Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

krumeto
Мнения: 3670
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 13 апр 2024 14:45

damyanov1963 написа:От БФС няма ли предвидена някоя юбилейна почетна калъвка за ЦСКА чертичка София, не съм ги броил колко са, ама все 10 поредни има, та би било редно да им се връчи една с любимата им червена звезда оградена с люлякови клонки извезани на нея + почетна грамота, да има какво да си турят в музея на славата :lol:

Ботев Пловдив ще им тури една юбилейна и ще ги изпрати да видят, дали са цъфнали люяците около село Микре!!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14252
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 13 апр 2024 15:04

krumeto написа:
damyanov1963 написа:От БФС няма ли предвидена някоя юбилейна почетна калъвка за ЦСКА чертичка София, не съм ги броил колко са, ама все 10 поредни има, та би било редно да им се връчи една с любимата им червена звезда оградена с люлякови клонки извезани на нея + почетна грамота, да има какво да си турят в музея на славата :lol:

Ботев Пловдив ще им тури една юбилейна и ще ги изпрати да видят, дали са цъфнали люяците около село Микре!!

Ами да, то на сегашната им емблема любимата им червена звезда на която сърце не им дава да се разделят с нея, за това с гордост си я носят на него е обградена с пожълтяла есенна шума - случаЕност, или символика?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4088
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот JACKO » 13 апр 2024 15:22

damyanov1963 написа:От БФС няма ли предвидена някоя юбилейна почетна калъвка за ЦСКА чертичка София, не съм ги броил колко са, ама все 10 поредни има, та би било редно да им се връчи една с любимата им червена звезда оградена с люлякови клонки извезани на нея + почетна грамота, да има какво да си турят в музея на славата :lol:

Общо осем са, четири поредни 17-18-19-20 ;)
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

realno
Мнения: 6472
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 13 апр 2024 16:21

Време е при юбилейна калъфка да се поставя калъфка над емблемата или полумесец вместо звезда. :))))
Последна промяна от realno на 13 апр 2024 16:37, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15075
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 13 апр 2024 16:29

Кьораво люляково чорбе няма. Покрили са се като дявол от тамян!
Изображение

krumeto
Мнения: 3670
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 13 апр 2024 17:16

peliforewer написа:
krumeto написа:
peliforewer написа:
Dust написа:
peliforewer написа:
Dust написа:Има голяма вероятност Лудогорец да станат шампион още преди плейофите.
Странно ми е днес защо ЦСКА-София не можеха да ходят по терена, дали нещо не са успели да поизчистят сиропчетата.
Но пък смятай сините колко са слаби, щот тоя не можещ ЦСКА-София ги победи с лекота.

Каква мазна мастия си ти :) , сиропчета, съдии,само да е срещу ЦСКА, неутралния :) ......

Леко с нервите, но се радвам, че си показа същността, добър пример даваш на внуците си.
С мастия може да се обръщаш към съпругата ти.

На тези години съм наясно кой какъв е , внуците ми нямат нищо общо....

Това вече надминава всякакви граници. Ако сте 1 на 1 някъде, можеш ли да ги изречеш?
Такъв ли си?

Ще те извикам за арбитър, без това се месиш в чужд спор или защитаваш ближния си неутрален :) .

За какво ти е арбитър? Да те СПАСЯВА ли?
Ще се явиш сам, ако си стоиш на казаната "мазна мастия"! Май не ти стиска, щом като ме викаш за арбитър.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9245
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 13 апр 2024 19:53

miro_rz написа:Кьораво люляково чорбе няма. Покрили са се като дявол от тамян!


Стоим отстрани и наблюдаваме взаимното ухажване между сини и зелени фенове.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22699
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 13 апр 2024 20:08

damyanov1963 написа:
krumeto написа:
damyanov1963 написа:От БФС няма ли предвидена някоя юбилейна почетна калъвка за ЦСКА чертичка София, не съм ги броил колко са, ама все 10 поредни има, та би било редно да им се връчи една с любимата им червена звезда оградена с люлякови клонки извезани на нея + почетна грамота, да има какво да си турят в музея на славата :lol:

Ботев Пловдив ще им тури една юбилейна и ще ги изпрати да видят, дали са цъфнали люяците около село Микре!!

Ами да, то на сегашната им емблема любимата им червена звезда на която сърце не им дава да се разделят с нея, за това с гордост си я носят на него е обградена с пожълтяла есенна шума - случаЕност, или символика?

Ех, Дамянов!
Това не е есенна шума. Това по дефиниция и устав са дъбови листа. А плодът на дъба са жълъдите - основна храна за дивите прасета. СлучаЕност?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22699
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 13 апр 2024 20:09

Вчера в Дрисема имаше един боклук Б.Величков. Сега дотътрили друг. Анатема!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15075
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 13 апр 2024 21:12

Баче Кольо беше тръгнал щампион да става. :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта