Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот loko29 » 03 авг 2020 21:38

Играч с визитката на Бохинов колкото и да е с дал толкова да се натиска на един "умрял" клуб е малко странно.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 03 авг 2020 23:00

ugly bug написа:
damyanov1963 написа:Щом на тая "помощ" ни завиждат :roll:

Завиждаме ... друг път!
Още една причина да си правим ташак с вас!
:mrgreen:

Добре Грозния, много поздрави на Помияра :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 03 авг 2020 23:52

Eminem написа:
yagarr написа:Коя ли е тая тайнствена фирма която е наляла пари в Левски :? Ако случайно е свързана с едно дебело момче готови ли сте да му вдигнете паметник ако ви спаси от фалит ? :?

Ние не сме като вас. Бойко(не помня как го наричахте) стана г-н Борисов, а скапаното джудже се превърна в г-н Ганчев. Как имаш наглостта да напишеш този коментар ?


Те и те така приказваха, нямаше да приопознават Ловеч, а тя каква стана.
Така, че голяма дума не казвай.
От едно котило сте.
То и парите на Дебелият бяха проблем, но "все пак човека ги е дал като дарение" :geek:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Tsetsochisloto
Мнения: 572
Регистриран на: 24 яну 2020 21:00
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Tsetsochisloto » 04 авг 2020 08:18

Наркоманите от Сектор ГГ нещо искали да дебатират с мене.... па нали ми идваха скоро в офиса, кво забравиха ? Аз напълно споделям мнението на Роско Животното , че преименуването на Литекс на ЦСКА - София е СВИНЩИНА...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 04 авг 2020 10:14

Tsetsochisloto написа:Наркоманите от Сектор ГГ нещо искали да дебатират с мене.... па нали ми идваха скоро в офиса, кво забравиха?
......

Бочето да не е забравило да ти плати :?:
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gkXkVp_ez-Y[/youtube][/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот boabbb » 04 авг 2020 10:22

Абе, Делян колко СМС-а е пратил за спасяването на Левскито :lol: :lol: :lol:

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот krumeto » 04 авг 2020 11:02

Tsetsochisloto написа:Наркоманите от Сектор ГГ нещо искали да дебатират с мене.... па нали ми идваха скоро в офиса, кво забравиха ? Аз напълно споделям мнението на Роско Животното , че преименуването на Литекс на ЦСКА - София е СВИНЩИНА...

Че е свинщина, е вярно, но понякога и свинщините са задължителни за някои.
Приемеш, ставаш св.ня, не приемеш ли, трябва да си платиш гордостта!

Знаково дело стряска ЦСКА

Novsport
Делото „Сивард Спрокел срещу ЦСКА" ще бъде гледано от Арбитражния съд в Лозана на 25 август, показа проверка на „Меридиан Мач". Холандският защитник бе за кратко на „Армията" през сезон 2012/13, но той успя да осъди клуба във ФИФА да му плати сумата от 167 000 евро като финансово обезщетение за заплатите, които му дължи фалиралият ЦСКА от онзи период. Адвокатите на холандеца държат ЦСКА да бъде признат за наследник на фалиралото дружество, тъй като използва името, цветовете, стадиона и претендира за всички отличия на изчезналия клуб. Защитата на ЦСКА се базира на тезата, че клубът е наследник на Литекс.

Ако Арбитражният съд потвърди решението на ФИФА, то това ще даде ход на още ред финансови искове на бивши играчи на ЦСКА, които ще търсят парите си от сегашния клуб, който играе на „Армията". Сред тези футболисти са любимецът на Сектор Г Жуниор Мораеш, Тасио, Марсиньо, Жереми Родригес, Илиас Кириакидис, Сержиньо, Антонио Нилсон, Александър Пакурар, Орелиен Жоаким, Жуан Фелипе, Якуб Дивиш, Кристиан Супусепа, Сендриньо Мисиджан и други. Всички са носили червената фланелка между 2011 и 2014 година. Техни искове могат да измъкнат колосални суми от касата на ЦСКА.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Mitata » 04 авг 2020 11:29

Tsetsochisloto написа:Наркоманите от Сектор ГГ нещо искали да дебатират с мене.... па нали ми идваха скоро в офиса, кво забравиха ? Аз напълно споделям мнението на Роско Животното , че преименуването на Литекс на ЦСКА - София е СВИНЩИНА...


Вместо ежедневно да пишеш простотии, извади 8 милиона за стари дългове и поискай обединение.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17577
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 04 авг 2020 11:47

krumeto написа:
Tsetsochisloto написа:Наркоманите от Сектор ГГ нещо искали да дебатират с мене.... па нали ми идваха скоро в офиса, кво забравиха ? Аз напълно споделям мнението на Роско Животното , че преименуването на Литекс на ЦСКА - София е СВИНЩИНА...

Че е свинщина, е вярно, но понякога и свинщините са задължителни за някои.
Приемеш, ставаш св.ня, не приемеш ли, трябва да си платиш гордостта!

Знаково дело стряска ЦСКА

Novsport
Делото „Сивард Спрокел срещу ЦСКА" ще бъде гледано от Арбитражния съд в Лозана на 25 август, показа проверка на „Меридиан Мач". Холандският защитник бе за кратко на „Армията" през сезон 2012/13, но той успя да осъди клуба във ФИФА да му плати сумата от 167 000 евро като финансово обезщетение за заплатите, които му дължи фалиралият ЦСКА от онзи период. Адвокатите на холандеца държат ЦСКА да бъде признат за наследник на фалиралото дружество, тъй като използва името, цветовете, стадиона и претендира за всички отличия на изчезналия клуб. Защитата на ЦСКА се базира на тезата, че клубът е наследник на Литекс.

Ако Арбитражният съд потвърди решението на ФИФА, то това ще даде ход на още ред финансови искове на бивши играчи на ЦСКА, които ще търсят парите си от сегашния клуб, който играе на „Армията". Сред тези футболисти са любимецът на Сектор Г Жуниор Мораеш, Тасио, Марсиньо, Жереми Родригес, Илиас Кириакидис, Сержиньо, Антонио Нилсон, Александър Пакурар, Орелиен Жоаким, Жуан Фелипе, Якуб Дивиш, Кристиан Супусепа, Сендриньо Мисиджан и други. Всички са носили червената фланелка между 2011 и 2014 година. Техни искове могат да измъкнат колосални суми от касата на ЦСКА.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8164215701

По принцип давностният срок за неизплатени заплати е 3 г.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17577
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 04 авг 2020 11:50

damyanov1963 написа:
ugly bug написа:
damyanov1963 написа:Щом на тая "помощ" ни завиждат :roll:

Завиждаме ... друг път!
Още една причина да си правим ташак с вас!
:mrgreen:

Добре Грозния, много поздрави на Помияра :lol:


Не схванах смешката и защо съм включен в чужд разговор
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni и 114 госта