Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15069
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 21 мар 2024 06:27

Dakata_1912 написа:
Dust написа:Баси змея, вече има и то солидни наказания за публикации във FB:
„По сезиране на Комисия „Етика и феърплей“ към БФС, за уронване престижа и нарушаване честта и достойнството на съдийската бригада в медиите на основание чл. 37, ал.1, т.17, ал.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва Ивелин Попов – състезател на Ботев Пловдив с глоба в размер на 4000 лева“.

Сега FB медия ли е или социална мрежа, защото медия няма нищо общо с второто и тая глоба на мига ще падне в съда.


Няма такива помияри като тея гниди в бфс, наказанията за всички отбори са скандални, но 300 марки за димки на Лудогорец :)) направо съм в ступор и 10к за баш орлетата, шибаняци майна.


За нерегламентирано използване на димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ФК "Етър" гр. Велико Търново с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За нерегламентирано използване на димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "ЦСКА-София" гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

Чети малко, аз разлика за този тип наказание не виждам! Враца и Крумовград защо нямат глоби а?
https://sportal.bg/news-2024032017123828749
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 21 мар 2024 07:59

Валентин Михов: Очаквах тази победа на Георги Иванов, той израсна много

Бившият президент на Професионалната футболна лига и футболен функционер Валентин Михов бе специален гост в предаването „Домът на футбола” по DIEMA SPORT.

Михов говори по наболелите футболни теми у нас, Конгреса на Българския футболен съюз и за това как вижте развитието на играта оттук нататък.

Той изрази мнение, че е очаквал категоричната победа на Георги Иванов над Димитър Бербатов на Конгреса на родната централа.

„Да ви кажа, че очаквах тази победа на Георги Иванов, но пък за футбола да говоря, след като виждаме какво се случва с държавата, футболът е един оазис. През последните години 4-5 години се размърдаха малко, при Красен Кралев особено, тръгна строежът в Пловдив, стоежът и на двата стадиона, за което ги адмирирам. Ще имаме два прекрасни стадиона, този на Лудогорец също. Тази стратегия трябва да завършат Локомотив Славия, ЦСКА започва и остава стадион „Георги Аспарухов”. Вече ще имаме една основа да възпитаваме деца, детско-юношески футбол, треньори, защото хубавото възпитава. Оттук нататък трябва да се тръгне в три посоки. Връзките с държавата, тук конкретно всяка една община трябва да има и задължения и възможности. Никой не принуждава някой да дава пари. Това са взаимни интереси”, коментира Михов.

„Второто нещо, което бих казал, е че Лигата трябва да администрира първенството. Това го повтарям от 20 години. Възможно е и сега да се случи, но като чувам, че до две години, какво ни пречи по-бързо да стане? Клубовете, президентите, собствениците да са в Лигата, да администрират своята част, своите ангажименти, своите отговорности, а БФС да има три или четири стратегии. Едното е връзката с държавата, другото ДЮШ, третото да помисли колко броя българи трябва да играят в един отбор, което за мен е много важно. Трябва да има задължителна бройка българи. Това е българско първенство. За мен е учудващо, че в някои отбори играят почти 11 чужденци. Не искам да говоря срещу никого, но ако искам да правим нещо, обръщаме внимание на българите, защото за мен марката „произведено в България”, за мен е много ценно нещо. Къде нямаме българи, дали в оперното изкуство, дали в изобретенията. Ние в момента се предаваме пред нещо, пред което трябва да има воля. Трябва да имаме три, четири, пет българи във всеки един отбор. Това е моето желание”, продължи Михов.

„Аз познавам самия Георги Иванов. Първо той е мъжко момче. Сега някой ще каже къде е управленческото. Той за тези години, в които е в БФС, той израсна. С можене, с това, което четеше, с това, което слушаше. Той винаги ще ви гледа в очите, няма да говори зад гърба ви, а пред вас, както аз го правя.

Той трябва да направи срещи с всички клубове. За мен беше хубаво част от екипа на Бербатов, самият Бербатов и другите представители да се обедният. Самият Изпълком да го допълнят, да има повече идеи. Да има повече противоречия, повече мисли, аз щях да бъда много доволен, но знаете, че Митко Бербатов отказа”, допълни бившият президент на ПФЛ.


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 21 мар 2024 08:28

Май той се изгаври брутално с Ботев като веднага им каза ''НЕ'' на желанието за чужди съдии.

Dakata_1912
Мнения: 185
Регистриран на: 07 авг 2019 14:28
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dakata_1912 » 21 мар 2024 09:19

miro_rz написа:
Dakata_1912 написа:
Dust написа:Баси змея, вече има и то солидни наказания за публикации във FB:
„По сезиране на Комисия „Етика и феърплей“ към БФС, за уронване престижа и нарушаване честта и достойнството на съдийската бригада в медиите на основание чл. 37, ал.1, т.17, ал.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва Ивелин Попов – състезател на Ботев Пловдив с глоба в размер на 4000 лева“.

Сега FB медия ли е или социална мрежа, защото медия няма нищо общо с второто и тая глоба на мига ще падне в съда.


Няма такива помияри като тея гниди в бфс, наказанията за всички отбори са скандални, но 300 марки за димки на Лудогорец :)) направо съм в ступор и 10к за баш орлетата, шибаняци майна.


За нерегламентирано използване на димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ФК "Етър" гр. Велико Търново с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За нерегламентирано използване на димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "ЦСКА-София" гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

Чети малко, аз разлика за този тип наказание не виждам! Враца и Крумовград защо нямат глоби а?
https://sportal.bg/news-2024032017123828749


Не бе, имах впредвид че сте пуснали димка, тва ми е чудното :) , не че са ви глобили, в този ред на мисли- ти ли запали факла или онея другите двама дето сте били на мача с Локо ?

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 21 мар 2024 09:22

DoSomethingDifferent написа:Гонзича, си го гаврят от ден първи.

https://dsport.bg/popeto-s-zalti-stotinki-kam-bfs-sladuri-sabiram-vi-globata~148697.html

Ленчето и тя на третия ден служба плюе по Иванов.Разбира ги нещата,барабар с кифленското ,,евала,,
САМО ЛЕВСКИ!

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 21 мар 2024 09:25

ugly bug написа:
vlong написа:Просто обща култура.

Ти ли бе ..!?
До онзи ден гасеше лампите като влизаш в нета, за да има достатъчно ток за рутера.
Ай сиктир !
Изображение Изображение Изображение

Това ,какво общо има с културата?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14230
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 21 мар 2024 09:34

Гонзо вече се изявява, като майка орлица за тирето :lol: , който обиди съдия позволил си да им помогне - солидна глоба!
Очаквам коментарите на запалените сърца, ама нещо ги няма :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 21 мар 2024 09:46

peliforewer написа:
България излиза срещу държава, в която ядат деца за здраве и спят върху гробища
Танзанийският футбол е в прогрес, така че – наистина трябва да внимаваме...
:) :) :)

Преди време ти зададох въпрос - какво се случва с борбата? - Там от 30 години силния човек е твоят фетиш ГГ( заедно с Маджо в последните години) , когато ГГ пое борбата бяхме на 2 -ро място в света( след Русия) , на последното СП сме ... 20-ти и то без да участват в първенството руснаци и белоруси ,ако участваха със сигурност щяхме да сме още по-зле.
В момента във футбола сме по-добре( или по-точно по-малко зле) отколкото в борбата . Със сигурност срива в борбата е много по-голям отколкото във футбола. Какво да кажем за ГГ ? - Той ли е виновен? - Не, не е той виновен. И той и Маджо обичат борбата правят всичко каквото зависи от тях. Но просто в националните отбори са момчета ( няма и по-добри от тях),които преди 40-50 години нямаше да се класират да участват на финалния кръг на републиканското първенство.

realno
Мнения: 6465
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 21 мар 2024 09:59

peliforewer написа:
realno написа:
ugly bug написа:А туй то...!
Що тей не ще да отговори на въпрос Mambo №5...!?
Ама БФС няма проблем... Дава лиценз на юнашко доверие и на база едно 40г приятелство .
Изображение

Що не питаш БФС, как това лошо 40 г приятелство ви направи Лига и ви осигури оранжев заместник на умрелия оригинал и го присади в кочината ви за да му се радвате и подкрепяте? :)))

Не съм чул Ганчев да е казал, че Макакът му е наредил да стане собственик на ЦСКА, Васил Божков се оплака от натиск от най-високо ниво да поеме един отбор на народа :) .


Не му е наредено и да убие ЦСКА, но го направи? Защо? Защото има много дългове. Да не сте будали като нас да плащате дългове след като може да си внесете друг клуб, който да замести задлъжнелия и убит клуб. Та попитах, кога ще платите задълженията на умрялото ЦСКА след като сте загрижени за задълженията на Левски към НАП?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 91 госта