Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

1
22
11%
Х
30
16%
2
141
73%
 
Общо гласове: 193

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот terata » 22 сеп 2019 18:32

Хубуу, разбрахме вече, че Хубчев е най-добрият треньор в последните десет години, ок. Ама защо по дяволите, като е толкоз добър е тук. Защо примерно не води някой отбор като Палермо, или като Фулъм, в някое нормално първенство, като двама далеч по-слаби от него треньори Роси и Йоканович? Що тъй? Или да вкара някой отбор в ШЛ, като Шубата. Що така тия по-слаби от него треньори са все с далеч повече постижения. Как стават тия работи, незнам. :roll: А и друго, уж според адвокатите на ПК и ПХ сме запазили титулярите от миналия сезон, пък сега сме били изцяло нов отбор и трябвало време. Последно? Или според момента, както ви изнася? И последно, срамно е разни пишещи се фенове на Левски, да ходят на мачове на Лудогорец и да се бият в гърдите с това, а в същото време да са пред ТВ-то когато уж любимия им отбор играе!!!

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот LM10 » 22 сеп 2019 19:06

Гнусен и противен Урсула.

В следващите два мача дано се опазим от контузии, а Нашименто и Реиш да са готови за 90 минути в Разград.
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 сеп 2019 19:22

bubka написа:Изхвърляне от групата или отнемане на голям брой точки оправят нещата след такива изпълнения на публиката, всичко ще се размине обаче само с глоби... :|
Би ли споделил.... С какво по-точно е виновен Клуба ? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот noo » 22 сеп 2019 19:31

blue avalanche написа:
noo написа:
blue avalanche написа:Айде да спрем с оправданията от типа:"Не всичко зависи от Хубчев". Става ли?
Роси пое отбора на 8 август и на 13-ти трябваше да изкара отбора срещу Дунав.
Стоянович пое отбора на 31 юли и на 5-ти август трябваше да изведе отбора срещу Ботев Вр.
Дерменджиев пое отбора в края на януари, а на 17-ти февруари се поднови шампионата.
ЕДИНСТВЕН Хубчев, за разлика от колегите си, имаше ПЪЛНИЯ комфорт да си проведе ЦЯЛАТА подготовка и да си направи трансферите!
За тях прошка нямаше, а за Хубчев - сълзи и сополи.
Роси проведе две подготовки. След втората дойде Вадуц.

Роси - две подготовки и Вадуц.
За другите подозрително мълчиш.
Щом така ще я караме: Хубчев - една подготовка и Ларнака. Значи той е на половината път.
За твоя информация Стоянович пое отбора в движение и би Тирето с 1-0. Хубчев от 2-0 се осра... ;)
Роси проведе ЦЯЛАТА зимна подготовка. Същият проведе ЦЯЛАТА лятна подготовка.
Славиша проведе ЦЯЛАТА зимна подготовка.
Хубчев проведе ЦЯЛАТА лятна подготовка.
...
А това, което си се опитал да внушиш не отговаря на ФАКТИТЕ.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот bubka » 22 сеп 2019 19:33

THE G.A.M.E написа:
bubka написа:Изхвърляне от групата или отнемане на голям брой точки оправят нещата след такива изпълнения на публиката, всичко ще се размине обаче само с глоби... :|
Би ли споделил.... С какво по-точно е виновен Клуба ? :roll:


То при вас това не е единично изпълнение, а рецидив последните години. Клубът да е заплашен от отнемане на точки, или по-строго - изхвърляне в долна дивизия, е може би единственият начин да се вкара нотка на съзнание, дори и в замъгленият наркоманизиран ум на някои от вашите фенове. Друг начин наистина не виждам. Това би било вариант приложим точно в такива случаи - при поредица от провинения. Никой не се трогва от глоби, защото не го засягат лично. Но ако знае, че от следващия полусезон ще трябва да троши седалки не срещу Славия, а срещу Ботев (Гълъбово) или Кариана (Ерден), може би ще се позамисли.
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21372
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот metodito » 22 сеп 2019 19:36

noo написа:
metodito написа:
noo написа:Всеки си има право на мнение. Аз смятам, че Хубчев е най-добрия ни треньор от близо десет години, за теб не е нищо особено. Времето ще покаже кой крив, кой прав.

Трябва да си много пристрастен и необективен, за да напишеш това. Той определено не е най-добрия треньор, който е стъпвал на "Георги Аспарухов" в последните 10 години. Дали ще НИ е най-успешния, предстои да видим и няма как сега да го кажеш нито ти, нито аз. Истината са плейофите. Там може да влезем с 6 точки преднина от Лудогорец и накрая да завършим 4-ти. А конкретно, както и ПК, (за мен този човек заслужава само с инициали да бъде обозначаван, като в полицейските сводки), така и Хубчев се компрометираха още в началото на царуването си.
Абе, пичове. Хвърли ли се някой на амбразурата за тренер/собственик/дирек, и сякаш го урочасва. Нека си коментираме мач за мач. Убеден съм, че и Хубчев няма нужда от подобни мечешки услуги, 'щото да няма после: "Ама що така стана? Вън!". Свръх очакванията вредят адски много на този клуб, именно в последните 10 години.

А според мен в последните 10 години пък имаше поне четирима треньори, с които можеше да постигнем нещо значимо, ако им беше осигурен комфорта за това: Йока, Роси, Дерменджията и Стоянович. Задава се пети. Да видим какво ще стане.
Стига с твоя Роси, ставаш вече смешен. Треньор, който прави равен с последния (Витоша) и го смята за успех, защото сме били гости на В.Левски - може ли да го слагаме в някакви класации. Със същия голям треньор отпаднахме от Вадуц. В твоята класация влизат и Шубата и Славиша. Смешно е направо.
А другия колега, обсебен от ПК, не смятам повече да го коментирам.

Ако си ми следил мненията за Роси, не е точно "моя". Не ми гледай аватара. Не може да се променя. А и аз, да, харесвах човека Роси, за качеството му като треньор на "Левски" съм казал какво мисля.
Смешно, смешно, колко да е смешно, брат?

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот LM10 » 22 сеп 2019 19:44

noo написа:
blue avalanche написа:
noo написа:
blue avalanche написа:Айде да спрем с оправданията от типа:"Не всичко зависи от Хубчев". Става ли?
Роси пое отбора на 8 август и на 13-ти трябваше да изкара отбора срещу Дунав.
Стоянович пое отбора на 31 юли и на 5-ти август трябваше да изведе отбора срещу Ботев Вр.
Дерменджиев пое отбора в края на януари, а на 17-ти февруари се поднови шампионата.
ЕДИНСТВЕН Хубчев, за разлика от колегите си, имаше ПЪЛНИЯ комфорт да си проведе ЦЯЛАТА подготовка и да си направи трансферите!
За тях прошка нямаше, а за Хубчев - сълзи и сополи.
Роси проведе две подготовки. След втората дойде Вадуц.

Роси - две подготовки и Вадуц.
За другите подозрително мълчиш.
Щом така ще я караме: Хубчев - една подготовка и Ларнака. Значи той е на половината път.
За твоя информация Стоянович пое отбора в движение и би Тирето с 1-0. Хубчев от 2-0 се осра... ;)
Роси проведе ЦЯЛАТА зимна подготовка. Същият проведе ЦЯЛАТА лятна подготовка.
Славиша проведе ЦЯЛАТА зимна подготовка.
Хубчев проведе ЦЯЛАТА лятна подготовка.
...
А това, което си се опитал да внушиш не отговаря на ФАКТИТЕ.

Пич, запри се, че се излагаш ;)

С пристигането на ПК, Славиша напусна Левски т.е. насред зимната подготовка.
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 сеп 2019 19:49

bubka написа:
То при вас това не е единично изпълнение, а рецидив последните години. Клубът да е заплашен от отнемане на точки, или по-строго - изхвърляне в долна дивизия, е може би единственият начин да се вкара нотка на съзнание, дори и в замъгленият наркоманизиран ум на някои от вашите фенове. Друг начин наистина не виждам. Това би било вариант приложим точно в такива случаи - при поредица от провинения. Никой не се трогва от глоби, защото не го засягат лично. Но ако знае, че от следващия полусезон ще трябва да троши седалки не срещу Славия, а срещу Ботев (Гълъбово) или Кариана (Ерден), може би ще се позамисли.
Аз пък смятам, че Клубовете не са възпитателни или право-охранителни органи.
Българина разбира само едно - персонална вина и като му бръкнеш в джоба.
В белите Държави са го измислили... 50-на камери по стадионите и който чупи - купи, освен това и съответна присъда.

Ако тези, дето правят зулумите, наистина им пукаше за Левски, отдавна да са спрели.
Още след мачът със Сиони ...
Очевидно това са елементи, които просто искат да създават неприятности, щото, знаят, че не те ще го отнесат ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21372
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот metodito » 22 сеп 2019 19:53

THE G.A.M.E написа:
bubka написа:
То при вас това не е единично изпълнение, а рецидив последните години. Клубът да е заплашен от отнемане на точки, или по-строго - изхвърляне в долна дивизия, е може би единственият начин да се вкара нотка на съзнание, дори и в замъгленият наркоманизиран ум на някои от вашите фенове. Друг начин наистина не виждам. Това би било вариант приложим точно в такива случаи - при поредица от провинения. Никой не се трогва от глоби, защото не го засягат лично. Но ако знае, че от следващия полусезон ще трябва да троши седалки не срещу Славия, а срещу Ботев (Гълъбово) или Кариана (Ерден), може би ще се позамисли.
Аз пък смятам, че Клубовете не са възпитателни или право-охранителни органи.
Българина разбира само едно - персонална вина и като му бръкнеш в джоба.
В белите Държави са го измислили... 50-на камери по стадионите и който чупи - купи, освен това и съответна присъда.

Ако тези, дето правят зулумите, наистина им пукаше за Левски, отдавна да са спрели.
Още след мачът със Сиони ...
Очевидно това са елементи, които просто искат да създават неприятности, щото, знаят, че не те ще го отнесат ...

"Игра", ние не сме държава като държава.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Славия - Левски | 21.09 | 20:00ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 22 сеп 2019 20:15

Важна победа!
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vencin, vlong и 95 госта