Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23815
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 22 апр 2024 11:37

krumeto написа:
delqnski47 написа:Aз пък не мога да разбера къв е тоя фетиш говедата да броят колко туриста отгоре имали в пенсионерските сектори. :lol: Гледа се качеството на хореографията в агитките, цялата организация която се прави и труда на момчетата. Ние си имаме професионалисти в Г, които се занимават с това и това им е професията. На наркоманите дет си мажат с говна жените и ходят да ги бият след тва в съседния сектор, хореографиите им на 90% са пълна скръб. Ма иначе ''ние сме повече''. Е? Все едно сега да гледаме циганите в Индия и да разправявме колко повече били от белите хора :lol:

В свой интерес, вкарай някой оркестър и хор в сектора, за да можеш да се хвалиш с професионалисти.
Колкото за "циганите в Индия", те са по-културни от някои пишещи тук!
Чети малко повече за тях, културата им и секторите им на производство.

Tи сега къде се навираш в тоя разговор. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

peliforewer
Мнения: 9551
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 22 апр 2024 11:57

krumeto написа:
peliforewer написа:
TristaNNN написа:Всякакви тъпотии е раждала припошката кратуна в тоя форум, но това определено е достойно за Топ 3! Наясно съм, че припоците са диванни и не стъпват по стадионите. Видно е, че футболната им култура е потрес. Не се изненадвам, че и правните им познания са на ниво тригодишно хлапе, но поне малко, та малко мислите ли преди да пишете?

.... Викаш тарторите на агитките преди мача, предупреждаваш ги, че има ли простотии ще го отнесат те защото са водачи на феновете и отговарят за поведението им....

Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове, за вашите фракции дето не могат да са в един сектор не знам.Мога да ти извадя десетки твои коментари писани без много мислене.

Като чета подчертаното ми идва да питам:
Ще влияят ли същите, да се държи отбора културно, като западен или ще наредят на ръководството да бъде като в Сомалия, на 11 май в Разград?
Пригответе се сомалийци, нареждат наркоманите - не се унижавайте с шпалири. Това са прийоми на "изостанали" като в Англия, Франция, Италия и т.н.

Айде да не се правим на по-големи европейци от европейците, ние сме си балканци.Шпалир ще Ви направят последния кръг на Герена :) , а Вие ще им върнете жеста, време е и Лудогорец да излезе с юношите срещу Левски.Ръководството на Лудогорец като едни балканци са овладели БФС и комисиите му, Професионалната лига, но иначе били "европейци" :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 22 апр 2024 12:29

Тирето с 500 човека на мачовете говори за посещаемост... ЛАЙНАРЩИНА
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12349
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 22 апр 2024 12:37

W84me написа:Тирето с 500 човека на мачовете говори за посещаемост... ЛАЙНАРЩИНА

Те имали предвид само мачовете с нас, затова тогава се напъват. :mrgreen:
Явно "дербито" с говедата е някакъв фундамент на измамата и припознаването, нещо като Великден за повечето вярващи християни, които в други дни не стъпват на църква.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Dust
Мнения: 8123
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 22 апр 2024 12:38

gihuelo написа:
W84me написа:
gihuelo написа:Роги, искам да изкупите всички билети кат преди две седмици.
Имаме пара бол , но 200-300 000 са си пари . Стадион правим !

Чак пък да правите стадион, поне 5 години! ПОНЕ!

Е това е нормален срок за България :)

Решението да се играе на националния стадион беше грешка, защото първо не се знае колко време ще строите стадиона, а наемите са големи. Все пак трябва да се отвори скоба дали ще бъдат платени тези наеми. Все пак за един сезон наема е около един милион лева.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

realno
Мнения: 6481
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 22 апр 2024 12:44

gihuelo написа:Роги, искам да изкупите всички билети кат преди две седмици.
Имаме пара бол , но 200-300 000 са си пари . Стадион правим !


Кои вие? Колко пари си дал? :mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

krumeto
Мнения: 3685
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 22 апр 2024 12:48

peliforewer написа:
krumeto написа:
peliforewer написа:
TristaNNN написа:Всякакви тъпотии е раждала припошката кратуна в тоя форум, но това определено е достойно за Топ 3! Наясно съм, че припоците са диванни и не стъпват по стадионите. Видно е, че футболната им култура е потрес. Не се изненадвам, че и правните им познания са на ниво тригодишно хлапе, но поне малко, та малко мислите ли преди да пишете?

.... Викаш тарторите на агитките преди мача, предупреждаваш ги, че има ли простотии ще го отнесат те защото са водачи на феновете и отговарят за поведението им....

Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове, за вашите фракции дето не могат да са в един сектор не знам.Мога да ти извадя десетки твои коментари писани без много мислене.

Като чета подчертаното ми идва да питам:
Ще влияят ли същите, да се държи отбора културно, като западен или ще наредят на ръководството да бъде като в Сомалия, на 11 май в Разград?
Пригответе се сомалийци, нареждат наркоманите - не се унижавайте с шпалири. Това са прийоми на "изостанали" като в Англия, Франция, Италия и т.н.

Айде да не се правим на по-големи европейци от европейците, ние сме си балканци.Шпалир ще Ви направят последния кръг на Герена :) , а Вие ще им върнете жеста, време е и Лудогорец да излезе с юношите срещу Левски.Ръководството на Лудогорец като едни балканци са овладели БФС и комисиите му, Професионалната лига, но иначе били "европейци" :) .

Какви балканци, нде се възвишявай. Сомалийци сте вие.
Съдии, мъдии, БФС, УЕФА, ФИФА, фафа, уфа и накрая кривата ви ракета!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 22 апр 2024 12:57

realno написа:
gihuelo написа:Роги, искам да изкупите всички билети кат преди две седмици.
Имаме пара бол , но 200-300 000 са си пари . Стадион правим !


Кои вие? Колко пари си дал? :mrgreen:

57лв за автобус
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

peliforewer
Мнения: 9551
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 22 апр 2024 13:17

krumeto написа:
peliforewer написа:
krumeto написа:
peliforewer написа:
TristaNNN написа:Всякакви тъпотии е раждала припошката кратуна в тоя форум, но това определено е достойно за Топ 3! Наясно съм, че припоците са диванни и не стъпват по стадионите. Видно е, че футболната им култура е потрес. Не се изненадвам, че и правните им познания са на ниво тригодишно хлапе, но поне малко, та малко мислите ли преди да пишете?

.... Викаш тарторите на агитките преди мача, предупреждаваш ги, че има ли простотии ще го отнесат те защото са водачи на феновете и отговарят за поведението им....

Защото съм ходил в сектор Г и близо до Г и знам, че Иван и Росен имат начини да влияят на червените фенове, за вашите фракции дето не могат да са в един сектор не знам.Мога да ти извадя десетки твои коментари писани без много мислене.

Като чета подчертаното ми идва да питам:
Ще влияят ли същите, да се държи отбора културно, като западен или ще наредят на ръководството да бъде като в Сомалия, на 11 май в Разград?
Пригответе се сомалийци, нареждат наркоманите - не се унижавайте с шпалири. Това са прийоми на "изостанали" като в Англия, Франция, Италия и т.н.

Айде да не се правим на по-големи европейци от европейците, ние сме си балканци.Шпалир ще Ви направят последния кръг на Герена :) , а Вие ще им върнете жеста, време е и Лудогорец да излезе с юношите срещу Левски.Ръководството на Лудогорец като едни балканци са овладели БФС и комисиите му, Професионалната лига, но иначе били "европейци" :) .

Какви балканци, нде се възвишявай. Сомалийци сте вие.
Съдии, мъдии, БФС, УЕФА, ФИФА, фафа, уфа и накрая кривата ви ракета!

:) :) :) , напрегнат си нещо....
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12678
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 22 апр 2024 13:19

W84me написа:
realno написа:
gihuelo написа:Роги, искам да изкупите всички билети кат преди две седмици.
Имаме пара бол , но 200-300 000 са си пари . Стадион правим !


Кои вие? Колко пари си дал? :mrgreen:

57лв за автобус

https://clubz.bg/124024-fenovete_na_tss ... a_sedmitsa
Това,че не ревем за всяко свършено нещо не означава,че не си подкрепяме клаба!Също не означава,че не сме купили над 3000 сезонни карти за текущия сезон!Утре като пуснат билетите за дербито и първия час като си купят 200 човека билети и веднага може да се изкара заглавие: ЦСКА продаде над 3200 билета за 1 час :lol: :lol: :lol: !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта