Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 май 2021 22:22

bubka написа:Ех, а толкова много исках Подуенци за баража, а те... :( . А и те обещаха, че ще са там :( , а сега с този Х.... :( :lol: :mrgreen: .

То има още шанс ма, да не се ухапеш само...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 17 май 2021 22:24

W84me написа:....

Заеби, ами кажи ще има ли сьонга тази вечер или пак ще си на цаца и сипа ли бензин на Москвича?
8-)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9202
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 17 май 2021 22:26

W84me написа:
bubka написа:Ех, а толкова много исках Подуенци за баража, а те... :( . А и те обещаха, че ще са там :( , а сега с този Х.... :( :lol: :mrgreen: .

То има още шанс ма, да не се ухапеш само...


Ма знам, че има бе, Блатере. То Левски е винаги измежду фаворитите. Ако се върне лентата и се прочетат мненията във форума от преди началото на сезона, на много места ще сте писали и че шампиони сте щели да станете тоя сезон :mrgreen: :lol: . Те такива, от тоя тип са шансовете за Левски :mrgreen: .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 май 2021 22:27

ugly bug написа:
W84me написа:....

Заеби, ами кажи ще има ли сьонга тази вечер или пак ще си на цаца и сипа ли бензин на Москвича?
8-)

Ще заеба, гледай малко футбол. Вчера Чочев за същото получи ЖК. Много не я разбирате тая игра и личи отдалеч.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 17 май 2021 22:29

bubka написа:
W84me написа:
bubka написа:Ех, а толкова много исках Подуенци за баража, а те... :( . А и те обещаха, че ще са там :( , а сега с този Х.... :( :lol: :mrgreen: .

То има още шанс ма, да не се ухапеш само...


Ма знам, че има бе, Блатере. То Левски е винаги измежду фаворитите. Ако се върне лентата и се прочетат мненията във форума от преди началото на сезона, на много места ще сте писали и че шампиони сте щели да станете тоя сезон :mrgreen: :lol: . Те такива, от тоя тип са шансовете за Левски :mrgreen: .

Ако Илияна каже може и в това да повярват..!
Засега ще ги води само на театър!
:mrgreen:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 17 май 2021 22:30

Аз видях спестен червен картон на сиганина Димитров, спестена 200% дузпа за Селото и симулация за дузпа отново на сиганчето. Като цяло Селото изтърваха селяните от Подуене. Ако загубим финала за мен най-изгоден противник са ни динамовци, защото те по навик излизат със свалени гащи срещу нас.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 17 май 2021 22:31

W84me написа:
ugly bug написа:
W84me написа:....

Заеби, ами кажи ще има ли сьонга тази вечер или пак ще си на цаца и сипа ли бензин на Москвича?
8-)

Ще заеба, гледай малко футбол. Вчера Чочев за същото получи ЖК. Много не я разбирате тая игра и личи отдалеч.

Я дай нещо за лакътя и разбитата брада...!?
:?
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 17 май 2021 22:32

Ozzimozzi написа:Аз видях спестен червен картон на сиганина Димитров, спестена 200% дузпа за Селото и симулация за дузпа отново на сиганчето. Като цяло Селото изтърваха селяните от Подуене. Ако загубим финала за мен най-изгоден противник са ни динамовци, защото те по навик излизат със свалени гащи срещу нас.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9202
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 17 май 2021 22:33

Ozzimozzi написа:Ако загубим финала за мен най-изгоден противник са ни динамовци, защото те по навик излизат със свалени гащи срещу нас.


Те и с девствен пояс* да излезнат срещу нас, пак винаги ги е**м :mrgreen: .

[offtopic]За по-неуките подуенци, тъй като голям процент са такива, пък и доста произлизат от малцинствата :mrgreen: - девствен пояс е метален колан, който според легендата рицарите от Средновековието слагали на жените си, докато са на поход да не им кръшкат.[/offtopic]
Последна промяна от bubka на 17 май 2021 22:36, променено общо 2 пъти.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23084
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 май 2021 22:33

Море разлика между мен и вас интелектуално, много ви е ниско нивото, винаги сте го доказвали. Впрочем разликата между припоците и левскарите е същата.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, olimpi, vvessel, Киро Пора и 47 госта