Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 19 сеп 2021 12:27

И аз имам един въпрос към левскарите, но не към крещящите първосигнално Левски винаги е прав, всичко друго е грешно преди още да е чуто съдържанието.

Въобще няма да коментирам недаването на дузпа срещу тях в Пловдив и вчера. Това остава за кварталните спорове и вие сте динамовци ама на вас пък еди какво си и т.н. Дузпите са от така наречените 100 процентови и не влизам за да споря има ли ги, няма ли ги. В тъпи спорове не ми се участва. Та по темата. Опитвам се да се предпазя от предубеденост само защото Левски участва и разсъждавам нормално. Приемам, че съдията не е видял дузпата в Пловдив колкото и да се вълнува Митко Илиев и че от всеки се вижда. И за мен е така, но приемам шанса, че само един не е видял и той е съдията и това "може да се случи". Ставало е какво ли не във футбола. И ръката на Марадона видя целия свят ама главния съдия не. Какво като е Левски. Може и при тях да се получи и да няма външни намеси. Обаче идва следващ мач и пак същото. Въобще не ми трябва повторение, за да видя на момента ръката, която просто е там на пътя и тотално спира траекторията на топката. Така предполагам е и с околните. Втори пореден мач пак същото множко ми идва. Все едно на полуфинала (мача с англичаните е 1/4 финал) в Мексико Марадона пак да вкара с ръка и съдията пак да не го види. Малко множко идва "случва се" едно събитие 1 на 1000 да се повтаря като рецидив и пак случайно печелившия да е същия отбор (лице). ОК, аз и това приемам. Залъгвам себе си с един рекорд от Гинес. Малък шанс има да бъдем ударени от гръмотевица, но с малцина се случва. Обаче около минута след удара да те удари нова съвсем друга гръмотевица е илюзорна теория. Трябва да стане теоретичен върху теоретичен шанс. Но се е случило с един човек. Първата спира сърдечния ритъм и го убива (поне натам тръгват нещата). Втората действа като уреда в шоковата зала. Разтърсва го и сърцето тръгва и оживява. В кръга на шегата явно е левскар щом при него теоретични шансове се разиграват без проблем в съседни минути.
Връщам се към мача. Приемам, че на момента, а не след 10 години, се случва второ събитие с друг съдия, но пак същото. Всички виждат, включително и аматьори, лаици, деца подхвърлящи топката, неразбирачи, само един, и то този който е най-ерудиран, най-близо до събитията и най-разбира нещата, точно той да не види. ОК, така да е. И тук вече идва това което не приемам ако въобще може разумно дотук да се приемат тези хипер случайности случващи се без проблем по всяко време в полза на Левски.

И в двата случая ми направи впечатление, че не се гледа ВАР. Момент. Недейте подскача "гледаха го бе идиот не си видял". Нямам предвид съдиите отстрани. За друго говоря. В мачовете когато ситуацията много тежи върху мача дори и когато тези отстрани са го гледали се дава сигнал на съдията от терена внимателно да види той и той да прецени в крайна сметка какво е решението. Какво му се казва в слушалката не знам (да речем "има дузпа, засада, гол, така го виждаме, но виж и ти че отсъждането влияе сериозно върху развоя на мача") и следва добре познатото съдията тича извън терена до мониторите, внимателно наблюдава няколко пъти повторенията, тоест дори и да е видял самия той какво е станало пак не бърза и гледа и още и още и още и накрая казва еди какво си е решението ми. Нещо нормално което отговаря в духа на развоя на мача. Съдбоносна ситуация се развила за мача, внимателно и щателно проучване на максимум от съдията, за да няма ощетени.
Обаче това в мачовете на Левски не се случи. Значи тук вече излиза, че ме правят на глупак. Не само стават някакви супер случайности за Левски, които се опитвам да допусна, че са възможни ей така една след друга да се случват, но съдиите отказват да направят втора сверка все едно "няма какво да му гледам-и да го гледам и да не го гледам дузпа няма да отсъдя-след като няма смисъл върху решението ми за какво да си губя времето да се разхождам до тъч линията". Обратно към мондиала в Мексико. Ако днес Бенасьор може да каже "ех тогава да имаше ВАР щях да го ползвам да не се случи това което стана", то е все едно да е имало ВАР (или да става в днешно време) и той да отказва да отиде до мониторите да гледа ръката на Марадона. Просто не иска и това е. Англичаните подскачат, че има ръка, той твърди, че не е видял, но ако има и ВАР го молят да погледне мониторите, но той не иска. Какво ще си помислят според вас? Ми човека е решил, че няма да даде фал и това е.

На мен ми е ясно какво става, но не разбирам смисъла. Левски е зле не само финансово (а като резулта от това и) във всяко отношение. Включително спортно-технически. Понеже се опитва всячески като магьосник без пари да измисли нещо (то не бе връщане на синя легенда начело на клуба, не бе акции на фенове, ама в същината Левски е пробито корито и никой не стои сериозно зад него-политическия климат в страната също не работи в момента за Левски), предполагам, че идването на Мъри, което неминуемо дава някакъв тласък (не реален, но на ентусиазъм) сред сините редици, се търси да се подкове, а не да си продължат загубите. ОК, съдиите са разбрали, че Левски не трябва да пада и отказват да си губят времето с ВАР за нещо което няма да промени мнението им. Какво печелите!? Това няма да ви помогне. Като еднократен акт, ей тъй като потупване по рамото за кураж, го приемам, но систематично така не могат да се трупат точки. Отбора си е същия като преди 2 седмици или там когато дойде Мъри. Не се е променил по никакъв начин. Нито подготовката не тези които така или иначе нямат дадености да развият и да играят добре.
Това не е проблем в случая за околните и такива неща и друг са ставали и съм виждал и при други отбори. Това не пречи на Лудогорец и ЦСКА. Левски не е в рейд на поредни победи като онзи сезон с Литекс и да спори за титлата. На никой в Разград и на Армията не му пука от някакви схеми придвижващи някой от да речем 11 на 7 място. Това няма нищо общо с лидерите. Да си го правят там другите. Що се отнася до другите отбори търпят. По презумпция ЦСКА и Левски колкото и да са слаби имат възможности за такъв страничен натиск, плюс някой страничен отбор (в момента Лудогорец) със силния на деня мафиот. Останалите приемат несправедливостта в България като даденост когато идва от някой силен (ЦСКА, Левски и Литекс/Локо Пд/Славия/Лудогорец/, третия отбор е сменяем според времената).

Според мен вървите по много грешен път и много ще страдате. Реално ситуацията с нищо не се е променила, а вие се заблуждавате, че вече с Мъри се виждат някакви наченки. Да речем ви бутнат през купата до евротурнирите и наесен ще е ужасна пак прокобата когато просто някой европейски анонимник не направи нищо значително, а просто каже истината "царя е гол" (Левски си е същия отбор който Ботев Вр победи, та и ние така без никакви усилия-само левскарите ще си мислят, че е някакво чудо и поредния резил, а то просто ще се е случило най-логичното, по-слабия ще е паднал).

Ако толкова искате нещо във връзка дай да се заяждаме и да спорим люто (като намесим и комунистгите, милицията, припоците, динамо и всички заучени фрази) ето ви. Простичък въпрос. Ако се беше случило същото, но с обратен знак каква щеше да е реакцията ви? Доколкото ви познавам нямаше да приемете за разумно обяснение "случва се само съдията да не е видял" и следващия мач пак същото случайно се случва, а отказите на съдиите да отидат да гледат мониторите като "не е толкова важно, няма какво ново да видя" ще приемете като показателна тенденция и завера на цялата ефбет лига срещу вас и ще последва поредната декларация на фен клуба и син марш придружен с чупене и обиди към БФС и кой ли не. За мен това не е нормално и не е случайно. Прекалено много се изисква, надхвърлящо теорията на вероятностите, за де се получи точно така. Не, че щяха да ме заблудят съдиите ако бяха изтичали до мониторите, защото нищо не им пречи и от повторенията "пак да не виждат", но щеше да е малко по-изпипано. Сега си е направо явно и показателно, че няма смисъл да ходят да гледат. То си е ясно какво трябва да е решението. Така им е наредено. Факторите от Лудогорец и ЦСКА не ги касае, Левски действа и няма кой да го спре.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 19 сеп 2021 12:41

yagarr написа:Забелязах доносниците да са измислили нов прякор на Стойчо - Петьо,Петорчо.


Напоследък не съм влизал и чел в мрежата и сега го чувам. Това обаче е чудесна новина, въпреки че целта е била обратната.

Аз се чудех като наближи мача с левскарите какво да пиша в нашия подфорум, а те (нали прокобата ги гони) без да искат пак са умерили нещата макар и не както им се иска. Не очаквах чак толкова да ги качим ама щом левскарите пишат така явно след дербито треньора ни ще е Петьо. Не са го нарекли доносник, шестак (шесто), защото няма как да са те такива, бидейки репресирани, което е жалко. Щеше да ми се иска ако стигнем до петица да има и още, но Петьо-Петьо, все е нещо и петица.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 19 сеп 2021 13:19

Някой от форумджиите да се припозна тук?
Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 19 сеп 2021 13:24

Може би има (някои от форумците на снимката). Така като ги гледам са по-простовати хора от покрайнините. Има един отбор, който има доста привърженици във форума, отговарящ на това описание. За съжаление не мога да ти помогна, защото тези които симпатизират на моя отбор са от центъра на града и с по-интелигентни професии. Съжалявам, че не можах да ти помогна до край. Успех!
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Bernaleo » 19 сеп 2021 13:25

Хапват пица хората след тежка работа на строежа.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 19 сеп 2021 13:28

Абе не е само пици. Ако са тези които са най-вероятните да са, има мнозина сред тях и нарко дилъри. Освен това са длъжни ден след ден да изкарват по някоя декларация все нещо видели по-добре от другите и даващи акъл. И на тях не им е лесно. Да беше само строежа както казваш ама не е. Още много други задължения имат. В това число и да купуват ароматизатори.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9097
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 19 сеп 2021 13:39

W84me написа:Някой от форумджиите да се припозна тук?
Изображение


Ако от време на време четеш някои материали по психология като хоби, ще знаеш, че човек почти никога не избира случайно дадена снимка или образ. Даже често определени сесии започват с показване на поредица от снимки, за да се види коя ще избереш и коя навява най-близки асоциации за дадено конкретно нещо. Та в този смисъл изборът на снимка предполага, че постващият я, първо сам се е припознал по някакъв начин в нея, а чак на следващ план са останалите, които евентуално се познаят там.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 19 сеп 2021 14:50

Изображение

Дебила realno как ще коментира тази снимка, да не би случайно попада в списъка :mrgreen:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 19 сеп 2021 16:27

yagarr написа:Изображение

Дебила realno как ще коментира тази снимка, да не би случайно попада в списъка :mrgreen:

Всичките фенове на числото, които познавам са успели хора, достойни. Като им гледам бройката, не са кой знае колко (както и припоците впрочем), явно положението с фенската маса на ЦСКА е било дори по-зле отколкото мислех. За сметка на това всеки припок, който познавам е очукан от живота, не особено интелигентен и ниско образован.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Непринуден » 19 сеп 2021 16:35

А всеки левскар не е ниско образован, а необразован.

Пример. Само синьото стадо си мисли, че ЦСКА не е ЦСКА, Локо Пд Локо Пд, Берое Берое и т.н. Всички останали гледат мачовете на отборите които изписват спортните сайтове. Наркоманите обаче гледат някаква кодирана тяхна версия при която този не е този и почти всеки е различен. Посочи ми други идиоти освен левскарите с тази дивиация.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 44 госта