Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот teerr » 20 яну 2022 11:59

Конгреса на припоците кога ще приключи?Петилетка ще е направим за три години..................
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Dust
Мнения: 8041
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 20 яну 2022 12:09

peliforewer написа:Погледнах статистиката за последният му есенен сезон при ЦСКА- 16мача,8гола,6 асистенции,тогавашна цена 4млн.евро.Есенният му сезон в Лудогорец-15мача,6гола,5 асистенции,сегашна цена 3млн.евро.Това са фактите, останалото е потвърждение на първия ми коментар от днес.

У нас тази класация трябва да бъде спряна за десетина години, докато наистина се появят поне трима футболисти, които да си заслужава да бъдат гледани с нетърпение на терена и да се чудиш, за кой по-напред да гласуваш.

Статистиката е факт, но ми е интересно, как определи, каква е цената му днес.
Последна промяна от Dust на 20 яну 2022 12:20, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 20 яну 2022 12:11

Нямало било коментари за Гагарин. То няма коментари за анкетата изобщо - смятайте доколко ни вълнува тая пародия. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2022 12:54

Dust написа:
peliforewer написа:Погледнах статистиката за последният му есенен сезон при ЦСКА- 16мача,8гола,6 асистенции,тогавашна цена 4млн.евро.Есенният му сезон в Лудогорец-15мача,6гола,5 асистенции,сегашна цена 3млн.евро.Това са фактите, останалото е потвърждение на първия ми коментар от днес.

У нас тази класация трябва да бъде спряна за десетина години, докато наистина се появят поне трима футболисти, които да си заслужава да бъдат гледани с нетърпение на терена и да се чудиш, за кой по-напред да гласуваш.

Статистиката е факт, но ми е интересно, как определи, каква е цената му днес.

https://www.transfermarkt.com/kiril-des ... ler/221540
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2022 12:56

TristaNNN написа:Нямало било коментари за Гагарин. То няма коментари за анкетата изобщо - смятайте доколко ни вълнува тая пародия. :lol:

А имаше време когато Ви вълнуваше :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 20 яну 2022 13:29

peliforewer написа:
TristaNNN написа:Нямало било коментари за Гагарин. То няма коментари за анкетата изобщо - смятайте доколко ни вълнува тая пародия. :lol:

А имаше време когато Ви вълнуваше :) .

Времената и нравите бързо се менят, явно. Щом дори третото място на клетото Йомовче не буди присмех или коментари, то може да се прецени доколко ни вълнува пародията.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4230
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 20 яну 2022 14:53

ivo55 написа:Епизод 2
Coming soon ...

С две думи :lol: Митака хем се е пропил , вече не обикаля по скъпарски кръчми , а се е отдал на евтин битово квартален алкохолизъм .........хем върти милиони и е голям дарител :roll:
Седнал е на компа , отворил е генератор на ЕГНта и попълва формата на сайта на Левски за фиктивни членски карти :lol: :lol:
Или може би цъка на ДМС номера докато го заболят пръстите ?
В епизод 2 ще има ли нещо и за магистрала Марица ?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Kotooshu » 20 яну 2022 15:51

LoveAndPeace написа:
ivo55 написа:Епизод 2
Coming soon ...

С две думи :lol: Митака хем се е пропил , вече не обикаля по скъпарски кръчми , а се е отдал на евтин битово квартален алкохолизъм .........хем върти милиони и е голям дарител :roll:
Седнал е на компа , отворил е генератор на ЕГНта и попълва формата на сайта на Левски за фиктивни членски карти :lol: :lol:
Или може би цъка на ДМС номера докато го заболят пръстите ?
В епизод 2 ще има ли нещо и за магистрала Марица ?


Мани го, виж че не е добре човека!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Без цензура!

Мнениеот Kiril2681 » 20 яну 2022 16:33

damyanov1963 написа:
Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Ех, сладкия ми той!! Дамянов, отдавна вече не пиша тук - простотията е огромна, това не е форум , а сборище на ненормалници...Ти по едно време беше нормален....Както и да е, искам да те помоля само едно нещо - извинявай, би ли ми цитирал това прословуто "правило за продължения "?! Благодаря ти предварително, убеден съм, че ще го направиш - вярвам в теб и твоя мозАк!!

То излезе преди години, съдията да преценява колко да продължи мача, ако има основание, разбира се след като 4-ия съдия го обяви. В нашия случай нямаше нито едното, нито другото.
Интересно как ти нормалния не го знаеш това.

Я, отново нищо не каза - та, дай да видим това правило бе! Или е само в главата ти? Дай да видим ПРАВИЛОТО за добавеното време! Кратко и ясно....като за теб!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 яну 2022 16:43

Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:
Kiril2681 написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Ех, сладкия ми той!! Дамянов, отдавна вече не пиша тук - простотията е огромна, това не е форум , а сборище на ненормалници...Ти по едно време беше нормален....Както и да е, искам да те помоля само едно нещо - извинявай, би ли ми цитирал това прословуто "правило за продължения "?! Благодаря ти предварително, убеден съм, че ще го направиш - вярвам в теб и твоя мозАк!!

То излезе преди години, съдията да преценява колко да продължи мача, ако има основание, разбира се след като 4-ия съдия го обяви. В нашия случай нямаше нито едното, нито другото.
Интересно как ти нормалния не го знаеш това.

Я, отново нищо не каза - та, дай да видим това правило бе! Или е само в главата ти? Дай да видим ПРАВИЛОТО за добавеното време! Кратко и ясно....като за теб!

Ти помниш ли някой тогава да обяви 8 минутното продължение?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, vvessel и 73 госта