Левски: Трансферна зима

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Левски: Трансферна зима

Мнениеот modor » 25 окт 2019 15:35

Нападателят на „Левски“ Станислав Костов продължи договора си с ПФК „Левски“ за нови две години. Настоящият контракт е до 30 юни 2022 година, като до тук офанзивният футболист има 56 мача и 27 гола за тима. Костов е и голмайстор на шампионата за сезон 2018/2019 година.
ПФК „Левски“ пожелава на Станислав бързо възстановяване, скорошно завръщане на терена, нови голове и много бъдещи щастливи мигове с любимия клуб.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Corwin » 25 окт 2019 15:36

modor написа:Нападателят на „Левски“ Станислав Костов продължи договора си с ПФК „Левски“ за нови две години. Настоящият контракт е до 30 юни 2022 година, като до тук офанзивният футболист има 56 мача и 27 гола за тима. Костов е и голмайстор на шампионата за сезон 2018/2019 година.
ПФК „Левски“ пожелава на Станислав бързо възстановяване, скорошно завръщане на терена, нови голове и много бъдещи щастливи мигове с любимия клуб.

Прекрасна новина като за първо мнение в темата!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12300
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот TristaNNN » 25 окт 2019 16:14

Toва значи само и единствено, че му готвят продажба и не искат да го изпуснем без пари. :twisted:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1647
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот 1palq4o1 » 25 окт 2019 17:46

TristaNNN написа:Toва значи само и единствено, че му готвят продажба и не искат да го изпуснем без пари. :twisted:


И така да е, пак е хубава новина.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

На линия
Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4234
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот LoveAndPeace » 25 окт 2019 19:11

Дали не сме договорили Езе от Локо :?

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот sinqkrepost1914 » 25 окт 2019 19:14

LoveAndPeace написа:Дали не сме договорили Езе от Локо :?

Пепел ти на езика :lol:
Тоя некоординирания далече от Герена.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Elliah » 25 окт 2019 20:40

TristaNNN написа:Toва значи само и единствено, че му готвят продажба и не искат да го изпуснем без пари. :twisted:

Тоя па... Кой ще го купи тоя некадърник, че и контузен на всичкото отгоре. Левски не е балнеосанаториум! Който се контузи да му се прекратява договора на момента. Само губиме пари от ненужни играчи....
:)
Иначе :
Адмирирам решението на клуба и Костов. Такива трябва да са отношенията на клуба с всеки футболист, който е доказал, че искрено желае да бъде част от нашия клуб. Дано да успее да си върне формата от преди контузията. Зависи само от него.

ПС. Щот сме в темата за трансферите : Аре малко крайни защитници да напазаруваме вече, че се пищисах :). Смятам, че в момента на другите постове сме ОК.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот sinfen14 » 25 окт 2019 22:30

Моето мнение относно зимния трансферен прозорец е следното:

- Ляв бек. Задължително да е млад. Играч, който би станал титуляр в перспектива. Да речем от лятото или след година, когато продадем Горанов.

- Десен бек. Задължително е да е вече завършен играч. Даже смятам, че десния бек е по- належащ от левия. На Живко годинките вече си "казват думата". Би бил отлична резерва за още някакъв период от време. Тук не се сещам за добра българска опция, така че предпочитам чужденец.

- Дефанзивен халф. Тиам има нужда от конкуренция. Юруков не е типичния разбивач, а Райнов... не знам какъв е Райнов. И тук не е необходимо да се хвърляме на скъпо. Някой млад чужденец ще е перфектната опция. За добър български играч, който е възможно да вземем на тази позиция не се сещам.

Това за мен влиза в графа задължително подсилване на състава. Правя уточнението, че мнението ми е на база това никой от настоящата ни група да НЕ напусне.

Реално обаче очаквам да търсим и ляво крило. Паулиньо според мен се "напъва" за трансфер. Отделно от това смятам, че горе-долу даде максималното от това което може на клуба. Мисля, че през зимата е отличен момент и за двете страни да се направи сделка.

САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот wilge » 26 окт 2019 12:25

sinfen14 написа:Моето мнение относно зимния трансферен прозорец е следното:
- Ляв бек. Задължително да е млад. Играч, който би станал титуляр в перспектива. Да речем от лятото или след година, когато продадем Горанов.
- Десен бек. Задължително е да е вече завършен играч. Даже смятам, че десния бек е по- належащ от левия. На Живко годинките вече си "казват думата". Би бил отлична резерва за още някакъв период от време. Тук не се сещам за добра българска опция, така че предпочитам чужденец.
- Дефанзивен халф. Тиам има нужда от конкуренция. Юруков не е типичния разбивач, а Райнов... не знам какъв е Райнов. И тук не е необходимо да се хвърляме на скъпо. Някой млад чужденец ще е перфектната опция. За добър български играч, който е възможно да вземем на тази позиция не се сещам.
Това за мен влиза в графа задължително подсилване на състава. Правя уточнението, че мнението ми е на база това никой от настоящата ни група да НЕ напусне.
Реално обаче очаквам да търсим и ляво крило. Паулиньо според мен се "напъва" за трансфер. Отделно от това смятам, че горе-долу даде максималното от това което може на клуба. Мисля, че през зимата е отличен момент и за двете страни да се направи сделка.
САМО ЛЕВСКИ!

Мнението ми се припокрива с твоето. По- добре от мен го е написал Людмил Христов: "Лятната селекция на Левски се оказа твърде неефективна и разочароваща. Скъпоплатени футболисти като Мазурек и Алар не оправдават доверието и са далеч от общото впечатление, което оставят дори чужденците в Царско село. Каргас набързо седна на пейката, а Насиру Мохамед вече е с единия крак извън отбора…На „Герена“ вече акцентираха, че търсят двама-трима футболисти, които да вдигнат нивото през зимата. Само че, ако отново дойдат такива фигури, по-добре да не се прави селекция. Стига пълнеж и безсмислени харчове! Левски се нуждае от хора, които могат да решават мачове в нашето първенство. Лидери, които да водят отбора в дербитата с Лудогорец и ЦСКА-София. Всичко останало е поредното източване, което настоящето ръководство обеща да не допуска. А ако някой не намира това, което се търси, значи не е готов за отговорността, която носи." Аз не мога да го кажа така гладко, а и не ми е това работата. Смятам, че Левски в момента е най- уязвим в средата на терена. Определено липсва качествен плаймейкър. Тази функция се оказа голяма лъжица за Нашименто, а Мазурек само заема бройка от квотата на играч извън ЕС. Някой тук беше писал за Ната от селото. Нямам наблюдения от играта му. Впечатлен съм от лявото им крило- бърз, техничен и нахален. Не се пази като гледащия навън Паулиньо. Тиам трябва да има алтернатива, но не Райнов и Юруков. Не се сещам за българин, а ръководството налага практиката "без скъпи резерви". За това Насиру, Алар и Каргас вероятно ще посрещат пролетта другаде. До колкото разбирам има индикации и някой от Нашименто, Паулиньо и Мазурек да бъде продаден. Лошото е, че никой от преостъпените не е мръднал ни на йота напред. Говори се, че ще останем и без резервен вратар.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот mikata » 26 окт 2019 12:58

Два бека,дефанзивен халф и централен защитник според мен.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, TristaNNN, vlong и 129 госта