Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2021 13:44

ЦСКА-София не знам как все още не е втори със сигурност. То не беше уникален автогол на Славия, нередовен гол срещу Царско село, служебна победа, взеха даже треньора на Локото с цел да ги минават ..... :mrgreen: :mrgreen: за бюджетите да не говорим.
А твърдението за Лудогорец - Локомотив Пд е най-смешното , което съм чел. Защо Локомотив да пуска на Лудогорец за Купата? :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 12 май 2021 15:35

1914.1902 написа:ЦСКА-София не знам как все още не е втори със сигурност. То не беше уникален автогол на Славия, нередовен гол срещу Царско село, служебна победа, взеха даже треньора на Локото с цел да ги минават ..... :mrgreen: :mrgreen: за бюджетите да не говорим.
А твърдението за Лудогорец - Локомотив Пд е най-смешното , което съм чел. Защо Локомотив да пуска на Лудогорец за Купата? :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Какъв мач за купа, какви 5 лева ....Явно ти е трудно без шарени картинки ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2021 16:08

Red_Neck написа:
1914.1902 написа:ЦСКА-София не знам как все още не е втори със сигурност. То не беше уникален автогол на Славия, нередовен гол срещу Царско село, служебна победа, взеха даже треньора на Локото с цел да ги минават ..... :mrgreen: :mrgreen: за бюджетите да не говорим.
А твърдението за Лудогорец - Локомотив Пд е най-смешното , което съм чел. Защо Локомотив да пуска на Лудогорец за Купата? :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Какъв мач за купа, какви 5 лева ....Явно ти е трудно без шарени картинки ;)


Виж какво са писали на предишната страница и тогава се обаждай. А и не съм ти искал мнението. Хубав ден!

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот анто маина » 12 май 2021 16:36

[youtube][/youtube]
1914.1902 написа:ЦСКА-София не знам как все още не е втори със сигурност. То не беше уникален автогол на Славия, нередовен гол срещу Царско село, служебна победа, взеха даже треньора на Локото с цел да ги минават ..... :mrgreen: :mrgreen: за бюджетите да не говорим.
А твърдението за Лудогорец - Локомотив Пд е най-смешното , което съм чел. Защо Локомотив да пуска на Лудогорец за Купата? :lol: :lol:

Каква купа?Оня ден се игра мач в Разград- 1:2много интересен .
Както казва класика,един скача надолу ,друг бяга назад :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 12 май 2021 16:42

1914.1902 написа:
Red_Neck написа:
1914.1902 написа:ЦСКА-София не знам как все още не е втори със сигурност. То не беше уникален автогол на Славия, нередовен гол срещу Царско село, служебна победа, взеха даже треньора на Локото с цел да ги минават ..... :mrgreen: :mrgreen: за бюджетите да не говорим.
А твърдението за Лудогорец - Локомотив Пд е най-смешното , което съм чел. Защо Локомотив да пуска на Лудогорец за Купата? :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Какъв мач за купа, какви 5 лева ....Явно ти е трудно без шарени картинки ;)


Виж какво са писали на предишната страница и тогава се обаждай. А и не съм ти искал мнението. Хубав ден!

Не се нерви де, объркал си турнирите - голям праз! Важното е да звучиш убедително :)
.... иначе, мога и да рисувам ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2021 17:09

анто маина написа:[youtube][/youtube]
1914.1902 написа:ЦСКА-София не знам как все още не е втори със сигурност. То не беше уникален автогол на Славия, нередовен гол срещу Царско село, служебна победа, взеха даже треньора на Локото с цел да ги минават ..... :mrgreen: :mrgreen: за бюджетите да не говорим.
А твърдението за Лудогорец - Локомотив Пд е най-смешното , което съм чел. Защо Локомотив да пуска на Лудогорец за Купата? :lol: :lol:

Каква купа?Оня ден се игра мач в Разград- 1:2много интересен .
Както казва класика,един скача надолу ,друг бяга назад :mrgreen:


Как каква купа? Никакви турнири не съм объркал, от началото става дума за пускане Купа за титла между Разград и -София.
След това ти намесваш Локомотив, че са правили ''ми-ми'' с Лудогорец. Първо ти се уточни какво пишеш. ;) Обясни ни защо и как Лудогорец си прави ''ми-ми'' с Локомотив по същия начин като -София и Разград.
Последна промяна от 1914.1902 на 12 май 2021 17:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2021 17:10

Red_Neck написа:
1914.1902 написа:
Red_Neck написа:
1914.1902 написа:ЦСКА-София не знам как все още не е втори със сигурност. То не беше уникален автогол на Славия, нередовен гол срещу Царско село, служебна победа, взеха даже треньора на Локото с цел да ги минават ..... :mrgreen: :mrgreen: за бюджетите да не говорим.
А твърдението за Лудогорец - Локомотив Пд е най-смешното , което съм чел. Защо Локомотив да пуска на Лудогорец за Купата? :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Какъв мач за купа, какви 5 лева ....Явно ти е трудно без шарени картинки ;)


Виж какво са писали на предишната страница и тогава се обаждай. А и не съм ти искал мнението. Хубав ден!

Не се нерви де, объркал си турнирите - голям праз! Важното е да звучиш убедително :)
.... иначе, мога и да рисувам ;)


Знаеш ли през къде ми е какво може да правиш?

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Cheradonna » 12 май 2021 17:39

damyanov1963 написа:
Cheradonna написа:
damyanov1963 написа:
Cheradonna написа:
damyanov1963 написа:
Cheradonna написа:
Ама вие като разбирате,що пък един път не бихте някой силен отбор в някой такъв"безмислен мач?"Оп забравих вие все играете "смислени"мачове срещу всякакви анонимници и все ви бият като шкембе у дувар... :mrgreen:
От тебе разбрахме,че е много престижно да играеш мачове напролет,голема хвалба,няма що... :o

Били сме Барселона, Атлетико Мадрид, Олимпик Марсилия, Спортинг, ама ти си малък та не знаеш. Ами, като не е престижно да играеш напролет в Европа, вие защо 31г.не играете там?
А, сетих се, щот го няма вече М. Балев. Аз пък от вас разбрах, че най-престижно е да стигнеш до групите на ЛЕ, нищо че там си винаги последен :arrow:


Чакай малко бе,нали успехите на ЦСКА били стари и не важели,пък ти ся ми даваш някакви мачове отпреди 100 години,какво е това чудо сега? И като ги бихте тея горните,поне до някой четвъртфинал стигнахте ли,случайно?

Ами 5 1/4 финала имаме бе, приятелю, действително си малък та не ги знаеш тия работи, имаме и участие в групите на ШЛ, но като казвате, че там сме се изложили, класирайте се и вие, че да ни отсрамите ;)

Ама приятелю това с четвъртфиналите,що мислиш,че го написах?Пишете лесно се стигало някога до полуфинали,няколко мача само,ама тогава вие що не стигнахте щом е било толкоз лесно?А колкото до ШЛ погледни вечната ранглиста на турнира и ще видиш,че ние там сме ви отсрамили за много години напред...

Вие никога не сте играли в ШЛ, или сте отпадали в първия предварителен кръг. Провери, ако не вярваш.


Е тук вече след последното ти писание,приключваме комуникацията,просто е безмисленно да се говори с радиоточката!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1822
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1Neutralen » 12 май 2021 18:22

Хаха. Червен картон за Коконов. Сега ще го нагласят така че да пропусне финала за КБ. Поредното подпиране на Микренските мишоци!

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9097
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 12 май 2021 18:30

damyanov1963 написа:Вие никога не сте играли в ШЛ, или сте отпадали в първия предварителен кръг. Провери, ако не вярваш.


Ти, ако се хвалиш с онова ви участие в ШЛ :lol: :lol: :lol: ...Колко беше 1:19 ли, 1:20 ли голова :lol: :lol: . ЦСКА все още не е влизал в тези групи на ШЛ, ще го направи някой ден и когато го направи няма да е най-слабият отбор в историята на ШЛ, играл групи :lol: :lol: . Едва ли има армеец, или изобщо фен на който и да е било отбор по света, дето да държи да попадне в ШЛ и да го жлембят с по 5, 6 гола и 20+ голова разлика пасив :lol: :lol: .

Лудогорец ви показа как се прави - значи можело да се взимат и точки там, че дори да се продължи и напред, ама вие с това ваше "славно" участие....направо ме напушва як смях, като се сетя.

Алкохолът баче Дамянов е сериозен бич на нашето общество, който се подценява много :!: . Да знаеш това, сериозни са тея работи, трябва да си вземеш мерки .
Последна промяна от bubka на 12 май 2021 18:33, променено общо 2 пъти.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, Der Schmarotzer и 52 госта