Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

CSKA_FEN4E
Мнения: 852
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CSKA_FEN4E » 17 мар 2024 13:01

1914.1902 написа:Георги Илиев пред БНТ: Бербатов и екипът му подцениха хората от ниските дивизии

"Първото нещо, което Георги Иванов трябва да направи като президент на БФС е да даде футболното първенството на Лигата и да извади съдиите от футболния съюз. Това трябва да бъдат самостоятелни единици, а футболният съюз да се занимава с юноши, младежи и мъже национални отбори. С нищо друго". Това мнение изрази в интервю за БНТ бившият футболист на ЦСКА Георги Илиев – Майкъла. Той коментира извънредния конгрес на БФС и избирането на Георги Иванов за наследник на Борислав Михайлов начело на футболната централа.

„Винаги сме с надежда, че нещо ще се промени. Гонзо, ако държавата не застане зад него, няма да може да направи нищо сам. Не очаквам някакви големи промени от Гонзо, макар че той е мъжкар момче, сериозно момче. Мисля, че в Управителния съвет би трябвало да влезнат и хора на Димитър Бербатов, там също има сериозни момчета, но може би не подходиха правилно“, коментира Илиев.

Майкъла коментира и думите на Стилиян Петров и Мартин Петров, че приключват с българския футбол.

„Това също не е правилно. Какво значи дотук сме? Те дължат всичко на футбола, на ЦСКА, на там, откъдето са израснали. Не е коректно и професионално да кажеш, че ще се отказваш от всичко. Аз обичам да видя някой, който ще надгражда. Някой, който утре ще направи нещо по-добре. Когато застанеш някъде се постарай, от тук нататък да гледаш утре, а не вчера. За мен това беше основна грешка на тях (Бербатов, Мартин и Стилиян Петров). Освен това нямаха много комуникация с хората от трета, четвърта дивизия, които също имат един глас, както и Левски и ЦСКА. Подцениха ги“, коментира Илиев.

Ще може ли Георги Иванов да направи връзка с държавата и така желаната промяна в инфраструктурата, Илиев коментира така:

„Това не зависи от него, а от това дали държавата има интерес да го направи. Не вярвам това да стане с лека ръка. Вече 30 години държавата е абдикирала от футбола – унищожихме базите, спортните школи, спорта в училищата“, каза Майкъла.

Първото нещо което Гонзо трябва да направи е да намали чужденците в отборите на НЕ повече от 4-5 човека , да намали отборите на 10 и да играят по 4 пъти без плейоф , два да изпадат и на последно място да заработят школите

Serafim
Мнения: 5227
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Serafim » 17 мар 2024 13:04

Ебати тъпото интервю. Водещия задава такива въпроси, на които гостите му да отговарят уколничево.
Какво пита ще се класираме ли за първенства? Питай ще има ли структурни промени в първенството, ще има ли задължително кота за млади играчи в стартовите състави, ще има ли различен формат, ще има ли промени относно съдийските комисии и изграждане на някакъв респект към реферите, изолиране на клубните президенти и представители, които се изказват като някаква последна инстанция, има ли възможности за интегриране на европейски практики в цялостната организация на клубния футбол, посредством БФС, така и за националните...

dedko2022
Мнения: 1061
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 17 мар 2024 13:17

damyanov1963 написа:
dedko2022 написа:След като всички ревяха от управлението и системата на БФС, сега излизат всякакви мисирки да оправдават избора на президент на БФС, с който бе избрана същата тази система. :)
Други пък в битката Гонзо срещу Бербатов, им се привижда противопоставянето ЦСКА срещу Левски, така както беше и на предният конгрес, но тогава Левски се "представляваше" от Перуката.
Хубаво е, че имаше водещи клубове (макар и малко), които заявиха на глас и показаха с действия, че са за реална промяна в управлението на БФС, за съжаление повечето предпочетоха да мишкуват. Така или иначе изборът е направен и ще си чакаме резултатите и обещаното класиране за световно първенство. Само се чудя дотогава домакинските мачове без публика ли ще ги играем, защото съвсем скоро недоволството на феновете към Перуката, ще се обърне срещу Гонзо.

Всички, които ще протестирате с/у Гонзо "съвсем скоро" на мачовете на националния отбор означава, че сте против класирането на България на голям форум и положителна промяна на футбола ни под негово ръководство. Според вас Бербатов щеше да го оправи веднага с вълшебна пръчица, или щеше да облагодетелства вашия отбор?
Сега Гонзо каза по Арена спорт, че първо ще освободи Лечков, Костадинов и Касабов, а на въпрос на водещия ще има ли "метла" в БФС, той отговори, че ще има и такива моменти за тези, които не са си вършели работата и че са необходими кардинални промени, защото 20 години не сме участвали на голямо първенство.
Разбира се цитирам го по памет, но само словореда е разменен.

В момента в лицето на Гонзо феновете виждат старото ръководство. Ако с действията си покаже че желае промяна, аз съм сигурен, че ще бъде подкрепен от феновете (включително и от мен). Колкото по-бързо покаже нов курс, толкова по-добре. Към момента обаче той се явява избан от системата, против която феновете скочиха.

Serafim
Мнения: 5227
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Serafim » 17 мар 2024 13:32

Между другото много лошо впечатление направи това, че след като Бербатов разхождаше Петрови с него, като мечки, след изборния конгрес и двата казаха "не ни търсете повече за българския футбол". Е супер.

Dust
Мнения: 8059
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 17 мар 2024 13:35

CSKA_FEN4E написа:Първото нещо което Гонзо трябва да направи е да намали чужденците в отборите на НЕ повече от 4-5 човека , да намали отборите на 10 и да играят по 4 пъти без плейоф , два да изпадат и на последно място да заработят школите

Кои чужденци да намали?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 17 мар 2024 13:39

miro_rz написа:
peliforewer написа:Днес в Разград съдията Георги Давидов и този на Вар, Сватбата, показаха колко може да си нагъл когато свириш мач на Лудогорец, при 3-0 за Лудогорец свириш дузпа за тях и подминаваш удар в главата на вратаря на Локо Сф който случайно не го уби.Ако имаш малко достойнство не даваш дузпа, а жълт картон на нападателя, ако правилникът ти позволява да свириш дузпа следва задължителен червен картон за нападателя.През времето когато на Любенов му вадиха езика и се чудеха как да му спрат кръвта от сцепената глава, нападателят на Лудогорец се усмихваше около дузпата и държеше здраво топката за да си вкара поредния гол.

А ти видя ли кой екип беше първи до Любенов? Видя ли поляка къде беше и как първи му вдигна главата а?
Видя и чули ли колко пъти публиката ръкопляска при изправянето на Любенов?

Здраве да е, важното е да си избиеш компелсите!

https://lokosofia.gong.bg/bg-football/e ... deo-782587

Да помогнеш на пострадал е задължение на медицинските екипи, а е похвално и когато футболисти им помагат, но в коментара си визирам работата на съдиите при този инцидент и отношението на Дуа.Искам да напишеш кое от коментара ми не е истина.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

dedko2022
Мнения: 1061
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 17 мар 2024 13:39

Аз напълно ги разбирам. Видели са нещата отвътре, положиха много усиля, нерви и лично време през последните 3 години за да променят системата. Докато опонента им Гонзо, бе просто посочен от старата клика и бе избран. Предполагам че са силно разочаровани от безнадежното състояние, в което се намира футбола.

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот krumeto » 17 мар 2024 13:43

CSKA_FEN4E написа:
1914.1902 написа:Георги Илиев пред БНТ: Бербатов и екипът му подцениха хората от ниските дивизии

"Първото нещо, което Георги Иванов трябва да направи като президент на БФС е да даде футболното първенството на Лигата и да извади съдиите от футболния съюз. Това трябва да бъдат самостоятелни единици, а футболният съюз да се занимава с юноши, младежи и мъже национални отбори. С нищо друго". Това мнение изрази в интервю за БНТ бившият футболист на ЦСКА Георги Илиев – Майкъла. Той коментира извънредния конгрес на БФС и избирането на Георги Иванов за наследник на Борислав Михайлов начело на футболната централа.

„Винаги сме с надежда, че нещо ще се промени. Гонзо, ако държавата не застане зад него, няма да може да направи нищо сам. Не очаквам някакви големи промени от Гонзо, макар че той е мъжкар момче, сериозно момче. Мисля, че в Управителния съвет би трябвало да влезнат и хора на Димитър Бербатов, там също има сериозни момчета, но може би не подходиха правилно“, коментира Илиев.

Майкъла коментира и думите на Стилиян Петров и Мартин Петров, че приключват с българския футбол.

„Това също не е правилно. Какво значи дотук сме? Те дължат всичко на футбола, на ЦСКА, на там, откъдето са израснали. Не е коректно и професионално да кажеш, че ще се отказваш от всичко. Аз обичам да видя някой, който ще надгражда. Някой, който утре ще направи нещо по-добре. Когато застанеш някъде се постарай, от тук нататък да гледаш утре, а не вчера. За мен това беше основна грешка на тях (Бербатов, Мартин и Стилиян Петров). Освен това нямаха много комуникация с хората от трета, четвърта дивизия, които също имат един глас, както и Левски и ЦСКА. Подцениха ги“, коментира Илиев.

Ще може ли Георги Иванов да направи връзка с държавата и така желаната промяна в инфраструктурата, Илиев коментира така:

„Това не зависи от него, а от това дали държавата има интерес да го направи. Не вярвам това да стане с лека ръка. Вече 30 години държавата е абдикирала от футбола – унищожихме базите, спортните школи, спорта в училищата“, каза Майкъла.

Първото нещо което Гонзо трябва да направи е да намали чужденците в отборите на НЕ повече от 4-5 човека , да намали отборите на 10 и да играят по 4 пъти без плейоф , два да изпадат и на последно място да заработят школите

Изброй поне дестина големи отбора в Европа, с добър национален отбор, които да са с неповече от 4/5 чужденци.

Колко трябва да уволни твоето тЕре, за да намали до числото 4/5?
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Dust
Мнения: 8059
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 17 мар 2024 13:54

krumeto написа:Колко трябва да уволни твоето тЕре, за да намали до числото 4/5?

Отборите ни без чужденци ще са по-зле от тези в Б група, а на европейската сцена ще са брашнян чувал.
Ако има някакви промени в шампионата те ще са вероятно чак от сезон 25/26, защото за следващия сезон формата е утвърден.
Националния отбор много трудно ще стане по-силен, това ако се случи ще бъде след 5-6 години, но като гледаш какво идва от школите, където трябва да бъдат най-сериозни реформите и дори тези 5-6 са много смело предположение.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32602
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 17 мар 2024 13:55

Гонзо: Трябва да върнем доверието на феновете и държавата в БФС

„Трябва да не правим грешни стъпки, докато първенството върви, а после ще направим големите промени“


Новият президент на Българския футболен съюз Георги Иванов – Гонзо призна, че голямата цел пред него е да върне доверието на феновете и държавата към БФС. Иванов коментира още много теми, които са свързани с Димитър Бербатов и екипа му, новите хора в структурата на БФС, кой ще взима важните решения, дали професионалната лига ще се отдели и дали ще бъдат върнати изключените клубове.

„Не съм опитал президентското кресло. Смятам, че имаме достатъчно време да си изпълним целите за следващата седмица. Има големи отговорности и големи очаквания от хората. Първото, което ще направим в началото на следващата седмица е да освободим двамата вицепрезиденти Йордан Лечков и Емил Костадинов, както и в.и.д. президент Михаил Касабов“, заяви Иванов пред БНТ.

„Ще направим проверка на всички служители, които са с трудови договор, за да видим кой се е справил през годините. Ще започнем да изграждаме новата структура. Ще има и хора, които ще бъдат освободени, но ще пипаме внимателно, защото първенството е в разгара си. Трябва да не правим грешни стъпки, докато първенството върви, а после ще направим големите промени през юни“, добави Гонзо.

„Конгрес се направи да влязат нови хора с нови идеи в БФС, които са гладни за успехи. Винаги младостта и опитът да важни. Не говорим дали са млади и стари – трябва да са кадърни. Смятам, че много от кандидат-президентите ще бъдат полезни в структурите на БФС. Трябва да структурираме футболния съюз и Изпълнителния комитет, който ще се събере, след като се прибере националния отбор“, коментира Георги Иванов.

„За да направим всички неща, които сме планирали – трябва да върнем доверието на държавата и феновете. Всеки от вице-президентите и Изпълкома ще отговарят за нещо. Трябва да работим с държавата, защото без нейна подкрепа няма да успеем да се справим“, заяви президентът на Българския футболен съюз.

„Ще бъда най-големият си критик. Искам да върнем доверието на хората. Ако го направим, смятам, че ще успеем да върнем и доверието на държавата към институцията БФС“, призна Иванов.

„Ако не харесват личността Георги Иванов, тя е различна от президентът Георги Иванов. Искам да върнем футбола на това място, на което трябва да бъде. Целта е да направим хората да се гордеят с националния отбор на България. Ние започваме от първия ден, не знам за колко време ще успеем да променим БФС. Правилният начин е да останат всички кадърни хора в БФС“, разкри още Гонзо.

„Трябва да съжаляваме, че нито един човек от екипа на Димитър Бербатов не влезе в Изпълкома. Те се притесняват, че им дадохме 1 място, но дори и един човек може да дава идеи и да бъде достатъчно полезен. Трябва да съжаляваме…“, призна Георги Иванов.

„Ние с Димитър Бербатов, Мартин Петров и Стилиян Петров сме били приятели. Можем само да съжаляваме, че нито един от тях не пожела да влезе в Изпълкома. Те ми показаха страхотно уважение“, каза още той.

„Ние ще направим стъпки тогава, когато се събере Изпълнителния комитет. Изпълкомът ще бъде водещият орган, който ще взима решенията. Не трябва да казва кой е вице-президент, защото няма аз да го определя, а Изпълкома. Ще има екипи, които ще работят. Това е само една идея, която имам“, заяви президентът на БФС.

„Имал съм няколко пъти разговор с Атанас Караиванов. В момента професионалната лига не може да поеме първенството, защото това е бягане от отговорност. Това ще се направи плавно и ще се случи до 2 години, със сигурност в мандата. Всичко, което трябва да правим е с цел развитие и трябва да бъде премисляно“, заяви Георги Иванов.

„Всеки един кандидат-президент имаше програма, която е достойна за уважение. Аз съм обяснил, когато ходих на среща с клубовете. Ангажименти няма да поемам към нито един. И тези, които са гласували за мен и тези, които не са гласували за мен – ще бъдат равнопоставени, защото съм президент на всички. Не клубовете да работят за мен – аз ще работя за тях. Ще направим всичко, което е възможно по силите ни“, каза още той.

„Изключените клубове си гласуват в следващия Конгрес точка за връщане на клубовете в БФС. Има отчетни Конгреси, които са всяка година, там може да се случи. Аз не мога да взимам еднолични решения. Един Конгрес струва ужасно много средства, но на следващия ще има точка за връщане на клубовете към системата на БФС. Не мога да нося отговорности за предишното ръководство. Никога няма да говоря против досегашното ръководство, но ние тръгваме по нов път“, коментира Георги Иванов.

„Обещавам на феновете честност, прозрачност и много работа“, завърши президентът на БФС.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, TristaNNN и 112 госта