Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4418
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 19 яну 2022 21:23

На едно автошоу американците така питали чукчата дето рекламирал Волга,-Колко гори ,има ли ал.джанти Има ли боя металик,Има ли климатик.
Пък чукчата повтарял вижте колко е елегантна.
Накрая като не можал да отговори на въпросите и изстрелял-Ма,вие защо биете негрите си?
Че такива ми ти работи.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 19 яну 2022 21:28

ivo55 написа:ЦСКА си е ЦСКА според ФИФА и КАС.
Само според подуянските патки и подобни завистници не е.
Но кой му пука за тях. 8-)

Интересното обаче е, че според УЕФА и БФС, ЦСКА не е много ЦСКА, а предвид, че те администрират първенствата, в които Тирето играе, е хубаво на всички с повече от две мозъчни гънки да им пука за това. Съмнявам се, че има такива сред вас, де, но току виж пък някой от припоците поумнял, в живота стават и чудеса. И не ФИФА, подуенците или още по-малко пък КАС издават лицензи и определят произход, история и приемственост, драги ми припознавачо. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 19 яну 2022 21:54

Най-важно е какво мислят феновете на ЦСКА. След като ние сме приели, че ЦСКА-София е ЦСКА, значи е ЦСКА. На времето ви докараха отбора на Спартак, който беше в основата на успехите на отбора години наред, но вие му викахте Левски. И продължавате да го наричате така, въпреки, че не знам да сте се разделили официално.

Това което се случи с ЦСКА не е често срещано явление. Ако искате, опитайте, тръгнете по отъпканата от ЦСКА пътека.

И не, няма как да приемем Реал Мадрид за ЦСКА, защото този клуб най-малкото ще си остане мадридски клуб.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

DanailG
Мнения: 1670
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 19 яну 2022 22:01

Тоя па било важно какво мислили те. За гнусните селяни припоци не важат закони и няма правни разпоредби. Може да се мислите за каквото искате, важното е че навсякъде по официалните документи се водите с ейййй такова тире.

vlong
Мнения: 4418
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 19 яну 2022 22:02

Кратък преглед на шизофренията
Шизофренията се причинява от нарушен баланс на химическите вещества, спомагащи за комуникацията между невроните в мозъка, което води ДО ВЪЗПРИЕМАНЕ (виждане/чуване/мислене) НА НЕСЪЩЕСТВУВАЩИ НЕЩА.Факторите, които създават този дисбаланс, не са напълно изяснени.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 19 яну 2022 22:07

А така, когато си фиркан за поредна вечер по-добре копирай някакви текстове от някъде. Важното е да не се излагаш да се опитваш да пишеш нещо ти самия. Че ми втръсна. Заради теб около монитора ми се въртят винарки. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

zieek91
Мнения: 978
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 19 яну 2022 22:07

damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.



Изображение


Вземи още едни 6 минути :)

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 19 яну 2022 22:10

DanailG написа:Тоя па било важно какво мислили те. За гнусните селяни припоци не важат закони и няма правни разпоредби. Може да се мислите за каквото искате, важното е че навсякъде по официалните документи се водите с ейййй такова тире.


Ти като спазваш закона и морала стриктно, стой си без отбор. А може да си припознал числотоУ? Ако е така, не спазваш закона.
Последна промяна от Mitata на 19 яну 2022 22:13, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 19 яну 2022 22:11

vlong написа:Кратък преглед на шизофренията
Шизофренията се причинява от нарушен баланс на химическите вещества, спомагащи за комуникацията между невроните в мозъка, което води ДО ВЪЗПРИЕМАНЕ (виждане/чуване/мислене) НА НЕСЪЩЕСТВУВАЩИ НЕЩА.Факторите, които създават този дисбаланс, не са напълно изяснени.



Вие сте възприели Динамо - Спартак за Левски.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

DanailG
Мнения: 1670
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 19 яну 2022 22:14

Така е. На мен няма как да ми пробутат Литекс. Литекс бате. Където те бие 8-0 и ти записва най-големия срам в историята. Гнусно не мислиш ли.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта