Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Odessit
Мнения: 423
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Odessit » 17 апр 2024 23:34

damyanov1963 написа:Кой беше по статистиките?
https://www.24chasa.bg/sport/article/17669763


Ако ще показваме статистики на всички отбори, играли някога с името ЦСКА, да включим поне и едноименния киевски клуб, който бие другите и по пореден брой загуби у дома, и по премествания от един град в друг, докато накрая се оказва в столицата, и по преименувания - особено на третото едва ли някой може да му се опре:

Предыдущие названия
1934: УВО (Харьков)
1934—1945: УДКА
1946: «Дом офицеров»
1947: ОДО
1948—1953: «Дом офицеров»
1954—1956: ОДО
1957: ОСК
1957—1959: СКВО
1960—1971: СКА
1972: команда г. Чернигова
1972—1976: СК «Чернигов»
1976—1992: СКА
1992—1993: ВС «Орияна»
1993—1994: ЦСК ВСУ
1994—1995: ЦСКА
1995—1996: ЦСКА-«Борисфен»
с 1996 года: ЦСКА


Ультрас-группы ЦСКА: Друзьями считаются ультрас клубов: ЦСКА София.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0 ... 0%B5%D0%B2)

Дори са вкарвани няколко пъти в по-горна група по служебен начин. Само не съм проверил дали имат в историята си декларация на привържениците, че няма да приемат никакви сливания и премествания.

Всякакви прилики с нашата действителност са случайни.

gihuelo
Мнения: 5717
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 18 апр 2024 00:17

Dust написа:На голям терен трудно се играе. Размерите на Армията бяха по-малки и за това там им е лесно. Като изключим изключително слабия Левски, то ЦСКА-София последните четири мача ги играха на националния стадион и имат три загуби, и една победа.


Да знаеш от това ще да е :)
Те Пирин. Локото и Ботев всеки мач играят на голям терен и са свикнали :)
Просто сме слаби .
ЧМ , Арда и Славия не можахме да ги бием и на армията.
Локото 2-3 пъти ни бият на Армията.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2024 10:53

drvasko98 написа:
boabbb написа:Всеки прозорец се докарват чернилки на кило и след Нова година свършваме курса ...От това по-голяма идентичност с фалиралото ЦСКА, здраве му кажи :mrgreen:


Много добро!

Коментар на сезона! :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32628
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 18 апр 2024 10:58

W84me написа:Тирето гости в София....


Не са искали да пълнят касата на ПФК Левски и Наско Сираков, а ....... то пък уж вчера били ''домакини''. :oops:

Данчо Полицая: Веднага си пролича позитивната промяна в играта, откакто г-н Гриша Ганчев прецени да сложи г-н Стамен Белчев начело на ЦСКА-София, но за съжаление в пореден мач ни преследва уникален малшанс и вече станалите ежедневие съдийски тесли! Много неприятно впечатление ми направи и Попето! Наше момче си е, г-н Ганчев го направи футболист и не му отива така да скача срещу отбора, който го създаде! В реванша бием рутинно с 3:0 и хеттрик на Фернандо Каранга!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23794
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2024 11:41

TristaNNN написа:
drvasko98 написа:
boabbb написа:Всеки прозорец се докарват чернилки на кило и след Нова година свършваме курса ...От това по-голяма идентичност с фалиралото ЦСКА, здраве му кажи :mrgreen:


Много добро!

Коментар на сезона! :lol: :lol: :lol:

Абе, Трибестане, оня ден говореше как в тая тема сме говорили само за лефски след като играхме с вас, а ти ко прайш постоянно тук бря говедото му с говедо :|
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2024 11:49

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
drvasko98 написа:
boabbb написа:Всеки прозорец се докарват чернилки на кило и след Нова година свършваме курса ...От това по-голяма идентичност с фалиралото ЦСКА, здраве му кажи :mrgreen:


Много добро!

Коментар на сезона! :lol: :lol: :lol:

Абе, Трибестане, оня ден говореше как в тая тема сме говорили само за лефски след като играхме с вас, а ти ко прайш постоянно тук бря говедото му с говедо :|

Я, по-спокойно, припок!
Аз, за разлика от теб и себеподобните ти, коментирам И Левски в сините теми, не киризя само тук да осмивам припощината.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14244
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 18 апр 2024 12:50

Припоците си показват разрушаването на светинята по новините и по етапно, в детайли, с коментатор - колко багера, колко копки направили, колко месеца остават(до разрушаването), колко струвало...
Направо сапунен сериал.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23794
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2024 13:00

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
drvasko98 написа:
boabbb написа:Всеки прозорец се докарват чернилки на кило и след Нова година свършваме курса ...От това по-голяма идентичност с фалиралото ЦСКА, здраве му кажи :mrgreen:


Много добро!

Коментар на сезона! :lol: :lol: :lol:

Абе, Трибестане, оня ден говореше как в тая тема сме говорили само за лефски след като играхме с вас, а ти ко прайш постоянно тук бря говедото му с говедо :|

Я, по-спокойно, припок!
Аз, за разлика от теб и себеподобните ти, коментирам И Левски в сините теми, не киризя само тук да осмивам припощината.

:lol:
Че и наши мачове гледаш. Аз не мога да си представя как ще си загубя ценното време да ви гледам мачове. Ти си някъв пълен извратеняк. Нема обърне внимание на детето си и жена си, гледа чужди мачове....
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

dedko2022
Мнения: 1061
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 18 апр 2024 13:22

damyanov1963 написа:Припоците си показват разрушаването на светинята по новините и по етапно, в детайли, с коментатор - колко багера, колко копки направили, колко месеца остават(до разрушаването), колко струвало...
Направо сапунен сериал.

Къде по-лесно е да направиш БУМММ и вече да го няма. :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2024 13:23

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
drvasko98 написа:
boabbb написа:Всеки прозорец се докарват чернилки на кило и след Нова година свършваме курса ...От това по-голяма идентичност с фалиралото ЦСКА, здраве му кажи :mrgreen:


Много добро!

Коментар на сезона! :lol: :lol: :lol:

Абе, Трибестане, оня ден говореше как в тая тема сме говорили само за лефски след като играхме с вас, а ти ко прайш постоянно тук бря говедото му с говедо :|

Я, по-спокойно, припок!
Аз, за разлика от теб и себеподобните ти, коментирам И Левски в сините теми, не киризя само тук да осмивам припощината.

:lol:
Че и наши мачове гледаш. Аз не мога да си представя как ще си загубя ценното време да ви гледам мачове. Ти си някъв пълен извратеняк. Нема обърне внимание на детето си и жена си, гледа чужди мачове....

Така е, бе, баси как ме разкри...направо ме закри. С трепет чакам мачовете на ментака с тирето и директно заключвам жена и деца в мазето, да не ми смущават празника. :mrgreen:
Иначе, понеже подхвана темата, какво става в клоаката на припознаването, как е активността след вчерашното ярене? Три-четири странички поне има ли, или всичкото припок пак скърца със зъбки по дупките? Разбрахме, че след победи припоците не пишели там, та как е положението сега, след вчерашното боцкане?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: eddie и 31 госта