Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 19 яну 2022 22:18

DanailG написа:Така е. На мен няма как да ми пробутат Литекс. Литекс бате. Където те бие 8-0 и ти записва най-големия срам в историята. Гнусно не мислиш ли.


Ако си от числото и си приел, че това е ЦСКА, припознавач си. Припознал си отбор, който не откупи активите, ползва чужда за ЦСКА емблема, няма фенове, играе из селата, с няколко малки изключения няма легенди.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 19 яну 2022 22:20

Аз последния мач, на който съм бил, бе финала за купата срещу Монтана. И да, числото са в пъти по-истински от вас.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 19 яну 2022 22:22

DanailG написа:Аз последния мач, на който съм бил, бе финала за купата срещу Монтана. И да, числото са в пъти по-истински от вас.


Напротив, нищо цесекарско няма в тях, като изключим името. Ама то и отбори носещи името "Левски" с лопата да ги ринеш.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 19 яну 2022 22:25

По същата логика можеш да сравняваш и ЦСКА Москва с това ЦСКА.Все е ЦСКА.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 19 яну 2022 22:28

Не си дорасъл да коментираш ЦСКА. Пий си ракията и по-тихо, че замирисва на джибре.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 19 яну 2022 22:30

vlong написа:По същата логика можеш да сравняваш и ЦСКА Москва с това ЦСКА.Все е ЦСКА.


Няма как да се случи. ЦСКА Москва е руски отбор, домакинства в Москва. И т.н. Най-важното е, че българските цесекари няма как да приемем този руски отбор за нашия ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 19 яну 2022 22:47

Най-важно е какво мислят феновете на ЦСКА. След като ние сме приели, че ЦСКА-София е ЦСКА, значи е ЦСКА.... .


Не би било коректно да цитирам директно припок, разбира се уважаем, който очевидно има нужда от спешна специлизирана психиатрична помощ, но и не мога да подмина такава глупост с лека ръка.
Никой, ама никой не се интересува от мнението на някогашните цесекисти, а в днешно време - върли и безчести припознавачи и храбри воини от диванната армия. Армейци, ама диванни. :mrgreen: То няма абсолютно никаква юридическа, правна, административна и каквато още се сетиш, освен пропагандаторска, стойност. Не и в България, не и в Европа.
По тая урудлива припознаваческа логика, дрънчаща само в непълните оранжеви манерки, то приятелите и роднините на ищците трябва да определят присъдите в съда.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 19 яну 2022 22:55

TristaNNN написа:
Най-важно е какво мислят феновете на ЦСКА. След като ние сме приели, че ЦСКА-София е ЦСКА, значи е ЦСКА.... .


Не би било коректно да цитирам директно припок, разбира се уважаем, който очевидно има нужда от спешна специлизирана психиатрична помощ, но и не мога да подмина такава глупост с лека ръка.
Никой, ама никой не се интересува от мнението на някогашните цесекисти, а в днешно време - върли и безчести припознавачи и храбри воини от диванната армия. Армейци, ама диванни. :mrgreen: То няма абсолютно никаква юридическа, правна, административна и каквато още се сетиш, освен пропагандаторска, стойност. Не и в България, не и в Европа.
По тая урудлива припознаваческа логика, дрънчаща само в непълните оранжеви манерки, то приятелите и роднините на ищците трябва да определят присъдите в съда.


Много по-уродливо е постоянно да се озърташ за държавна помощ или за милиони, откраднати от държавата. Да се надяваш, че изкуствената кома, в която се намирате заради стари дългове, които кредиторът кой знае защо не ги търси, по някакво чудо ще премине. Като добавим припознаването на Динамо Спартак, нещата придобиват катастрофален вид.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 20 яну 2022 00:02

Футболът е преди всичко за феновете, които нормално са привързани към някой от популярните клубове. Когато по някакви причини дружество фалира нормално ли е футболният запалянко да си каже "край, моят клуб го няма, с футбола бях дотук"? След което футболът остава единствено в спомените на доскорошния запалянко (от време на време за разнообразие и разтуха може да си позволи по някой мач от английското).
Не, според мен това е един злокобен сценарий, затова хората намират начини да продължат да болеят за любимия клуб под една или друга форма. Някои казват, морално и законно било да се основе ново дружество, което да бъде прието за "истинското дружество". Сигурно е така. Само че какво става с дълговете на фалиралото дружество? Морално ли е да не се плати и левче за активите и да се имаш за "истинския клуб". Освен това как ще приемеш едно ново дружество за любимия клуб? Не е ли това чиста проба припознаване, думичка, от която някои бягат като дявол от тамян?

Другият вариант е "ставам фен на един нов клуб с подобно име, не ме интересува, че няма история". Да, но именно клубът "Х" със своята история и име е представлявал притегателната сила за стотици хиляди фенове, обединявал ги е. Докато един ден не фалира. В новия клуб без история - я камилата, я камиларят. Я се съберат 150 фена, я не. Няма да е същото.

Ами ако на мястото на фалиралото дружество се пръкнат няколко с претенции да наследят старото? Кое да избера? Отговорът е пределно лесен - където са повечето фенове, това е истинското дружество. Ако в добавка се откупят и активите на фалиралото, нещата направо заспиват.
Само ЦСКА!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k_oleto » 20 яну 2022 00:47

Mitata написа:Футболът е преди всичко за феновете, които нормално са привързани към някой от популярните клубове. Когато по някакви причини дружество фалира нормално ли е футболният запалянко да си каже "край, моят клуб го няма, с футбола бях дотук"? След което футболът остава единствено в спомените на доскорошния запалянко (от време на време за разнообразие и разтуха може да си позволи по някой мач от английското)


Не само в спомените. Започва се да се събират марки, стари снимки и шалове. Те започват да се предават на поколенията. Никой вече не се интересува от оная фирма, чиито БУЛСТАТ е рецитиран многократно през годините. Появяват се спомени, мигове, истории...Вече не е същото да се ходи на онзи стадион, на който се пееха различни БУЛСТАТ цифри. Но спри сърце..


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта