Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 17 фев 2024 13:13

Чочев: В Лудогорец съм, за да стана шампион

Преминалият от ЦСКА 1948 в Лудогорец Ивайло Чочев бе посрещнат радушно от новите си съотборници, като направи кратко обръщение към тях, което от клуба споделиха в социалните мрежи.

„Момчета, много се радвам, че съм в Лудогорец – в най-добрия отбор и ще играя с най-добрите футболисти в България. Дойдох тук да стана шампион и се надявам, че лятото сме шампиони“, каза Чочев.

Националът на България спази традицията като нов да премине на спринт, в който да получи „задвратници“.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14230
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 17 фев 2024 13:38

bubka написа:
Dust написа:Щом до сега не си разбрал, че фена на Левски се ебава с феновете на ЦСКА-София няма и да го разбереш, тъй като в момента червените не мрязите толкова сините, колкото зелените.
Неслучайно го прави именно в тази тема, на която би й подхождат име: Кенефа на форума


Баш тъй. По цял ден за зелените си мислим Изображение. Но пък от друга страна е нормално да им се обръща повече внимание на зелените. Вече "сините" не са фактор за нищо.

Само дето стигнаха до трети предварителен кръг в ЛК където отпаднаха от Айнтрахт с 1:3, за разлика от фактори в БГ първенството като вас. И понеже знам какво ще отговориш за последните години в ЕКТ, пак да попитам - колко участия имате в групите там и какви са ви класиранията?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 17 фев 2024 14:08

Ромито Русев - Ботев са вдигнали нивото!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Dust
Мнения: 8059
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 17 фев 2024 14:11

Който е следил зимната подготовката на Крумовград едва ли е очаквал мача да завърши повече от 1Х.
Аз го играх директно единица и признавам си ми върза, защото мача си отиваше на Х

Крумовград и Арда направиха едни от най-добрите зимни подготовки.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 17 фев 2024 14:37

Честито подновяване на родния шампионат незнайно поради каква причина наричащ се - футбол.
Айде говедата да се закриват, Гората втори, ние с дубъл!
Казах!
Да бъде !
8-)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14230
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 17 фев 2024 14:59

ugly bug написа:Честито подновяване на родния шампионат незнайно поради каква причина наричащ се - футбол.
Айде говедата да се закриват, Гората втори, ние с дубъл!
Казах!
Да бъде !
8-)

Като се обедините и с Числото ще станете не дубъл, ами требъл :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 17 фев 2024 15:11

Некадърността на беройската защита може да се сравни единствено с тази на подуенци....
Гледам мача само заради този Вия...
Големи фанфари, големи тъпани ...
А той горкия ...
:lol:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

DoSomethingDifferent
Мнения: 549
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DoSomethingDifferent » 17 фев 2024 15:27

1914.1902 написа:Чочев: В Лудогорец съм, за да стана шампион

Преминалият от ЦСКА 1948 в Лудогорец Ивайло Чочев бе посрещнат радушно от новите си съотборници, като направи кратко обръщение към тях, което от клуба споделиха в социалните мрежи.

„Момчета, много се радвам, че съм в Лудогорец – в най-добрия отбор и ще играя с най-добрите футболисти в България. Дойдох тук да стана шампион и се надявам, че лятото сме шампиони“, каза Чочев.

Националът на България спази традицията като нов да премине на спринт, в който да получи „задвратници“.


Честит ви трансфер, добър футболист е.
Do Something Different!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 17 фев 2024 15:34

Лудoгорец официално представи Ивайло Чочев

Ивайло Чочев официално бе представен като нов футболист на Лудогорец след трансфера си от ЦСКА 1948. „Чувствам се добре. Мисля, че преди две години и половина влязохме в контакт. Още тогава исках да дойда, но не можаха да се разберат с предишния ми клуб ЦСКА 1948, иначе още тогава бях дал съгласие. Идвам тук, за да стана шампион, за да спечеля Купата и за да играя в европейските турнири”, заяви Чочев.

„За всеки един футболист е хубаво и мечтае да играе в европейските турнири, но радващо е, че отборът има доста мачове в първенството, борим се за Купата, така че има доста мачове за всички и мисля, че мога да помогна в тези оставащи други два турнира”, допълни той.

Козмин Моци: "На 99% няма да си тръгне някой футболист от Лудогорец"

Техническият директор на Лудогорец Козмин Моци говори на прескоференция, която бе официално представяне на Ивайло Чочев.

„Досега не успяхме да достигнем до съгласие с ЦСКА 1948. Важно за нас е, че се разбрахме с тях, после с Чочев беше по-лесно. Неговият опит е много ценен. Това не е първият път, в който проявяваме интерес към него и се радвам, че вече успяхме", каза Моци.

„Той е много добър футболист, но за съжаление не можем да го картотекираме в Европа, но съм сигурен, че ще помогне в другите мачове. На 99% няма да си тръгне някой футболист от Лудогорец“, добави техническият директор.

„Имаме още време, ако в крайна сметка решим за някакъв входящ трансфер. За съжаление Чочев няма да бъде картотекиран за европейските турнири, срокът беше до 2-и февруари. Нямаме право да променяме селектираните играчи до май месец“, завърши Моци.

4x4
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 17 фев 2024 15:38

ugly bug написа:Честито подновяване на родния шампионат незнайно поради каква причина наричащ се - футбол.
Айде говедата да се закриват, Гората втори, ние с дубъл!
Казах!
Да бъде !
8-)

Амин да бъде! Червената звезда да грее над всички! Смърт за алчните делиормански фармацевти собственици на кораби с бял прах!
Мексиканците си искат парите от белото дето изгоре у Ирландия! Ако мислите че така се прежалват 100 милки - Не! Няма такъв филм. Някой трябва да си плати или да кара бело към Европата до края на дните си. Демек види му се края на проекта Разград - Национална кауза.
Да видим днес и говядата какво пиле ще ги окълве в борбата за заветното 6то. Повтарям не 2ро не 3то а 6то! ШЕСТО място! Там ви е мястото. Да си знаете. Точка.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта