Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 17 яну 2022 16:41

ivo55 написа:Подуянци са като мухите.

Видиш ли ги някъде, значи има далавера и ще се краде яко.

Честит ни нов директор в БФС. Край с проблемите в българския футбол. Очевидно в БФС има повече директори, отколкото има депутати в парламента. И очевидно не се изисква диплома за основно образование, а да можеш да пиеш по цели нощи с Перуката.

По-скоро да можеш да удряш линии наравно с Папагала :(
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 17 яну 2022 16:59

ivo55 написа:Подуянци са като мухите.

Видиш ли ги някъде, значи има далавера и ще се краде яко.

Честит ни нов директор в БФС. Край с проблемите в българския футбол. Очевидно в БФС има повече директори, отколкото има депутати в парламента. И очевидно не се изисква диплома за основно образование, а да можеш да пиеш по цели нощи с Перуката.

Това си го копирал от циклостила на шумкарите, дето ви създадоха.
Да ви е честито Светлото бъдеще!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 17 яну 2022 17:09

Red_Neck написа:По-скоро да можеш да удряш линии наравно с Папагала :(

Да, бе? Папагалът продрусал? Баси, и БФС-то съсипаха, а хората там си бяха само пияници с традиции...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Dust
Мнения: 7878
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 17 яну 2022 18:04

Министъра на спорта с това еднолично говорене Аз това, Аз това, Моето еди какво си и т.н. сериозно е помислил министерството за ЕТ.
"Не съм длъжен да давам мотиви. Законът за публичните предприятия ми дава възможност като министър да прекратявам това мандатно правоотношение предсрочно. Това и правя. Такова е желанието на колегите, не пожелаха да се разделим по взаимно съгласие и ще бъде с едностранен акт на Министъра", призна Василев.

Сериозно ме върна във времената преди 1989г.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 17 яну 2022 18:18

На наглите припоци им се вижда краят!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Без цензура!

Мнениеот Вълчан » 17 яну 2022 19:09

Първо ще минат през резила да им разрешат на строят нов стадион,а те ще се измъкнат с няколко нови тоалетни и окосени храсти. И съответно ще е виновно правителството и т.н. То вече няма далавера с захарта.Петрол бензиностанциите са най мърлявите и невървежни.Оня дребният тръби наляво и надясно ,че ще гушне букета скоро. Очаква се театър наи общо казано.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 17 яну 2022 19:27

Пяна на устата ви е излязла. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 17 яну 2022 20:02

    ivo55 написа:Пяна на устата ви е излязла. :mrgreen:

    Бай, Бай, припоци!
    За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
    https://www.vbox7.com/play:8de06dae
    Голям
    Умен
    НE достигнат
    До сега
    Играч

    emerson1leao
    Мнения: 1367
    Регистриран на: 26 дек 2021 17:48

    Re: Без цензура!

    Мнениеот emerson1leao » 17 яну 2022 20:25

    Голямо шоу отново в "Пред стадиона". Ако Ники и Мигача се сбият най-сетне, кой ще надделее ? :mrgreen: :roll:
    От всичките само Томислав ми изглежда най-уравновесен и не тръгва да скача като петле за всяко нещо, с което не е съгласен. :lol:
    Барса, Лудогорец и Бойко Борисов ! :mrgreen:

    goshev
    Мнения: 1559
    Регистриран на: 04 май 2019 11:34
    Контакти:

    Re: Без цензура!

    Мнениеот goshev » 17 яну 2022 20:49

    honda написа:Между друго много малко от вас знаят,че любимия ви бай-Добри Джуров беше генерал от ДС ,а не от Армията.

    Подуянци тотално изперкаха.Предполагам, че Гунди е бил Армейски генерал и министър на Народната отбрана (както беше тогава името на министерството).
    п.п. В такъв случай да си взимаме и Раковски. :mrgreen:


    Върни се в “Левски”



    Кой е на линия

    Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 49 госта