Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2022 10:23

1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:Добро утро, преди няколко години Кирил Десподов,тогава футболист на ЦСКА,стана футболист на годината.Спомняте ли си колко злоба и простотия се изля по форумите от сините фенове.Снощи Кирил Десподов отново бе избран за футболист на годината, никъде не прочетох коментар от сини фенове тук.Защо да споря с тях има ли ЦСКА,няма ли, ами мамините гугутки сами ни отговарят на този въпрос.Срещам по форумите едни закани за саморазправа с Петър Хубчев,вие ли бяхте моралните,чистите,дето бдите да се спазват правилата и законите или сте обикновени рекетьори.Хубав ден Ви желая и пазете жлъчките и черният дроб.


Кирил Десподов е много по-силен от тогава.
Спечели титла с Лудогорец, стигна и до плейофите на ШЛ, статистиката му е много добра също.

Погледнах статистиката за последният му есенен сезон при ЦСКА- 16мача,8гола,6 асистенции,тогавашна цена 4млн.евро.Есенният му сезон в Лудогорец-15мача,6гола,5 асистенции,сегашна цена 3млн.евро.Това са фактите, останалото е потвърждение на първия ми коментар от днес.


За първи път разбирам, че се гледа само есенния полусезон. Какъв факт ми говориш, нещо пропусна титлата и плейофите в ШЛ, нали помниш, че това беше проблемът предишния път, защото Петков имаше трофей. А ако не помниш, съжалявам. Другият път се подготви, преди да отидеш на училище.

Според гонга - Десподов е взел участие в 42 гола на Лудогорец през 2021, но нека се доверим на фактите ти и да кажем, че той не става за тази награда. Я кажи тогава кой трябваше да я вземе?

Много си изнервен още сутринта,аз не съм против Десподов,но ако същият този Десподов играеше в ЦСКА коментарът ти същия ли щеше да бъде.Ако Десподов сега е по-добър защо цената му е паднала с 1млн евро.Не ме карай да ровя архивите и да Ви покажа тогавашните коментари.


Изобщо не съм изнервен, а съм доволен, защото той сега си заслужи наградата. От друга страна ти искаш от левскарите да започнат да недоволстват от вота на медиите. Просто не виждам по-подходящ футболист през 2021 за тази награда, но ако успееш да ме убедиш кой я заслужава, може и да си променя мнението.

Не искам да плюете никой,само искам да ми отговорите на един прост въпрос,ако Десподов беше футболист на ЦСКА коментарите Ви същите ли щяха да бъдат, защото когато Десподов беше в ЦСКА беше Космонавт,а явно вече не е.За вас и Стоичков е еди кой си,Любо Пенев някакъв си, защо обидните прякори са Ви насочени само към футболисти играещи или играли в ЦСКА.Това не е насочено точно към теб, защото съм останал с впечатление, че си на едно добро ниво,а за по-посредствените коментиращи.
Последна промяна от peliforewer на 20 яну 2022 13:54, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 20 яну 2022 10:25

Десподов никога не е бил футболист на ЦСКА. Беше футболист на Литекс, а след преместването бе футболист на ЦСКА-София. Да не бъркаме двете неща.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 20 яну 2022 10:39

peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
Кирил Десподов е много по-силен от тогава.
Спечели титла с Лудогорец, стигна и до плейофите на ШЛ, статистиката му е много добра също.

Погледнах статистиката за последният му есенен сезон при ЦСКА- 16мача,8гола,6 асистенции,тогавашна цена 4млн.евро.Есенният му сезон в Лудогорец-15мача,6гола,5 асистенции,сегашна цена 3млн.евро.Това са фактите, останалото е потвърждение на първия ми коментар от днес.


За първи път разбирам, че се гледа само есенния полусезон. Какъв факт ми говориш, нещо пропусна титлата и плейофите в ШЛ, нали помниш, че това беше проблемът предишния път, защото Петков имаше трофей. А ако не помниш, съжалявам. Другият път се подготви, преди да отидеш на училище.

Според гонга - Десподов е взел участие в 42 гола на Лудогорец през 2021, но нека се доверим на фактите ти и да кажем, че той не става за тази награда. Я кажи тогава кой трябваше да я вземе?

Много си изнервен още сутринта,аз не съм против Десподов,но ако същият този Десподов играеше в ЦСКА коментарът ти същия ли щеше да бъде.Ако Десподов сега е по-добър защо цената му е паднала с 1млн евро.Не ме карай да ровя архивите и да Ви покажа тогавашните коментари.


Изобщо не съм изнервен, а съм доволен, защото той сега си заслужи наградата. От друга страна ти искаш от левскарите да започнат да недоволстват от вота на медиите. Просто не виждам по-подходящ футболист през 2021 за тази награда, но ако успееш да ме убедиш кой я заслужава, може и да си променя мнението.

Не искам да плюете никой,само искам да ми отговорите на един прост въпрос,ако Десподов беше футболист на ЦСКА коментарите Ви същите ли щяха да бъдат, защото когато Десподов беше в ЦСКА беше Космонавт,а явно вече не е.За вас и Стоичков е един кой си,Любо Пенев някакъв си, защо обидните прякори са Ви насочени само към футболисти играещи или играли в ЦСКА.Това не е насочено точно към теб, защото съм останал с впечатление, че си на едно добро ниво,а за по-посредствените коментиращи.


Със сигурност щеше да има фенове на Левски, които щяха да са недоволни от наградата на Десподов, ако беше футболист на ЦСКА-София (София), дори с такава статистика. Това ми е отговорът.

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 20 яну 2022 10:44

peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
Кирил Десподов е много по-силен от тогава.
Спечели титла с Лудогорец, стигна и до плейофите на ШЛ, статистиката му е много добра също.

Погледнах статистиката за последният му есенен сезон при ЦСКА- 16мача,8гола,6 асистенции,тогавашна цена 4млн.евро.Есенният му сезон в Лудогорец-15мача,6гола,5 асистенции,сегашна цена 3млн.евро.Това са фактите, останалото е потвърждение на първия ми коментар от днес.


За първи път разбирам, че се гледа само есенния полусезон. Какъв факт ми говориш, нещо пропусна титлата и плейофите в ШЛ, нали помниш, че това беше проблемът предишния път, защото Петков имаше трофей. А ако не помниш, съжалявам. Другият път се подготви, преди да отидеш на училище.

Според гонга - Десподов е взел участие в 42 гола на Лудогорец през 2021, но нека се доверим на фактите ти и да кажем, че той не става за тази награда. Я кажи тогава кой трябваше да я вземе?

Много си изнервен още сутринта,аз не съм против Десподов,но ако същият този Десподов играеше в ЦСКА коментарът ти същия ли щеше да бъде.Ако Десподов сега е по-добър защо цената му е паднала с 1млн евро.Не ме карай да ровя архивите и да Ви покажа тогавашните коментари.


Изобщо не съм изнервен, а съм доволен, защото той сега си заслужи наградата. От друга страна ти искаш от левскарите да започнат да недоволстват от вота на медиите. Просто не виждам по-подходящ футболист през 2021 за тази награда, но ако успееш да ме убедиш кой я заслужава, може и да си променя мнението.

Не искам да плюете никой,само искам да ми отговорите на един прост въпрос,ако Десподов беше футболист на ЦСКА коментарите Ви същите ли щяха да бъдат, защото когато Десподов беше в ЦСКА беше Космонавт,а явно вече не е.За вас и Стоичков е един кой си,Любо Пенев някакъв си, защо обидните прякори са Ви насочени само към футболисти играещи или играли в ЦСКА.Това не е насочено точно към теб, защото съм останал с впечатление, че си на едно добро ниво,а за по-посредствените коментиращи.

Защото вие се настанихте в елита, нарушавайки всички наредби и закони.
Защото вие не сте ЦСКА , а сте нов отбор - ЦСКА- София (гр.София)
Ето, затова ви мразят не само левскари, ами и в Разград, Ст. Загора, Благоевград, Плевен, ако искате и в Белене!
Мрази ви цяла България!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Kotooshu » 20 яну 2022 10:50

Господинът, който не пише за Левски, не се интересува от Левски, не живеел с Левски ;) ... съвсем случайно взел че влезнал в разни форуми на Левски да прочете сутрешното мнение на левскарите , изградил си мнение, пише, сочи с пръсти и вика : Защо тогава това, а сега не ?
Дали не ви е навик г-не, да ставате и лягате с Левски :?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 20 яну 2022 10:54

ivo55 написа:Спрелите в интелектуалното си развитие подуянци отчаяно циклят едно и също всяка вечер, само и само да отклонят вниманието от това, че в клубчето им бяха налети откраднати от държавата милиони, но въпреки това са в практически фалит, който държавата в лицето на НАП и НОИ в нарушение на закона отказват да изискат.

Политически просяци са подуянци.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 20 яну 2022 10:56

Епизод 2
Coming soon ...

ivo55 написа:Приятели, от днес почваме поредица публикации, разкриващи измамата с автомагистрала Хемус, осъществена от бившия примиер Боко Тиквата, приближения му Делян (Дебелия) Пеефски и слугинажа им от "легенди" на синия отбор от кв. Суха река.

Осветявайки единствено и само документи и факти, за които има писмени доказателства, ще видите как прикривайки се зад любовта на феновете на този отбор, са откраднати не само стотици милиони, а е открадната мечтата на почти половин България за достоен живот.

Първият лирически герой в тези публикации ще бъде видната "синя легенда":

ДИМИТЪР ИВАНОВ ИВАНКОВ

Изображение


СЕВЕРОЗАПАД ДЗЗД, Булстат177406694 е създадено на бързо в началото на 2020 г. с цел през него да минат едни милиони, които уж са, за да се построи част от Автомагистрала Хемус.

Няма данни, а и очевидно няма никаква експертиза, налагаща тези пари да се дават на новосъздаденото дружество, представлявано от бивш ... футболист.

Ровейки се в достъпни информационни източници за лицето Иванков се установява, че преди отва е бил известен само с футболната си кариера по българските терени и стова, че в последствие ... животът му тръгва главолмно надолу.

Изображение

Един от любимците на феновете на Левски в последните три десетилетия - Димитър Иванков, е изпаднал в окаяно състояние. Бившият вратар на сините, който е трикратен шампион на България и един път е печелил титлата на Турция с Бурса, от доста време е в плен на алкохола.

Иванков опитва да се бори със страстта си към високите градуси, но явно не успява да се справи. Приятелите му разказват, че не иска и да потърси специализирана помощ, за да си помогне.

Някогашният напет спортист сега ходи из София в окаян вид - неизбръснат, с торбички под очите, а в студените дни прилича и на клошар, който никой вече не разпознава по улиците. Димитър Иванков ходи с яке, останало му от Левски, което доста често е с мазни петна, със стари маратонки и анцуг.

Иванков вече не може да бъде забелязан по елитни заведения, а само из кварталните, където се наливат и местните алкохолици с евтина пиячка. Почти не са останали верни приятели около него, а единствената му компания е... водката.


Очевидно става, че бившия примиер Боко Тиквата и приближения му Делян (Дебелия) Пеефски, касиер на Ахемд Сокола са харесали този микс от качества - любимец на сините фенове, закъсал морално и финансово.

Разбира се, остава въпроса какво е получил "синята легенда" в замяна на "услугите си". Отговорът се оказва елементарен след преглед на публично достъпните документи. Участието на Димитър Иванков в дружеството СЕВЕРОЗАПАД ДЗЗД е ... точно 13%.


Да, точно 13%, които са му гарантирани чрез предоставения му дял в този размер, вписани на името на МИЗОТИ ЕООД, ЕИК 204864229, в което Иванков е едноличен собственик.

От тези 13% не става ясно дали и каква част Димитър Иванков е дал за благото на любимия му футболен клуб, но е публична тайна, че той е сред най-видните "дарители" - сини фенове през последните месеци и години.

В следващите издания на тази серия публикации ще видите, че това не е инцидентен случай, а широкомащабна схема с еднакъв почерк, в която участват и още "сини легенди", чиято задача е очевидно е да осигурят обществена търписмост срещу най-голямата кражба на държавни средства в последните години.

Някои от Вас с право биха се запитали, четейки горното, къде се вижда връзка между Димитър Иванков и Делян (Дебелия) Пеефски, касиер на Ахем Сокола, кръстника на българската мафия.


Придържайки се към предварително декларираното условие всички тъвърдения в тези публикации да имат своята неопровержима документална обосновка, разкриваме и тази информация.

"ПСТ Груп" - от Васил Божков до Делян Пеевски Другият строител на "Хемус" – "ПСТ Груп" е наследник на "ПСТ Холдинг" – един от големите играчи в пътното строителство. Само до преди три години дружеството беше под контрола на Васил Божков. Неговото оттегляне от строителството на пътища започна в края на първия мандат на Бойко Борисов и се свързва с фалита на друга негова фирма- "Холдинг Пътища".

"ПСТ Холдинг" обаче притежаваше натрупан опит, който е важно предимство при възлагането на обществени поръчки. Тя се върна в голямата игра след трансформация на собствеността и имиджово преопаковане. В момента "ПСТ Холдинг" е притежание на офшорна фирма, зад които не е ясно кой стои.

Прехвърлянето на активите по схемата дълг срещу собственост стана през април 2013 г. Тогава акциите станаха притежание на офшорката от Вирджинските острови "Галиано Уърлдуайд Лимитид". Дружеството се представляваше от Иван Шарланджиев, бивш изпълнителен директор на пловдивската фабрика за опаковки на цигари "Юрий Гагарин", в която днес официално Делян Пеевски държи 17%.

Другият акционер беше "Ди Ви Ти Джи България", чийто краен собственик е Васил Божков. Окончателното излизане на Божков става година по-късно. От края на март 2014 г. "ПСТ Груп" е собственост на кипърската офшорка "Колвик Сървисис Лимитид", която изкупува акциите на другите две компании за 281 582 лв. по номинална стойност, според книгата на акционерите. Не е ясно кой стои зад офшорката. Дружеството се управлява от съвет на директорите, в който влизат бившият зам.-министър на транспорта в първия кабинет на Бойко Борисов Камен Кичев, бившият изпълнителен директор на "Трейс" Цветан Цонев и Петко Хитров. Последният доскоро беше в управлението на дружеството "Комсо табако", което днес вече официално е собственост на "НСН Инвестмънт" ООД на Делян Пеевски и Ирена Кръстева.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 20 яну 2022 11:30

Ауууу,втрещен съм!И това се случва в България?
Иванков да се вкара в затвора!
Букарев как ще го пишем цесекар или Левскар?
САМО ЛЕВСКИ!

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2022 11:44

Kotooshu написа:Господинът, който не пише за Левски, не се интересува от Левски, не живеел с Левски ;) ... съвсем случайно взел че влезнал в разни форуми на Левски да прочете сутрешното мнение на левскарите , изградил си мнение, пише, сочи с пръсти и вика : Защо тогава това, а сега не ?
Дали не ви е навик г-не, да ставате и лягате с Левски :?

Господине,да уточним тази тема само за левскари ли е, защото това което съм писал е на база коментари в тази тема.Никой не соча с пръст,зададох въпрос,получих отговор,за което благодаря.Аз съм фен на футбола и се интересувам от всички отбори,но не съм тръгнал да раздавам присъди,за разлика от много други тук.Ако искате може да преброим колко коментара имам аз в теми касаещи само Левски във форума на Левски и колко Вие господине във форума на ЦСКА, сигурен съм, че Вашите ще са повече.Не ме разбирайте погрешно, всеки може да пише където си иска, особено ако е в рамките на добрият тон.Колкото и да не ми се иска да се занимавам с Левски, като видя какви простотии пишат тук разни екземпляри за ЦСКА и си позволявам да драсна това онова.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9486
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2022 11:58

Крумчо,откъде разбра че ЦСКА е най-мразеният отбор в България, след като на всеки мач в провинцията ЦСКА е като домакин.Това,че Домусчиев и слугите му ни мразят е истина,но това е комплимент за нас.Да не задълбаваме много в кое е по правилата и кое не, защото и вкарването Ви в Б група и включването Ви в евротурнирите без да изчакате три години от създаването на дружеството Ви и мощната подкрепа от БФС нито са по правилата, нито са феърплей.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта