Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6453
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 17 яну 2022 13:03

ivo55 написа:А бе що трябва да чета кой къде е бил в казармата, пък от това да прави и някакви изводи кои са по-качествени хора - цесекарите или подуенци. Егати и тъпата логика. Ако ме убедите в нея трябва да звънна спешно на половината си приятели и да има кажа, че вече не са такива. Без значение коя половина.

Съгласен съм с теб. Да говорим за качеството на фенове и кои убиха клуба на сърцето си и припозна друг провинциален клуб за свой, и кои спасиха клуба си като не повториха припошката "вярност" ?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 17 яну 2022 13:57

Ето, ти например си толкова първичен и елементарен, та чак скучен, но не мисля, че си станал такъв, след като си припознал ведомствения отбор на Милицията за свой. Според мен си си бил такъв и преди това.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Dust
Мнения: 8041
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 17 яну 2022 14:09

Хебър ще се окаже, че имат много добро финансиране, щом могат да си позволят подготовка в Турция
https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/ ... iia-666742
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10857
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 17 яну 2022 14:37

Dust написа:Хебър ще се окаже, че имат много добро финансиране, щом могат да си позволят подготовка в Турция
https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/ ... iia-666742


Крумовград от 3 лига също ще се подготвят в Турция за две седмици.
Явно за отбори с нормално финансиране не е проблем за лагер там.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

realno
Мнения: 6453
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 17 яну 2022 14:40

ivo55 написа:Ето, ти например си толкова първичен и елементарен, та чак скучен, но не мисля, че си станал такъв, след като си припознал ведомствения отбор на Милицията за свой. Според мен си си бил такъв и преди това.


Припоци, не само сте нагли и подли, но лицемери и манипулатори. Кой прояви първичните си чувства и затри клуба на сърцето си? Ако бяхме първосигнални и кръвожадни като вас и ние щяхме да постъпили като вас и да изберем лесния и позорния път, но предпочетохме трудния, честен и морален път, защото Левски го заслужава. Но явно ЦСКА не е заслужавал да бъде спасяван от "верните" му фенове. Каквито сте като фенове такива сте и като хора. :!:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 17 яну 2022 15:44

Виждаш ли се? На нищо не мнязаш. Излайваш си думите с агресия и изказ, типични за първобитен човек. Гаранция днес не си се къпал. Какво да си кажем с теб. Ми няма какво.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 17 яну 2022 16:18

realno написа:Ако бяхме първосигнални и кръвожадни като вас и ние щяхме да постъпили като вас и да изберем лесния и позорния път, но предпочетохме трудния, честен и морален път
[/quote]

Бяхте и го избрахте лесния и позорен път. Ако бяхте честни и морални за каквито се описвате щяхте да се откажете да заграбите например Павел Панов и всичко останало свързано със Спартак.

Или може би пък ние трябва да се връткаме като педерастчета и по ваш почин да казваме "това спасение от фалита, неплащане на задължения и т.н. стана ПРОТИВ ВОЛЯТА ни, ние сме сами срещу всички, ЦСКА значи свобода, ЦСКА оле нищо общо с парите на ГГ и Инджов". Така де, нали като заграбиш Спартак вместо да мълчиш и да траеш от далаверата се описваш на репресиран и насила натрапили ти благини та и ние така можем. Ей на в момента сме подложени на репресията да получим стадион. Ние не искаме ама министъра и собствениците ни са съюзили и насила се опитват да ни построят стадион. А Левски? Левски е свободен и не е подложен на репресии (остава си в селянията, без стадион и с козирка).
Не е трудно да се направим на идиоти. Просто ви копираме.

За казармата понеже чух какви ли не поделения и всяко трябваше да значи нещо повече. При мен беше простичко. Аз като цесекар логично попаднах във ВВС. Там където бях подбираха умните (значи ако бях от Левски никакъв шанс да бях там). Все пак ПВО изстрелваме ракета, а бях и в централната кабина и трябва да поразим целта. Има много изчисления, логика. Абсурд да си от Левски и там. Нямаше как да попадна в триъгълника на смъртта. Там можеше да е всеки, най-вече ако е от народа. Там където бях не. Само умните и това не е усещане, а изискване. Изначално моя взвод в ротата беше подбран само от софиянци и варненци и евентуално висшисти. Не искам да обиждам никого от друго населено място, но в бързината при подбора няма как да знаеш кой какъв е и се опитваш да залагаш на някакви дадености. Нашето формирование беше София, Варна, висше образование. Нещо от тези неща имаш.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15043
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 17 яну 2022 16:26

Гонзо президент! 8-)
Изображение

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 17 яну 2022 16:30

Подуянци са като мухите.

Видиш ли ги някъде, значи има далавера и ще се краде яко.

Честит ни нов директор в БФС. Край с проблемите в българския футбол. Очевидно в БФС има повече директори, отколкото има депутати в парламента. И очевидно не се изисква диплома за основно образование, а да можеш да пиеш по цели нощи с Перуката.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10857
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 17 яну 2022 16:34

Има цели два месеца да развие потенциала си :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, ikar, W84me, Киро Пора и 56 госта