Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 19 апр 2021 20:34

damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:Едип 63, приятел му е, за обратното не е много сигурно. Лицемер е човек, който обещава на феновете, че ще остане в Ботев, и след два дена заминава да играе в Подуене.
.
Не ми отговори за Митата, но както и да е. Ами след като разбереш, че от Ботев те лъжат, че от Левски не те искат...

Отговорих ти , не четеш ли!?Ботев го лъжели :lol: аре пак измишльотини. Те хич не са се свързали с него, и той не знае един вид.
Лицемери!

Я иди на психиатър да си излекуваш комплексите от Гунди, но и да се срещнеш най после с жена, щото вече си на години, срамота е още да да си девствен.

Ми дай да ти го изсула веднъж, така ще се отърва и от двете несгоди. Хем няма да съм девствен, хем ще ти предам комплексите си по полов път :lol:

Ето го твоя кошмар, чик****йче :mrgreen:
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Кошмар :lol:
Като му видя успехите не моа се спра се смея :lol:
Но това е щото, въпреки че е бил агент на Държавна сигурност, комунистите са му пречели да бележи голове, особено важни. Само два-три за да не е бие на очи :mrgreen:
Всъщност причината за да няма никакви значими успехи на клубно и национално ниво е, щото е играл със слаби съотборници.
А в по-важните моменти е имало и силен вятър. Също доказано е, че когато неговия отбор нападал са смалявали вратите и са изкачали чимове отдоле :lol: Аре бегай, халва!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 19 апр 2021 20:37

rane написа:
шивача написа:
rane написа:Ами да започнем с тази, че Литекс е ЦСКА ;)

Да, това е глупост и лъжа :lol:
Ама вие му вярвате :lol: Човекът си прибира заплатката от Ганчев и успешно ви промива мозъците.
Ако/като Ганчев си бие камшика, той ще започне да плюе по него, за да се нагоди към новия собственик... и вие пак ще му вярвате и ще повтаряте глупостите и лъжите му.

Ми да плюе, дреме ми. Дано стане и лефскар, като Тити-сълзата :lol: Има ли плява при нас, е за вас :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 19 апр 2021 21:14

шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:.
Не ми отговори за Митата, но както и да е. Ами след като разбереш, че от Ботев те лъжат, че от Левски не те искат...

Отговорих ти , не четеш ли!?Ботев го лъжели :lol: аре пак измишльотини. Те хич не са се свързали с него, и той не знае един вид.
Лицемери!

Я иди на психиатър да си излекуваш комплексите от Гунди, но и да се срещнеш най после с жена, щото вече си на години, срамота е още да да си девствен.

Ми дай да ти го изсула веднъж, така ще се отърва и от двете несгоди. Хем няма да съм девствен, хем ще ти предам комплексите си по полов път :lol:

Ето го твоя кошмар, чик****йче :mrgreen:
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Кошмар :lol:
Като му видя успехите не моа се спра се смея :lol:
Но това е щото, въпреки че е бил агент на Държавна сигурност, комунистите са му пречели да бележи голове, особено важни. Само два-три за да не е бие на очи :mrgreen:
Всъщност причината за да няма никакви значими успехи на клубно и национално ниво е, щото е играл със слаби съотборници.
А в по-важните моменти е имало и силен вятър. Също доказано е, че когато неговия отбор нападал са смалявали вратите и са изкачали чимове отдоле :lol: Аре бегай, халва!

Кой го доказа бре, боза :lol:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... A&usqp=CAU
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 20 апр 2021 00:57

шивача написа:
rane написа:
шивача написа:
rane написа:Ами да започнем с тази, че Литекс е ЦСКА ;)

Да, това е глупост и лъжа :lol:
Ама вие му вярвате :lol: Човекът си прибира заплатката от Ганчев и успешно ви промива мозъците.
Ако/като Ганчев си бие камшика, той ще започне да плюе по него, за да се нагоди към новия собственик... и вие пак ще му вярвате и ще повтаряте глупостите и лъжите му.

Ми да плюе, дреме ми. Дано стане и лефскар, като Тити-сълзата :lol: Има ли плява при нас, е за вас :mrgreen:
Е то при вас (припоците) друго, освен плява няма ;)
А този няма как да стане левскар. Такива като него, дето са с петолъчка вместо мозък, виреят само при вас :!:

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 апр 2021 12:49

rane написа:
шивача написа:
rane написа:
шивача написа:
rane написа:Ами да започнем с тази, че Литекс е ЦСКА ;)

Да, това е глупост и лъжа :lol:
Ама вие му вярвате :lol: Човекът си прибира заплатката от Ганчев и успешно ви промива мозъците.
Ако/като Ганчев си бие камшика, той ще започне да плюе по него, за да се нагоди към новия собственик... и вие пак ще му вярвате и ще повтаряте глупостите и лъжите му.

Ми да плюе, дреме ми. Дано стане и лефскар, като Тити-сълзата :lol: Има ли плява при нас, е за вас :mrgreen:
Е то при вас (припоците) друго, освен плява няма ;)
А този няма как да стане левскар. Такива като него, дето са с петолъчка вместо мозък, виреят само при вас :!:

То е доказано къде е плявата. За справка-резултатите ви в европа. Справка 2-повечето ви легенди са играли за нас, или са искали да го сторят. Докато от взимахте само плява-укарев, пелето, тренчев и други параолимпийци. Кой продаде билетите на Дучето?
Целия клуб ви е плява, начело със собствениците ви- боко и шиши :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 апр 2021 12:55

damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:Отговорих ти , не четеш ли!?Ботев го лъжели :lol: аре пак измишльотини. Те хич не са се свързали с него, и той не знае един вид.
Лицемери!

Я иди на психиатър да си излекуваш комплексите от Гунди, но и да се срещнеш най после с жена, щото вече си на години, срамота е още да да си девствен.

Ми дай да ти го изсула веднъж, така ще се отърва и от двете несгоди. Хем няма да съм девствен, хем ще ти предам комплексите си по полов път :lol:

Ето го твоя кошмар, чик****йче :mrgreen:
https://cache1.24chasa.bg/Images/cache/ ... _308_0.jpg

Кошмар :lol:
Като му видя успехите не моа се спра се смея :lol:
Но това е щото, въпреки че е бил агент на Държавна сигурност, комунистите са му пречели да бележи голове, особено важни. Само два-три за да не е бие на очи :mrgreen:
Всъщност причината за да няма никакви значими успехи на клубно и национално ниво е, щото е играл със слаби съотборници.
А в по-важните моменти е имало и силен вятър. Също доказано е, че когато неговия отбор нападал са смалявали вратите и са изкачали чимове отдоле :lol: Аре бегай, халва!

Кой го доказа бре, боза :lol:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... A&usqp=CAU

Добър отскок, ама и заека скача много. Кел файда?
Ето ти топ 10 по голове в а група, като това е малко старо, но ясно се вижда, че половината са халфове и срила, а твоя човек го няма и тук :lol:
топ 10 на голмайсторите в „А” група за всички времена

1. Петър Жеков - 253 гола

2. Мартин Камбуров – 221

3. Наско Сираков – 196

4. Динко Дерменджиев – 194

5. Христо Бонев – 185

6. Пламен Гетов – 165

7. Никола Котков – 163

8. Стефан Богомилов – 162

9. Петър Михтарски – 156

10. Петко Д. Петков – 152
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

danon
Мнения: 240
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот danon » 20 апр 2021 13:34

А не се ли смята съотношението отбелязани голове:брой мачове ? Единия може да е изиграл 400 мача и да е вкарал 150 гола, а другия 170 и да е вкарал 149... Сметни ги за всички и пак ела, че с тая статистика нищо не показваш :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 20 апр 2021 14:12

Айрян, кви мачове, кви 5 лева :)
Шибаният Петьо Михтарски, който се спъва 2 пъти в топката преди да вкара сам срещу вратаря на Антверп, има повече голове от шпиц-офицер Аспарухов :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 20 апр 2021 18:23

шивача написа:То е доказано къде е плявата. За справка-резултатите ви в европа. Справка 2-повечето ви легенди са играли за нас, или са искали да го сторят. Докато от взимахте само плява-укарев, пелето, тренчев и други параолимпийци. Кой продаде билетите на Дучето?
Целия клуб ви е плява, начело със собствениците ви- боко и шиши :mrgreen:
За пореден път доказваш, че си част от плявата. Какви са ви резултатите в Европа? Коя купа взехте там? Да не споменавам, че 3 отбора след падането на режима, който ви създаде играха мачове напролет, а умрелите така и не можаха до кончината си през 2016 г. След като сиренето стана с пари и вече нямаше прилапани футболисти от други отбори по военна линия, вкл. и такива на Левски, бързо бързо се сгромолясахте и в крайна сметка отидохте там, където ви е мястото - на бунището на историята!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта