няма ЕКТ , но в турнета побеждава всички водещи отбори в Европа като Реал(М) (на ди Стефано и Хенто), Реймс( на Копа,Фонтен) италианските отбори. След унгарските събития от 1956 играчите емигрират в Зап.Европа играчите са приети на драго сърце във най-големите клубове. Пушкаш в Реал(М), Кочиш и Цибор в Барселона .
От изброените от теб отбори за милиционерски се счита Динамо(Киев) - не много точно , въпреки че е отбор ма МВД, на практика това е сборен отбор на Украйна(практически национален отбор на Украйна).

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 22 апр 2021 20:16

анто маина написа:Или по скоро:
1:Христо Стоичков
2:Христо Бонев,Димитър Якимов

Виж мнението по въпроса на Якимов и Бонев ;)

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Без цензура!

Мнениеот анто маина » 22 апр 2021 20:22

honda написа:
анто маина написа:Или по скоро:
1:Христо Стоичков
2:Христо Бонев,Димитър Якимов

Виж мнението по въпроса на Якимов и Бонев ;)

Гледал съм ги,много хора смятат Якимов ,за най-техничния играч за всеки времена!

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 22 апр 2021 20:23

honda написа:
анто маина написа:Или по скоро:
1:Христо Стоичков
2:Христо Бонев,Димитър Якимов

Виж мнението по въпроса на Якимов и Бонев ;)

За Бонев не знам, но знам мнението на баща ми. Няма Ицо, няма Гунди, за него Якимов и Соколов са връх, на това, което е гледал.
Хайл Мусолини

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 22 апр 2021 20:45

анто маина написа:
honda написа:
анто маина написа:Или по скоро:
1:Христо Стоичков
2:Христо Бонев,Димитър Якимов

Виж мнението по въпроса на Якимов и Бонев ;)

Гледал съм ги,много хора смятат Якимов ,за най-техничния играч за всеки времена!

Най-техничен- може би. Никога няма да ме чуеш да кажа лоща дума за Якимов.
Щом знаеш мненито на Якимов и Бонев по въпроса ,значи знаеш кого са посочили за футболист №1 на 20-ти век ;)

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 22 апр 2021 20:58

CaptainBertorelli написа:
honda написа:
анто маина написа:Или по скоро:
1:Христо Стоичков
2:Христо Бонев,Димитър Якимов

Виж мнението по въпроса на Якимов и Бонев ;)

За Бонев не знам, но знам мнението на баща ми. Няма Ицо, няма Гунди, за него Якимов и Соколов са връх, на това, което е гледал.

Единия е може би най-техничния футболист ,а другия е може би най-големия талант в историята на българския футбол.
Аз примерно бих направил следната класация:
Най-успешен:- Христо Стоичков
Най-техничен:- Димитър Якимов (подгласник Начко Михайлов)
Най-голям талант - тук съм много раздвоен Георги Соколов(подгластник Тодор Диев)
Най-обичан - Георги Аспарухов -Гунди

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 22 апр 2021 21:06

honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
анто маина написа:Или по скоро:
1:Христо Стоичков
2:Христо Бонев,Димитър Якимов

Виж мнението по въпроса на Якимов и Бонев ;)

За Бонев не знам, но знам мнението на баща ми. Няма Ицо, няма Гунди, за него Якимов и Соколов са връх, на това, което е гледал.

Единия е може би най-техничния футболист ,а другия е може би най-големия талант в историята на българския футбол.
Аз примерно бих направил следната класация:
Най-успешен:- Христо Стоичков
Най-техничен:- Димитър Якимов (подгласник Начко Михайлов)
Най-голям талант - тук съм много раздвоен Георги Соколов(подгластник Тодор Диев)
Най-обичан - Георги Аспарухов -Гунди

Да, вероятно и за "кон" Диев би се съгласил баща ми. Да не си роден в началото на 50-те?
Хайл Мусолини

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 22 апр 2021 21:26

CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
анто маина написа:Или по скоро:
1:Христо Стоичков
2:Христо Бонев,Димитър Якимов

Виж мнението по въпроса на Якимов и Бонев ;)

За Бонев не знам, но знам мнението на баща ми. Няма Ицо, няма Гунди, за него Якимов и Соколов са връх, на това, което е гледал.

Единия е може би най-техничния футболист ,а другия е може би най-големия талант в историята на българския футбол.
Аз примерно бих направил следната класация:
Най-успешен:- Христо Стоичков
Най-техничен:- Димитър Якимов (подгласник Начко Михайлов)
Най-голям талант - тук съм много раздвоен Георги Соколов(подгластник Тодор Диев)
Най-обичан - Георги Аспарухов -Гунди

Да, вероятно и за "кон" Диев би се съгласил баща ми. Да не си роден в началото на 50-те?

"кон Дорчо" ако искаме да сме максимално точни ;) . Малко по-късно съм роден. Гледал съм и Диев ,но бях още дете.
Преди време бях писал,че съм против тези класации за най-добър футболист на 20-ти век и ,че футбол е имало и извън Левски и ЦСКА . Самия факт,че Тодор Диев е бил 3 или 4 пъти голмайстор на първенството като крило говори достатъчно. Не знам колко са тези ,които са го виждали на живо - мощен висок над 190 , републикански шампион на 100 м. самия факт ,че му е предлагано бразилско поданство за да играе за националния отбор на Бразилия когато нападението им е Пеле-Гаринча-Диди-Вава-считано за най-доброто нападение в истроията на футбола ,като негов конкурент би бил самия Гаринча.
За него има няколко куриоза : След приятелски мач между Бразилия и България легендарния ляв защитник на Бразилия Нилтон Сантос казва за Т.Диев " минавали са ме отляво, минавали са ме отдясно ,но този мина през мен" :lol:
Друг голям български футболист,който е много малко известен е Божин Ласков, въпреки че е играл в Левски реално прави кариера в Слован(Братислава) ,където блести по-ярко от Ласло Кубала,който и до днешен е считан за най-голямата легенда на Барселона за всички времена. На Б.Ласков му е предлагано да премине в Торино ,който в онзи момент е най-силния отбор в Италия срещу 100 хил долара в злато - баснословна сума за времето си. Б.Ласков дълги години беше "персона нон-грата" в България по политически причини - беше близък приятел на Вацлав Хавел , един от първите подписали Харта 77.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14208
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 22 апр 2021 23:00

Класния ми ръководител от 5-8 клас, Илия Радев, не се интересуваше от футбол, но много ни гонеше за дълги коси, разбирай по онова време малко коса над ушите и по-дълъг перчем.
Та той сравняваше някой такъв от класа с "Един Божин Ласков от Левски", който имал дълъг перчем над едното око и като скочел пред вратата замахвал към топката с перчема, вратаря се хвърлял в тази посока, а той в последния момент я удрял с челото от другата страна и я вкарвал в другия ъгъл.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14208
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 22 апр 2021 23:12

Добре де, говорите за Якимов, Бонев, Жеков, Соколов и какви ли още не, че били по-добри от Гунди, ама само на приказки. Никой не показа поне една снимка, клип, отзиви на чуждестранна преса и велики футболисти и треньори за тях, или поне колкото за Гунди. Факта, че Гунди е най-снимания и най-коментирания го прави Най-Великия, защо не кажете колко гола имат тези футболисти в ЕКТ и с/у кои отбори?
Защото ви е срам, за това :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта