Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 23 апр 2024 08:51

peliforewer написа:
krumeto написа:
СТОИЧКОВ СИ ВЗЕ ОЩЕ ПЕТ ЧИМА ОТ "АРМИЯТА"

Абе, тоя да няма кочина с 200/300 прасета в София!
Иначе за какво му са толко много ч8имове?

Много е хубаво, че си признаваш пред всички, че мразиш ЦСКА, показваш се с целия си блясък :) .13 пъти ще ставате шампиони, биете когато искате ЦСКА, но ти мразиш червените, Защо ли, ами защото само от ЦСКА ви показват кирливите ризи и мазните делиормански номера, само ЦСКА не ви прави шпалири.Защо мразиш ЦСКА, ами защото да вземете 130 титли пак ще си бъдете един проект на един олигарх и в Разград ще бъдете гости когато дойдат ЦСКА, въпреки варненските мутри, кренвиршите, безплатните билети при Ася.Аз не мога да мразя, особено Лудогорец , как да мразя отбор който в Пловдив става шампион и на трибуната за гостуващи фенове има 7 човека и футболистите се чудят след края на срещата на кого да си дарят екипа, такъв отбор мога само да съжалявам.

В грешка си,тоя е бившо говедо и сега си избива комплексите!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32648
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 23 апр 2024 08:58

peliforewer написа:
krumeto написа:
СТОИЧКОВ СИ ВЗЕ ОЩЕ ПЕТ ЧИМА ОТ "АРМИЯТА"

Абе, тоя да няма кочина с 200/300 прасета в София!
Иначе за какво му са толко много ч8имове?

Много е хубаво, че си признаваш пред всички, че мразиш ЦСКА, показваш се с целия си блясък :) .13 пъти ще ставате шампиони, биете когато искате ЦСКА, но ти мразиш червените, Защо ли, ами защото само от ЦСКА ви показват кирливите ризи и мазните делиормански номера, само ЦСКА не ви прави шпалири.Защо мразиш ЦСКА, ами защото да вземете 130 титли пак ще си бъдете един проект на един олигарх и в Разград ще бъдете гости когато дойдат ЦСКА, въпреки варненските мутри, кренвиршите, безплатните билети при Ася.Аз не мога да мразя, особено Лудогорец , как да мразя отбор който в Пловдив става шампион и на трибуната за гостуващи фенове има 7 човека и футболистите се чудят след края на срещата на кого да си дарят екипа, такъв отбор мога само да съжалявам.


Ти ли не мразиш? Толкова пъти си писал срещу тях в тази тема, че не е истина. Даже измисли и някаква несъществуваща история с Караманджуков. :lol: Убеден съм, че в Без цензура имаш повече мнения срещу Лудогорец, отколкото за ЦСКА-София. Да не говорим и какво е положението в темите ви за мачовете, там рядко се изказвате, но да пишете против другите отбори сте първи тук.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12331
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 23 апр 2024 09:07

Припоците - първи борци срещу делиорманщината! :mrgreen:
Ох, мъкааа...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 23 апр 2024 09:48

TristaNNN написа:Припоците - първи борци срещу делиорманщината! :mrgreen:
Ох, мъкааа...

Кировата делиорманщина - враг номер едно на ловешката селищна система :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4585
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 23 апр 2024 10:12

Те и преди да дойдат в София си го знаеха.

https://mobile.frognews.bg/article/89167/
САМО ЛЕВСКИ!

peliforewer
Мнения: 9538
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 23 апр 2024 10:39

1914.1902 написа:
peliforewer написа:
krumeto написа:
СТОИЧКОВ СИ ВЗЕ ОЩЕ ПЕТ ЧИМА ОТ "АРМИЯТА"

Абе, тоя да няма кочина с 200/300 прасета в София!
Иначе за какво му са толко много ч8имове?

Много е хубаво, че си признаваш пред всички, че мразиш ЦСКА, показваш се с целия си блясък :) .13 пъти ще ставате шампиони, биете когато искате ЦСКА, но ти мразиш червените, Защо ли, ами защото само от ЦСКА ви показват кирливите ризи и мазните делиормански номера, само ЦСКА не ви прави шпалири.Защо мразиш ЦСКА, ами защото да вземете 130 титли пак ще си бъдете един проект на един олигарх и в Разград ще бъдете гости когато дойдат ЦСКА, въпреки варненските мутри, кренвиршите, безплатните билети при Ася.Аз не мога да мразя, особено Лудогорец , как да мразя отбор който в Пловдив става шампион и на трибуната за гостуващи фенове има 7 човека и футболистите се чудят след края на срещата на кого да си дарят екипа, такъв отбор мога само да съжалявам.


Ти ли не мразиш? Толкова пъти си писал срещу тях в тази тема, че не е истина. Даже измисли и някаква несъществуваща история с Караманджуков. :lol: Убеден съм, че в Без цензура имаш повече мнения срещу Лудогорец, отколкото за ЦСКА-София. Да не говорим и какво е положението в темите ви за мачовете, там рядко се изказвате, но да пишете против другите отбори сте първи тук.

Не знам защо бъркаш мнения и коментари с мразене, явно такава Ви е ценностната система.Като критикуваш някой трябва непременно и да го мразиш ли, но като Ви чета коментарите докато не обидите опонента няма да сте написали коментар.За да съм още по-ясен, не мразя и ПФК Левски, само се кефя когато губи.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2092
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 23 апр 2024 11:13

tmanolov написа:
TristaNNN написа:Припоците - първи борци срещу делиорманщината! :mrgreen:
Ох, мъкааа...

Кировата делиорманщина - враг номер едно на ловешката селищна система :lol:

Онази поема за Делиорманската мастия беше най-голямата грешка на джуджето. Така обиди и мобилизира Домуса, че докато го има трудно ще вземат ръка.

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 23 апр 2024 11:50

k20dan4o написа:
tmanolov написа:
TristaNNN написа:Припоците - първи борци срещу делиорманщината! :mrgreen:
Ох, мъкааа...

Кировата делиорманщина - враг номер едно на ловешката селищна система :lol:

Онази поема за Делиорманската мастия беше най-голямата грешка на джуджето. Така обиди и мобилизира Домуса, че докато го има трудно ще вземат ръка.

Сигурен съм в това - всички хора с пари са ужасяващо самовлюбени цървули. Обаче това не обяснява как преди година припоците бяха на една дузпа от титлата...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

krumeto
Мнения: 3676
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 23 апр 2024 12:08

peliforewer написа:
krumeto написа:
СТОИЧКОВ СИ ВЗЕ ОЩЕ ПЕТ ЧИМА ОТ "АРМИЯТА"

Абе, тоя да няма кочина с 200/300 прасета в София!
Иначе за какво му са толко много ч8имове?

Много е хубаво, че си признаваш пред всички, че мразиш ЦСКА, показваш се с целия си блясък :) .13 пъти ще ставате шампиони, биете когато искате ЦСКА, но ти мразиш червените, Защо ли, ами защото само от ЦСКА ви показват кирливите ризи и мазните делиормански номера, само ЦСКА не ви прави шпалири.Защо мразиш ЦСКА, ами защото да вземете 130 титли пак ще си бъдете един проект на един олигарх и в Разград ще бъдете гости когато дойдат ЦСКА, въпреки варненските мутри, кренвиршите, безплатните билети при Ася.Аз не мога да мразя, особено Лудогорец , как да мразя отбор който в Пловдив става шампион и на трибуната за гостуващи фенове има 7 човека и футболистите се чудят след края на срещата на кого да си дарят екипа, такъв отбор мога само да съжалявам.


От 1958 година съм привърженик на ЛУДОГОРЕЦ. До 1970 година леко симпатизирах на Славия, но винаги виках САМО ЛУДОГОРЕЦ!
От 1970 година МРАЗЯ, МРАЗЯ ЦСКА защото правителство, партия и хародно събрание не даваха никой да става шампион, освен набедения "гранд. За разнообразие понякога партията разрешаваше на ЛЕВСКИ.
На оня, дето писа, че съм бил Левскар.

"В грешка си,тоя е бившо говедо и сега си избива комплексите"


НЕ! НИКОГА! БЯХ СЛАВИСТ! БЯХ за ЧОКО Василев, ДОБРОМИР Ташков, Ларгов, Величков, Мишев, дето направи Пенев на смешник, с гол през чатала му! Бях за Желязков, Григоров, Пашоолов и т.н.

Питали Мишев, как е направил гол през чатала на Пенев.
Отговор - Че той ако си беше разтворил краката още малко, щех да мина е аз с топката.
Нищо чудно, той си беше малък на ръст техничар!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32648
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 23 апр 2024 12:46

Майкъла: Накъде тръгва ЦСКА-София 12 точки зад Лудогорец? Махаме Стойчо и Любо и взимаме някакъв сръбско-англо-германец

"За къде тръгва ЦСКА-София? Лудогорец колко точки води вече? 12. Аз бях прогнозирал десет, значи добре са си свършили работата. Второто място ще е наше. То си е планувано. Лудогорец толкова години не иска да ни го вземе. Левски е в същото положение като нас, дори и по-лошо. Илиан Илиев си каза, че Черно море няма капацитет да се бори с Лудогорец и ЦСКА-София. И парите са им различни, и други неща. С този бюджет Черно море си е супер. Справят се прекрасно. В момента единственото професионално нещо в ЦСКА-София е работата по стадиона.

И какво като победим Левски?! Ръководството ще отчете, че два пъти е победило Левски. Това значи ли, че са си свършили добре работата? Идва Ботев (Пловдив) и те бие за Купата на България. Пирин (Благоевград) те бие вкъщи. Има ли по-голямо падение от това? Играят по 11 чужденци и губят. Какво става с детско-юношеската школа? Къде ще тренират тези деца, след като ще даряват терените пред "Армията" на парка? Още миналата година този проблем трябваше да бъде разрешен. Закъсняха безумно много", каза Майкъла.



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта