Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Kotooshu » 11 апр 2021 20:44

miro_rz написа:Махнете тази петолъчка бре, вади ми очите! :mrgreen:


Това не е петолъчка, звездичка било :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Без цензура!

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 апр 2021 20:44

Що за спор ?
Гунди завършва в ТОП 10 за "Златната топка", като играч на Левски.
Стоичков никой не го беше чувал в ЦСКА.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 11 апр 2021 20:52

rane написа:
zieek91 написа:
rane написа:
zieek91 написа:

Пич ли си, Рене от съпротивата ли си, облъчения от изрезките си само и точно ти, защото освен теб никой друг не е писал за купи от ЕКТ.

И да използвам твоята лексика :) Само информативно и специално за такива, като теб! Левски не само , че не е първия клуб печелил купа извън България, а май няма нито една такава /за това и ви питах по горе/.
Ето и доказателство за " първата спечелена" купа:

Изображение

Купа подарена преди футболна среща няма как да е спечелена, нали Рене, пардон, Ране, но пропагандата на Г.М и ко си е свършила работата върху теб. :)

Тази лъжа, че Левски е първия български футболен клуб спечелил купа извън България е само една от безбройните подуянски митове и легенди!
Цитат от същата статия:

„Левски“ е и първият български отбор, спечелил международна купа. „Сините“ се завръщат с трофей от гостуването си на румънския „Триколорул“ Букурещ през 1923 г. и у нас са посрещнати с празнично шествие от гарата до паметника Левски.


Хайде сега, ако обичаш, отговори на въпросът ми колко купи от ЕКТ имат умрелите...


Баси, защо обиждаш очите си, снимката от 1923г. сама говори, но той верва на цитатите на синия си шаман Георги Манов,,, и какви купи от ЕКТ те гонят бе,,,, нее, не мога, спирам, до тук бях с теб :)


https://youtu.be/xHKfKyZop7k?t=928
Ето и потвърждение на думите от видеото с броя на вестник Мир от 21 Май 1929 година:

Изображение

Ясно е упоменато, че купата е спечелена ;)

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 11 апр 2021 21:08

THE G.A.M.E написа:Що за спор ?
Гунди завършва в ТОП 10 за "Златната топка", като играч на Левски.
Стоичков никой не го беше чувал в ЦСКА.

Само комплексари и тъпи парчета / и от двата лагера/ биха правили сравнение между двамата !

През 1989/89 взима златна обувка с ЦСКА с 38 гола ! Голмайстор на Европа с ЦСКА ! Но едва ли някой го е чувал.
Достига до полуфинал с ЦСКА същата година ! Вкарва 2 или 3 гола на Барса в тези полуфинали..... Но едва ли някой го е чувал.

Но най-тъпите са Барса, който дават 4,5млн долара за играч, който никой, никога, не е чувал.
Включван в сборния отбор на света: на бенефисния мач в чест на 50-годишния юбилей на Пеле (1990 г.) ........ Но как ? При положение, че никой не е чувал за него.... :roll:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 11 апр 2021 21:31

damyanov1963 написа:

Еййй, за този има легенди, че е влезнал с танкове в Столипиново едно време.....
От конекрадец до генерал..... а казвате, че НъРъБъ не давала просперитет и системата била деспотична :) :) :lol:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 11 апр 2021 21:53

Не разбирам защо се води спор за легенди на умрялото ЦСКА. Нека бъдем актуални и да коментираме легендите на живия Литекс. Не е коректно да бъдете привърженици на Литекс, а да коментирате легенди на друг клуб, макар и умрял. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 11 апр 2021 22:06

Sstefanov написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:Цялото стадо убеждава кви евробойци били :lol:
Едно от говедата пък ни надува главата къв отскок имал Гунди, нищо че е бил 7-8г лепилар тогава :mrgreen:
Оня ранения ни обяснява, че били вековни. Аха, ама идиоти, дваж закривани :lol:
Реално нема такива комплексари :mrgreen:

Аз бях баннат, заради лична нападка, която беше в отговор на такива към мен :idea:

Знам, аз те баннах :!:

Ти ли бе Мухльо :lol: От тебе с твоите комплекси от Гунди и чеп за зеле не става.

Преди "мухльо" слагай запетая, иначе не се брои за обида :lol: Кви комплекси? Изгледал съм му 2 цели мача на Агента, нищо особено. Пропагандата по времето на комунизма е била жестока.

Стоичков, пената, супата, Пламен марков, Трифон + още поне 30-40 ваши играчи, са агенти на ДС. 86-та всичкото чорбе, докладваше след световното за гадното Мексико и САЩ. Васко Илиев - да не е спал с жена ти, че си толкова яко сдухал и комплексиран?

86-та тея не са били на световно бре, лъжец. Докато е е доказано за Гунди, че е бил агент.Не го знам васко илиев, но може и да е спал, през уя ми е :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 11 апр 2021 22:10

Martinez1948 написа:
damyanov1963 написа:

Еййй, за този има легенди, че е влезнал с танкове в Столипиново едно време.....
От конекрадец до генерал..... а казвате, че НъРъБъ не давала просперитет и системата била деспотична :) :) :lol:

Той беше и еднорък, за това козируваше с лявата ръка.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 11 апр 2021 22:14

шивача написа:
Sstefanov написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:Аз бях баннат, заради лична нападка, която беше в отговор на такива към мен :idea:

Знам, аз те баннах :!:

Ти ли бе Мухльо :lol: От тебе с твоите комплекси от Гунди и чеп за зеле не става.

Преди "мухльо" слагай запетая, иначе не се брои за обида :lol: Кви комплекси? Изгледал съм му 2 цели мача на Агента, нищо особено. Пропагандата по времето на комунизма е била жестока.

Стоичков, пената, супата, Пламен марков, Трифон + още поне 30-40 ваши играчи, са агенти на ДС. 86-та всичкото чорбе, докладваше след световното за гадното Мексико и САЩ. Васко Илиев - да не е спал с жена ти, че си толкова яко сдухал и комплексиран?

86-та тея не са били на световно бре, лъжец. Докато е е доказано за Гунди, че е бил агент.Не го знам васко илиев, но може и да е спал, през уя ми е :lol:

Ти на колко години беше когато гледа мачовете на Гунди?
Я кажи, кои са тези мачове и кажи къде, или дай линк да ги гледаме и ние.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 11 апр 2021 22:15

THE G.A.M.E написа:Що за спор ?
Гунди завършва в ТОП 10 за "Златната топка", като играч на Левски.
Стоичков никой не го беше чувал в ЦСКА.

И по-късно се разбира, че са гласували за него от Чехия ,Българи я и ссср :lol:
Иначе база сравнение има, колкото да сравниш 30г москвич с нов Мерцедес :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO, Testa_di_Legno и 55 госта