Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 17 мар 2024 18:51

Някои тук са скарани с аритметиката и предлагат А група да е от 10 отбора....
Такааа. 5 отбора от столицата, 2 от Пловдив, 2 от Варна и Лудогорец. Другите - супата.
Колкото по-напред в класирането е един отбор, толкова повече футболисти небългари играят в него. Като махнеш последните 6 отбора, българските футболисти ще са около 10 %.
Последна промяна от NOMER14 на 17 мар 2024 18:57, променено общо 1 път.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 17 мар 2024 18:52

gihuelo написа:
honda написа:
gihuelo написа:
Red_Neck написа:Понеже се коментира и състава на изпълкома, никой не каза гък за избора на човека от квотата на клубовете - Димитър Георгиев.
За хората с къса памет, това е партньорът по танци на Борислав Михайлов в прословутото дансинг изпълнение с Преслава и негов кумец. :)))
Още веднъж, честито!


Петима са от предходния Изпълком - Атанас Фурнаджиев, Михаил Статев, Румян Вълков, Даниел Панов и Димитър Георгиев.
Николай Изов е бившия ректор на НСА които излезна в пенсия , но го нагласиха тук.
Има двама кметове на ГЕРБ -Даниел Панов и Калин Каменов-Д.Панов е председател на Асоциацията на Общините в която членуват всички общини .
Николай Андреев - човек на Шиши и главен изпълнителен директор на Виваком.-Какво общо има Шиши с "Виваком"? - трябва ли да ти напомням ,че "Виваком" е собственик на тв правата от първенството . Разбира се ,че има място в ИК
Мила Христова - член на комисия в БФС.- Напълно резонно , всички председатели на постоянните комисии в БФС според мен трябва да бъдат и в ИК
Любомир Пейновски - човек на Киро и шефче в КРИБ.- Сериозно, КРИБ има много членове .Представители на едрия бизнес . Напълно нормално е да имат представител в ИК . К.Домусчиев е председател на КРИБ от много години ,но най-влиятелния и човека ,който председателства УС на КРИБ обикновено е Боряна (Биби) Манолова - шеф на "Сименс" не само за България ,а за цяла Югоизточна Европа( България, Македония, Сърбия, Черна гора, Румъния, Молдова и Украйна) в един момент я спрягаха за министър-председател на едно от служебните правителства . Не е официално шеф на КРИБ , понеже зад нея стоят ,не български ,а чужди капитали
Николай Лазаров - юрист има едни афери за усвоени пари с Кирчо и Кокорчо .- Човек е на едни ,които ти преди време нарече "наши най-добри приятели"

Изобщо избрана сган :)
Не знам рогите защо са толкова радостни след като нищо хубаво не се очертава за тях ( и за нас важи същото)
Единствената им утеха е че Барбатов не спечели . Аз лично си мисля че при Бербатов щяха да са по-добре ,защото Стилиян Петров щеше да е вътре , но нека се радват :)

Отговора е в удебелен шрифт .


След вкарването на Шиши в Магнитски ,срещу съответните отчисления Виваком е собственост по документи на Шолак .
Шолак върши доста такива услуги по другите страни и затова и скоро ще сгъне цирка.
Най-нормалното нещо шеф на общините да е кмет на ГЕРБ .
НЕ знам кога съм казал че Кирчо и Кокорчо са наши хора.

Съжалявам,че ще го напиша ,но сериозно ли написа всичките тези глупости.
Шолак е СЕО на "Юнайтед Груп" ,но е миноритарен собственик и няма как да взема подобни решения еднолично.
Шиши никога не е бил собственик на "Виваком" и няма как да бъде. Няма никакъв шанс да получи " security clearance" от партньорските служби . Все пак той беше на хорото с руснаците и според някои източници им дължи много пари. Все пак беше основния партньор на "Газпром" за "Балкански поток" . Никакъв шанс да му бъде даден мобилен оператор и интернет доставчик( всички държавни институция, в това число МО,МФ, МВР , служби ) са клиенти точно на този оператор. Разбирай въпросния оператор има достъп до много ключова информация и не само българска. За справка в УС на "Юнайтед Груп" е бивш (има ли "бивш") директор на ЦРУ. Според медиите в Сърбия Др.Шолак е висш офицер от ЦРУ. Предишния собственик на "Виваком" (Спас Русев ) също е човек на "партньорските служби" .
Поне направи ли си елементарна справка преди да напишеш глупостите . Процедурата по придобиване на "Виваком" от "Юнайтед Груп" започна през 2018г и завършва в средата на 2020г . Шиши е санкциониран по "Магнитски" доста след това - средата на 2021г. Така че си написал големи глупости.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2078
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 17 мар 2024 19:14

peliforewer написа:
k20dan4o написа:Изображение

Турицов е с гръб към топката, тя го удря в гърба и после в ръката.От Разград сте свикнали да Ви дават такива дузпи, чакам съдийските наблюдатели :) . Вчера един колега ми написа, че при 6-0 не може да се говори за съдии, а след 3-0 на полувремето трябва ли да се говори за съдии.Еднствено спорен е жълтия картон на мисля Чернев до тъчлинията срещу Кареасо.Като знам миналата седмица Ботев Пловдив как игра срещу Лудогорец, днес налитат като назобани.

Много широк гръб има Турицов. Това е директен удар към вратата.
Изображение

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 17 мар 2024 19:20

k20dan4o написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:Изображение

Турицов е с гръб към топката, тя го удря в гърба и после в ръката.От Разград сте свикнали да Ви дават такива дузпи, чакам съдийските наблюдатели :) . Вчера един колега ми написа, че при 6-0 не може да се говори за съдии, а след 3-0 на полувремето трябва ли да се говори за съдии.Еднствено спорен е жълтия картон на мисля Чернев до тъчлинията срещу Кареасо.Като знам миналата седмица Ботев Пловдив как игра срещу Лудогорец, днес налитат като назобани.

Много широк гръб има Турицов. Това е директен удар към вратата.
Изображение

Сериозно ли не виждаш, че топката първо се удря в гърба, да не говорим, че Турицов е с гръб към топката.Блатер да ти обясни за играта с ръка в наказателното поле.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 мар 2024 19:20

Бях на страната на Бербатов за шеф на БФС ама като виждам 2 отбора, който подкрепиха Бербатов, да правят мазни постановки помежду си, мнението ми доста се променя.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 17 мар 2024 19:31

W84me написа:Бях на страната на Бербатов за шеф на БФС ама като виждам 2 отбора, който подкрепиха Бербатов, да правят мазни постановки помежду си, мнението ми доста се променя.

Днес фишове няма ли да има ?
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Dust
Мнения: 8060
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 17 мар 2024 19:33

Тези дето искат по малко чужденци в първенството и повече бАлгарчета в отборите дано да са гледали снощи мача на Лудогорец и днес на ЦСКА-София.
Очакваме включване на съдийските наблюдатели на форума.

Категорично това първенство трябва да е от 10 отбора, така половината ще са застрашени от изпадане и няма да се подпичкосват по терена.
Последна промяна от Dust на 17 мар 2024 19:42, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 мар 2024 19:37

ugly bug написа:
W84me написа:Бях на страната на Бербатов за шеф на БФС ама като виждам 2 отбора, който подкрепиха Бербатов, да правят мазни постановки помежду си, мнението ми доста се променя.

Днес фишове няма ли да има ?

Не, днес едните пуснаха юношите, напълно случайно. Пуснах пп/кр Х/1 ама те просто си дадоха, без допълнителни парлами.
Последна промяна от W84me на 17 мар 2024 19:37, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 17 мар 2024 19:37

Обобщено....!
1. По дължина.
2. Подмивайте гъзерите. Идваме .
Изображение
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 мар 2024 19:38

ugly bug написа:Обобщено....!
1. По дължина.
2. Подмивайте гъзерите. Идваме .
Изображение

къде идвате? Нова калъфка? Поредна?!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, Plamen_i00, vlong и 151 госта