Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 19 яну 2022 19:01

Dust написа:Прав си, и аз не зная, като в момента смърди на лайна, защо не си намеря друга работа докато малко се проветри форума

Най-добре, нали и без това "не четеш" половината пишещи тук?!
[offtopic]Съвсем м/у другото поогледай се около теб, защото много е вероятно миризмата да идва от друго място. Приятен ден ти желая. ;)[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 19 яну 2022 19:02

няма нищо по-нелогично от този свят от това да коментираш европейската вечна слава на ЦСКА с комплексираните фенове на отборче, определено от европейската преса за "евроидиот". То е ясно, че на тези комплексари като чуят ЦСКА и им се възпаляват хемероидите. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 19 яну 2022 19:03

Феновете на подуянския футболен цирк да се съсредоточат как да откраднат още пари от държавата. В това ги бива. И в политическата просия.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Dust
Мнения: 7878
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 19 яну 2022 19:22

Писалият първото мнение на тази страница да мине първо през банята преди да влезе във форума, че много смърди.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 яну 2022 19:35

Dust написа:Прав си, и аз не зная, като в момента смърди на лайна, защо не си намеря друга работа докато малко се проветри форума

В момента в който напуснеш форума и ще спре да смърди :) .
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 яну 2022 19:38

damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Eminem » 19 яну 2022 19:40

peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Ливърпул - Милан от 3:0 до 3:3
ПСЖ също много се изложи, след като загуби 4 гола преднина срещу Барселона
Това на първо четене без да ровя в нета.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6094
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 19 яну 2022 19:43

peliforewer написа: .....

Поздравления за подписа !
(Това съм го пропуснал)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 19 яну 2022 19:45

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 19 яну 2022 19:45

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
Eminem написа:Не, беше срещу Тулуза, където само един идиот може да допусне такъв гол.

Това сериозно ли го каза,на Левски в Антверпен му вкараха не един гол в последните секунди на мача,а цели 3/ТРИ/.Не съм проверявал,но едва ли има друг такъв случай в евротурнирите,в последните 6 минути да получиш 3гола и резултатът от 1-3 да стане 4-3.Интересно ми е и да споделиш как гадните комунисти Ви спряха да пробиете в Европа.

Не бяха 6, а 8 минути продължение, при това без основание и без правилото за продължения. Не че е от голямо значение, но вие все гледате да "чопнете" нещо.

Антверпен - Левски 4:3

(0:1 Славчев (6), 1:1 Гейленкирхен (82), 1:2 Донков (84), 1:3 Михтарски (89), 2:3 Клаесен (91), 3:3 Клаесен (94), 4:3 Куаранта (97)

Точно така, ако бяха само 6, както се опита да ги изкараш, Левски ги отстраняваше.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта