Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 апр 2021 21:24

ugly bug написа:
damyanov1963 написа:
ugly bug написа:
damyanov1963 написа:За ъгли бъг, или от каквото то там беше по-грозен:
А това как ще го коментираш, може би ще отречеш двата му гола с/у Милан?
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Дядка, след тези черно-бели фотографии, очаквам да ми пуснеш и някой черно-бял кинопреглед които навремето пускаха по кината възхвалявайки Цола Драгойчева!
:lol: :lol: :lol:

https://blitz.bg/sport/bg-futbol/v-ital ... 52988.html

Да, бе ясно ми е...!
Сигурно и хавлиените ти чорапки носят лика на този човек.
8-)

Е, щом това те успокоява...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6090
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 20 апр 2021 21:48

damyanov1963 написа:
ugly bug написа:
damyanov1963 написа:
ugly bug написа:
damyanov1963 написа:За ъгли бъг, или от каквото то там беше по-грозен:
А това как ще го коментираш, може би ще отречеш двата му гола с/у Милан?
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Дядка, след тези черно-бели фотографии, очаквам да ми пуснеш и някой черно-бял кинопреглед които навремето пускаха по кината възхвалявайки Цола Драгойчева!
:lol: :lol: :lol:

https://blitz.bg/sport/bg-futbol/v-ital ... 52988.html

Да, бе ясно ми е...!
Сигурно и хавлиените ти чорапки носят лика на този човек.
8-)

Е, щом това те успокоява...

Е, аз не съм се притеснил изобщо..
Ето нещо черно-бяло за разпускане, специално за теб !
Малко да смениш гледката че ми се струваш обсебен от този човек с топката..
;)

Офтопик:
Изображение
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 апр 2021 23:16

rane написа:
шивача написа:То е доказано къде е плявата. За справка-резултатите ви в европа. Справка 2-повечето ви легенди са играли за нас, или са искали да го сторят. Докато от взимахте само плява-укарев, пелето, тренчев и други параолимпийци. Кой продаде билетите на Дучето?
Целия клуб ви е плява, начело със собствениците ви- боко и шиши :mrgreen:
За пореден път доказваш, че си част от плявата. Какви са ви резултатите в Европа? Коя купа взехте там? Да не споменавам, че 3 отбора след падането на режима, който ви създаде играха мачове напролет, а умрелите така и не можаха до кончината си през 2016 г. След като сиренето стана с пари и вече нямаше прилапани футболисти от други отбори по военна линия, вкл. и такива на Левски, бързо бързо се сгромолясахте и в крайна сметка отидохте там, където ви е мястото - на бунището на историята!

:lol: :lol: :lol:
Нещо си нервно, да не хване някой шап :mrgreen:
Историята казва: ЦСКА Е номер 1 :!: Останалото са говежди комплекси от закрития им два пъти отбор.
Можеш си съчинява колкото си щеш, ич не ни пречите :)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 апр 2021 23:19

damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа: Ми дай да ти го изсула веднъж, така ще се отърва и от двете несгоди. Хем няма да съм девствен, хем ще ти предам комплексите си по полов път :lol:

Ето го твоя кошмар, чик****йче
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Кошмар :lol:
Като му видя успехите не моа се спра се смея :lol:
Но това е щото, въпреки че е бил агент на Държавна сигурност, комунистите са му пречели да бележи голове, особено важни. Само два-три за да не е бие на очи :mrgreen:
Всъщност причината за да няма никакви значими успехи на клубно и национално ниво е, щото е играл със слаби съотборници.
А в по-важните моменти е имало и силен вятър. Също доказано е, че когато неговия отбор нападал са смалявали вратите и са изкачали чимове отдоле :lol: Аре бегай, халва!

Кой го доказа бре, боза :lol:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... A&usqp=CAU

Добър отскок, ама и заека скача много. Кел файда?
Ето ти топ 10 по голове в а група, като това е малко старо, но ясно се вижда, че половината са халфове и срила, а твоя човек го няма и тук :lol:
топ 10 на голмайсторите в „А” група за всички времена

1. Петър Жеков - 253 гола

2. Мартин Камбуров – 221

3. Наско Сираков – 196

4. Динко Дерменджиев – 194

5. Христо Бонев – 185

6. Пламен Гетов – 165

7. Никола Котков – 163

8. Стефан Богомилов – 162

9. Петър Михтарски – 156

10. Петко Д. Петков – 152

Ти ми показваш статистика от нашето измислено първенство. До сега не си показал нито една снимка, нито един гол с/у голям отбор, нито едно изказване на световна звезда, за някои от тия, които според тебе са по-добри от Гунди :o
Нормално за тебе, щото както си я подкарал с тия нерви от Най-Великия български футболист, скоро и психиатър няма да може да ти помогне, та ще трябва да те заведат при селския ветеринарен фелдшер, да ти бие инжекция против бяс :idea:

:lol:
Къв бяс те гони бре, това са малка част от по-успелите от агента футболисти. Дори един Мариян Христов и Дани Боримиров са по-успели от скачача на висок скок. За Балъков, Пенев, Костадинов, Лечков няма да отварям приказка-те са на светлинни години пред играча на синята пропаганда.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 апр 2021 23:26

Евала, бившия централен нападател на подуенци и настоящ комплексар бие малки циганки.
Аферим, Курдов. За поред път се убеждавам, че който е минал през стадото, чавка му е изпила мозАка.
Синя плява в изобилие!
https://blitz.bg/sport/ekskluzivno/eksk ... 73721.html
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 20 апр 2021 23:41

шивача написа:
rane написа:
шивача написа:То е доказано къде е плявата. За справка-резултатите ви в европа. Справка 2-повечето ви легенди са играли за нас, или са искали да го сторят. Докато от взимахте само плява-укарев, пелето, тренчев и други параолимпийци. Кой продаде билетите на Дучето?
Целия клуб ви е плява, начело със собствениците ви- боко и шиши :mrgreen:
За пореден път доказваш, че си част от плявата. Какви са ви резултатите в Европа? Коя купа взехте там? Да не споменавам, че 3 отбора след падането на режима, който ви създаде играха мачове напролет, а умрелите така и не можаха до кончината си през 2016 г. След като сиренето стана с пари и вече нямаше прилапани футболисти от други отбори по военна линия, вкл. и такива на Левски, бързо бързо се сгромолясахте и в крайна сметка отидохте там, където ви е мястото - на бунището на историята!

:lol: :lol: :lol:
Нещо си нервно, да не хване някой шап :mrgreen:
Историята казва: ЦСКА Е номер 1 :!: Останалото са говежди комплекси от закрития им два пъти отбор.
Можеш си съчинява колкото си щеш, ич не ни пречите :)
Кое съм си съчинил?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 20 апр 2021 23:54

шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:Ето го твоя кошмар, чик****йче
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Кошмар :lol:
Като му видя успехите не моа се спра се смея :lol:
Но това е щото, въпреки че е бил агент на Държавна сигурност, комунистите са му пречели да бележи голове, особено важни. Само два-три за да не е бие на очи :mrgreen:
Всъщност причината за да няма никакви значими успехи на клубно и национално ниво е, щото е играл със слаби съотборници.
А в по-важните моменти е имало и силен вятър. Също доказано е, че когато неговия отбор нападал са смалявали вратите и са изкачали чимове отдоле :lol: Аре бегай, халва!

Кой го доказа бре, боза :lol:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... A&usqp=CAU

Добър отскок, ама и заека скача много. Кел файда?
Ето ти топ 10 по голове в а група, като това е малко старо, но ясно се вижда, че половината са халфове и срила, а твоя човек го няма и тук :lol:
топ 10 на голмайсторите в „А” група за всички времена

1. Петър Жеков - 253 гола

2. Мартин Камбуров – 221

3. Наско Сираков – 196

4. Динко Дерменджиев – 194

5. Христо Бонев – 185

6. Пламен Гетов – 165

7. Никола Котков – 163

8. Стефан Богомилов – 162

9. Петър Михтарски – 156

10. Петко Д. Петков – 152

Ти ми показваш статистика от нашето измислено първенство. До сега не си показал нито една снимка, нито един гол с/у голям отбор, нито едно изказване на световна звезда, за някои от тия, които според тебе са по-добри от Гунди :o
Нормално за тебе, щото както си я подкарал с тия нерви от Най-Великия български футболист, скоро и психиатър няма да може да ти помогне, та ще трябва да те заведат при селския ветеринарен фелдшер, да ти бие инжекция против бяс :idea:

:lol:
Къв бяс те гони бре, това са малка част от по-успелите от агента футболисти. Дори един Мариян Христов и Дани Боримиров са по-успели от скачача на висок скок. За Балъков, Пенев, Костадинов, Лечков няма да отварям приказка-те са на светлинни години пред играча на синята пропаганда.

Я кажи до колко годишни играха тези футболисти от голмайсторската класация на България, понеже Гунди умира на 28, а също така и с/у кои големи отбори са вкарали голове, щото Гунди, а не синята пропаганда вкара 3 на Бенфика, 2 на Милан, първите два на СП за България, с/у Португалия, Италия, Полша, двата с/у Белгия с които ни класира на СП, а гола му с/у Англия е записан в залата на славата на Уембли, това го каза и Димитър Пенев, или и за него ще кажеш, че му е приятел? За футболист, който нямаше възможност да играе в чужбина, за разлика от някои от изброените от тебе, тези постижения са на светлинни години. Впрочем световните капацитети във футбола са го признали, така че вие си лайте, колкото искате.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Martinez1948
Мнения: 1375
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 21 апр 2021 00:04

rane написа: След като сиренето стана с пари и вече нямаше прилапани футболисти от други отбори по военна линия, вкл. и такива на Левски, бързо бързо се сгромолясахте и в крайна сметка отидохте там, където ви е мястото - на бунището на историята!

Я погледни твоят клуб колко трофей има от 1923 до 1944 !!!!!
И как така точно в годините на народният съд дърпа рязко на горе..... и виж кои са били ръководители на Динамо / Левски / тогава. Освен Цола и Добри Терпешев.
Апропо и двамата са подписали заповедта да бъдат разстрелян част от офицерите на АС23. По вашата логика сега как излиза , че левскари са убивали Асисти или ??? :roll:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 21 апр 2021 00:07

ugly bug написа:
damyanov1963 написа:
ugly bug написа:
damyanov1963 написа:
ugly bug написа:
damyanov1963 написа:За ъгли бъг, или от каквото то там беше по-грозен:
А това как ще го коментираш, може би ще отречеш двата му гола с/у Милан?
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Дядка, след тези черно-бели фотографии, очаквам да ми пуснеш и някой черно-бял кинопреглед които навремето пускаха по кината възхвалявайки Цола Драгойчева!
:lol: :lol: :lol:

https://blitz.bg/sport/bg-futbol/v-ital ... 52988.html

Да, бе ясно ми е...!
Сигурно и хавлиените ти чорапки носят лика на този човек.
8-)

Е, щом това те успокоява...

Е, аз не съм се притеснил изобщо..
Ето нещо черно-бяло за разпускане, специално за теб !
Малко да смениш гледката че ми се струваш обсебен от този човек с топката..
;)

Офтопик:
Изображение

Ама тия цици нещо много остри бе :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 21 апр 2021 01:29

Martinez1948 написа:
rane написа: След като сиренето стана с пари и вече нямаше прилапани футболисти от други отбори по военна линия, вкл. и такива на Левски, бързо бързо се сгромолясахте и в крайна сметка отидохте там, където ви е мястото - на бунището на историята!

Я погледни твоят клуб колко трофей има от 1923 до 1944 !!!!!
И как така точно в годините на народният съд дърпа рязко на горе..... и виж кои са били ръководители на Динамо / Левски / тогава. Освен Цола и Добри Терпешев.
Апропо и двамата са подписали заповедта да бъдат разстрелян част от офицерите на АС23. По вашата логика сега как излиза , че левскари са убивали Асисти или ??? :roll:
Ами колкото и да го гледам, трофеи Левски е печелил, както по царско време, така и през комунизма, а също така и след това. Не знам дали знаеш, но преди 1944 г. са се раздавали различни видове трофеи, като Левски е спечелил двуцифрен брой...
Царска купа се е давала до едно време на шампиона без да има отделен турнир, купа са връчвали и за столичен шампион, имало е и купа "Улпия Сердика". Това ти го пиша, понеже питаш за трофеи!
Отборът на Левски, който печели шампионата и царската купа през 1942 г. е бил доста силен. Не са малко играчите, които остават в отбора до 47-50 година, даже и след това мисля има. С няколко попълнения в следващите години печелят още 4 титли за 8-9 години някъде.
Последна промяна от rane на 21 апр 2021 01:57, променено общо 3 пъти.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта