Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9539
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 24 апр 2024 07:00

krumeto написа:
gihuelo написа:
k20dan4o написа:Пели само да ти кажа че живееш в голяма заблуда, че фонд заплати в Лц е много по голям от този при вас. Разликата не е толкова голяма, особено последните 2-3 години завишихте доста този разход след привличането на всички чужденци през тези години.


Тук си в абсолютна заблуда !
Които и футболист , особено български като чуе че Лудоггорец се интересува от него тръгва с 200 към Разград.
Даже и ако играе в чужбина.
Сигурно поне 15 години ще са нужни някой друг отбор да стигне заплатата на Кешеру от 70 000 евро.
Ако искаш питай колко взима Чочев, Неделев,Недялков.... колко взимаше Кирчо преди ПАОК.
А и вие имате около два пъти по голям бюджет от нас . Ако са равни фонд работна заплата , другите пари от бюджета за какво отиват?

Даряваме ги на джуджака, да ни ляга!

Плащате си шпалирите, а и тези от БФС и Професионалната лига и те семейства хранят, Наско Караиванов скелет е станал, горкия :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9539
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 24 апр 2024 07:34

k20dan4o написа:Пели само да ти кажа че живееш в голяма заблуда, че фонд заплати в Лц е много по голям от този при вас. Разликата не е толкова голяма, особено последните 2-3 години завишихте доста този разход след привличането на всички чужденци през тези години.

Гриша Ганчев дава поне два пъти по-малко за заплати, малко статистика....за заплати 2020г- Лудогорец -26 млн.лв. , ЦСКА-12млн.лв. 2021г.ЦСКА-14млн.лв 2022г.ЦСКА-13млн.лв.За Лудогорец си ги намери сам, но фактите са красноречиви.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 24 апр 2024 08:38

gihuelo написа:
k20dan4o написа:Пели само да ти кажа че живееш в голяма заблуда, че фонд заплати в Лц е много по голям от този при вас. Разликата не е толкова голяма, особено последните 2-3 години завишихте доста този разход след привличането на всички чужденци през тези години.


Тук си в абсолютна заблуда !
Които и футболист , особено български като чуе че Лудоггорец се интересува от него тръгва с 200 към Разград.
Даже и ако играе в чужбина.
Сигурно поне 15 години ще са нужни някой друг отбор да стигне заплатата на Кешеру от 70 000 евро.
Ако искаш питай колко взима Чочев, Неделев,Недялков.... колко взимаше Кирчо преди ПАОК.
А и вие имате около два пъти по голям бюджет от нас . Ако са равни фонд работна заплата , другите пари от бюджета за какво отиват?

Вие ебавате ли се, бре? :o
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15098
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 24 апр 2024 08:43

Аз за по—голяма заплата от 35к евро не съм чувал. На Кешеру беше толкова, правете разлика между лев и евро, между оранжево и червено.
Изображение

gihuelo
Мнения: 5748
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 24 апр 2024 10:23

miro_rz написа:Аз за по—голяма заплата от 35к евро не съм чувал. На Кешеру беше толкова, правете разлика между лев и евро, между оранжево и червено.


Да бе .
Голмайстора на втора бундеслига и на Нюрберг ще дойде в убитата България за 35к ! Знаеш ли кога .
Питай някой по-вътрешен колко взима Неделев и си направи сметка за чужденците.
За Кешеру съм сигурен . От футболист играл при вас и нас съм го чул.

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 24 апр 2024 10:26

peliforewer написа:
krumeto написа:
gihuelo написа:.... . Ако са равни фонд работна заплата , другите пари от бюджета за какво отиват?

Даряваме ги на джуджака, да ни ляга!

Плащате си шпалирите, а и тези от БФС и Професионалната лига и те семейства хранят, Наско Караиванов скелет е станал, горкия :) .

тцъ, дадоха ги на Турчев, за да ги направи шампиони миналата година :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 24 апр 2024 10:30

Това обяснява защо клетото Турицовче е в изгнание този сезон. Гришака дава, ама и с дебелия флумастер зачертава. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15098
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 24 апр 2024 11:30

gihuelo написа:
miro_rz написа:Аз за по—голяма заплата от 35к евро не съм чувал. На Кешеру беше толкова, правете разлика между лев и евро, между оранжево и червено.


Да бе .
Голмайстора на втора бундеслига и на Нюрберг ще дойде в убитата България за 35к ! Знаеш ли кога .
Питай някой по-вътрешен колко взима Неделев и си направи сметка за чужденците.
За Кешеру съм сигурен . От футболист играл при вас и нас съм го чул.

ЧЕкай малко, тук идват заради трофеите, транферите и мачовете в Европа. Колкото и да отричате сме трамплин а играчи под средното евро ново.
Изображение

krumeto
Мнения: 3678
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 24 апр 2024 12:30

tmanolov написа:
peliforewer написа:
krumeto написа:
gihuelo написа:.... . Ако са равни фонд работна заплата , другите пари от бюджета за какво отиват?

Даряваме ги на джуджака, да ни ляга!

Плащате си шпалирите, а и тези от БФС и Професионалната лига и те семейства хранят, Наско Караиванов скелет е станал, горкия :) .

тцъ, дадоха ги на Турчев, за да ги направи шампиони миналата година :lol:

Най-сладката ни титла от тринадесетте.
Най-големият ни душманин, тЕрето ни я поднесе на тепсия!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 24 апр 2024 14:14

... Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове,....


Това вероятно е точно така, защото припощината функционира точно като стадо, що касае организацията и йерархията.
Овчар (ГГ) - овчарски кучета (Иван и Росен) - овце (припоците).
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта