Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32516
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2022 09:25

Станислав Генчев: Лудогорец ще стане шампион поне с 10 точки разлика

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ika-667916

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 26 яну 2022 09:32

Как мога да си сменя ЕГН-то, за да си залича негативното минало?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kamilata3 » 26 яну 2022 09:38

DanailG написа:Некав депутат пръска Василев от неудобни въпроси. Тоя нвероятно ще е първия изгърмял министър, но ще е нормално, мега слабо решение на Киро, не знам кой път вече го казвам. Между другото, и други неща започват да ме дразнят в това управление. Не знам къде е логиката да се занимаваме първо с македонците и то втора седмица вече, все едно е нещото, без което никой не може, и другото е липсата на външния ни министър на срещата на министрите в ЕС относно кризата за Украйна. Тука Бойко колкото и да ме е срам бе прав да попита този министър по-важна работа ли е имал за да не е там, а е изпратил замесника си. Като цяло започват да лъсват слабите звена на предложените от партньорите му министри, и определено попаднаха в кофти за управление ситуация. Дано гафовете им намалеят и се държат адекватно, но с този кавал на спорта бе тотален автогол.



Този ли депутата дето е синя подлога:https://www.facebook.com/Chervenasofia1948/photos/a.1549922835273795/3052739124992151/
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kamilata3 » 26 яну 2022 09:39

Dust написа:Как мога да си сменя ЕГН-то, за да си залича негативното минало?


Не ЕГН-то а мисловния чип трява да смениш.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 26 яну 2022 09:40

Дреме ми каква подлога е. За мен е важно това, което се прави, да бъде прозрачно и изцяло по законите на държавата. Не ми дреме за някакъв ловешки селяк, който за пореден път иска да използва държавно лоби, за да прокара далаверата си. Като искате да правите стадион, го правете по всички законови и нормативни рамки, без да има ощетени за нечия сметка.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kamilata3 » 26 яну 2022 09:41

kamilata3 написа:
Dust написа:Как мога да си сменя ЕГН-то, за да си залича негативното минало?


Не ЕГН-то а мисловния чип трябва да смениш.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kamilata3 » 26 яну 2022 09:43

DanailG написа:Дреме ми каква подлога е. За мен е важно това, което се прави, да бъде прозрачно и изцяло по законите на държавата. Не ми дреме за някакъв ловешки селяк, който за пореден път иска да използва държавно лоби, за да прокара далаверата си. Като искате да правите стадион, го правете по всички законови и нормативни рамки, без да има ощетени за нечия сметка.


Дай доказателства,че има ощетени.Защо не споменаваш и други отбори като си толкова принципен.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 26 яну 2022 09:46

Аз не казвам, че са. А че не искам да бъдат. А онази синя подлога, за която говориш, задава въпроси, на които с удоволствие бих изслушал отговора на министъра. Теб интересуват ли те, или всичко е ОК.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kamilata3 » 26 яну 2022 09:49

DanailG написа:Аз не казвам, че са. А че не искам да бъдат. А онази синя подлога, за която говориш, задава въпроси, на които с удоволствие бих изслушал отговора на министъра. Теб интересуват ли те, или всичко е ОК.


Да интересуваме,но е интересно как досега не задава въпроси за Левски,за парите дадени на пловдивските отбори ,за Берое,Лудогорец а когато ЦСКА иска да строй започнаха въпросите.Теб интересува ли те всичко това и интересно ли ще ти е?
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 26 яну 2022 09:56

Да, разбира се, че за всички изхарчени пари трябва да се търси сметка как и защо са дадени, и това, че никой не е повдигнал въпроси за тях е също достатъчно обезпокояващо. Но тук говорим за конкретни въпроси и конкретен казус, с обект в центъра на столицата, който интересува достатъчно широк кръг от хора.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 48 госта