Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 10 апр 2021 20:57

honda написа:
шивача написа:
honda написа:
шивача написа:
honda написа:
шивача написа:Стига лъга, бе. Я изкарай статистиката да я видим?
Иначе наистина сте лош матриал, и това ти мнение го доказва. Щото доказва, че цял живот за вас е бил важен мача с нас, което си е комплексарщина от висша класа.
За бате Ицо е обидно да ме питаш такива тъпотии. Само това с политиката не знам отговора, но нито ме и интересува, нито знам дали е истина.


Искаш статистика - ето я:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0 ... 0%B1%D0%B8

Изваждаш мачовете след 2015г ( защото след 2016 под името ЦСКА-София в ППЛ участва Литекс(Ловеч) - официалното становище на БФС :mrgreen: )
За мен лично най-важния мач е бил предстоящия :)
Твърдиш,че си много добре запознат с биографията на Стоичков ,а не знаеш с юношите на кой отбор е играл. ;)
Ако познаваше "Бате Ицо" достатъчно добре едва ли би ги нарекъл тъпотии и също така съмнявам се дали щеше да имаш много високо мнение за него.

Абе стига с твойте тъпотии. Ицо го знам и ти дето му се пишеш приятел и го изписваш "Стойчков", си типичния подуенски лицемер! Но понеже си доста настоятелен ще ти отговоря на всичките въпроси за Ицо, ако ми отговориш на следния. Познаваш по-добре Насо Раев, та въпроса ми е-Илиянчето като я чукаше Бат Благо(Блангев), дали само в п*тката е клецаше или и в гъза. При правилен отговор -отговарям.
Относно статистиката, която си дал до 2015г, типично по милиционелски, ето ти реалната
https://a-pfg.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1 ... %BA%D0%B0/
Та отново си хванат в лъжа и не знаене :lol:

Какво си хванал в лъжа- поне погледна ли какво съм изпратил. :mrgreen:
Или не можеш и да четеш - изпратил съм ти статистика от всички мачове между Левски и ЦСКА , а ти само от мачовете от А група.
Тази статистика ,която ти показваш е включена в тази ,която аз използвам. И в двете Левски има предимство :mrgreen: От 2016 г ФК ЦСКА не съществува, ако си фен на Литекс и те интересува мога да ти изпратя и статистиката между Левски и Литекс ,но и там Левски има голямо предимство.
Не се занимавам с креватни истории-аз не виждам нищо нередно двама като се харесват и да се чукат.
За Илиана Раева и Бл.Блангев - бих казал и "в устата" :lol: .
Хайде ти си на ход за "Бате ти Ицо"

Не ми отговори за чукането в гъза-да или не? А що си ми дал статистика, когато Левски е бил закрит и станал Л-С? Защо си включил мачовете на фалшивия Левски на Лафчис? Аре не на мен. А защо Литекс ги съдят Спрокел, Тангарини и тн. би ли ми обяснил :lol:

Провери какво съм написал по-горе "...И "в устата".." :lol:
За това дали играещия в момента ППЛ отбор ЦСКА-София е Литекс или ЦСКА има официално и окончателно решение на ПК и ЛК на БФС.
Затова и любимия ти отбор се казва в момента ЦСКА-София,а не ЦСКА и ще стане ЦСКА след няколко месеца(ако ГГ и ЮИ не си бият камшика). Това са неща ,които съм ги писал още през 2016г.
Ако сте ЦСКА как играете в ППЛ ,като само задълженията ви към НАП са около 15 млн лв?
Защо Спрокел и Тангариня съдят ЦСКА-София . По принцип всеки има право да си търси правата по какъвто законов начин намери за приложим. Това ,което дава шанс исканите суми да бъдат признати за дължими е ,че вие сами се обявихте за наследници на ЦСКА в официалния си сайт.
Все още очаквам отговорите на въпросите за "Бате ти Ицо" ;) :

Това си е твоя версия. Няма лошо, но нап получи няколко милиона. Нали Литекс не им ги дължи? А за Ицо ще получиш отговор, когато ми отговориш правилно на въпроса.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 10 апр 2021 20:58

damyanov1963 написа:
шивача написа:Цялото стадо убеждава кви евробойци били :lol:
Едно от говедата пък ни надува главата къв отскок имал Гунди, нищо че е бил 7-8г лепилар тогава :mrgreen:
Оня ранения ни обяснява, че били вековни. Аха, ама идиоти, дваж закривани :lol:
Реално нема такива комплексари :mrgreen:

Аз бях баннат, заради лична нападка, която беше в отговор на такива към мен :idea:

Знам, аз те баннах :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 10 апр 2021 21:39

шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:Цялото стадо убеждава кви евробойци били :lol:
Едно от говедата пък ни надува главата къв отскок имал Гунди, нищо че е бил 7-8г лепилар тогава :mrgreen:
Оня ранения ни обяснява, че били вековни. Аха, ама идиоти, дваж закривани :lol:
Реално нема такива комплексари :mrgreen:

Аз бях баннат, заради лична нападка, която беше в отговор на такива към мен :idea:

Знам, аз те баннах :!:

Ти ли бе Мухльо :lol: От тебе с твоите комплекси от Гунди и чеп за зеле не става.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Warped » 10 апр 2021 21:58

Чиста засада при гола на ЦСКА. Чиста дузпа за Арда. Занев и Йонов мментаци. Коментарите на Диемаджийте глупости. Пълни т.паци. ;) :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 10 апр 2021 22:07

Арда удави надеждите на гражданите от града на закритият мост! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 10 апр 2021 22:08

Баси скъпите калъфки се очертават. Съдиите за втори мач поред подаряват равния на Тирето.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 10 апр 2021 22:11

Арда с група от 15 човека, те даже нямат хора да си направят 5 смени, също имат мач за Купата. Гола им от метър засада...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 10 апр 2021 22:16

W84me написа:Арда с група от 15 човека, те даже нямат хора да си направят 5 смени, също имат мач за Купата. Гола им от метър засада...

СьоНга и Виски има ли!? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 10 апр 2021 22:19

miro_rz написа:
W84me написа:Арда с група от 15 човека, те даже нямат хора да си направят 5 смени, също имат мач за Купата. Гола им от метър засада...

СьоНга и Виски има ли!? :mrgreen:

Едно агне разфасовах днеска, без кръст останах, ама ще се пие.

Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 10 апр 2021 22:21

Warped написа:Чиста засада при гола на ЦСКА. Чиста дузпа за Арда. Занев и Йонов мментаци. Коментарите на Диемаджийте глупости. Пълни т.паци. ;) :lol:

Аа, недей така колега, трябва да се даде време на новия им треньор, така де, само за пети път е начело на отбора, още 15-20 пъти, като го изгонят и извикват, ще свикне човека :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 110 госта