ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Мнениеот LSFC 1914 » 06 юли 2019 14:43

[center]Лига Европа, Първи предварителен кръг, 1 среща[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Четвъртък / 11.07.2019 г. / 19:30 часа[/center]

[center]Изображение Изображение Изображение[/center]

[center]Пряко по:
Изображение[/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот modor » 06 юли 2019 16:10

Противно на очакванията очаквам да бием.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

capnclive
Мнения: 147
Регистриран на: 08 юли 2019 08:25
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот capnclive » 08 юли 2019 08:35

modor написа:Противно на очакванията очаквам да бием.

И аз си го мисля. Не знам какво толкова са се наплашили от тия. Навсякъде чета колко били добри, ала-бала, тра-лала... За цялото си съществуване имат 1 шампионска титла през 2006 и една купа, не съм сигурен коя година беше. Стадион за 5000 човека и футболисти струващи не повече от по 100 - 200 хиляди евро, а ние в Бг ги изкарахме Ман. Сити. Знам, че последните години ни е много трудно в Европа, но това с Вадуц от миналата година беше или нарочно или мега мал шанса или кофти подготовка...
Не знам защо в цяла Европа са ги писали фаборити... Ни история - ни трофей.
Имат един по-силен мач и той е срещу МЕГА гигантЪТ Евертън. И ние затруднихме Шалке ама к'во от това...

Айде малко по-оптимистично, колко и да ние е трудно, но както казах... т'ва не са Ман. Сити... баси и Словаките... :o :o :o

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот specter » 08 юли 2019 09:08

Искрено се надявам да ги отстраним най-малкото защото имаме да чистим наказание и ще е хубаво да го направим в една година, тъй като иначе клубът изпуска значителни приходи. Надявам се, че Хубчев няма да допусне тази грешка с претоварването и в първия мач да излезнат на 40% от физическия си капацитет, защото толкова рано през сезона е ясно, че никой не е в някаква свръх форма, Ружомберок също няма да са. Не са нещо коой знае колко впечатляващо, а ние тоя път нямаме Божка и Полачек на вратата, които да осигурят елементарни голове за другия отбор, така че се надявам да го докараме там поне до голово равенство като минимум, пък дай Боже и да ги бием, защо не. Ще ми е интересен стартовият състав, като се чудя основно за вратарския пост кой ще бъде предпочетен.

П. С.: Благодарности на замесените от миналата година с черните тениски, които мятаха седалки по пистата и лишиха клуба от жизнено необходими приходи покрай тези мачове. Левскарско беше!
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот Red_Neck » 08 юли 2019 09:24

1, под 2,5 гола.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3388
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот groti » 08 юли 2019 09:40

1:1
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот noo » 08 юли 2019 09:54

Пълна мъгла! Никой не познава противника, а аз за първи път чух името му след жребия. Най-вероятно ще играят типичния чехословашки футбол. Надявам се да отбележим гол и да не загубим.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот TristaNNN » 08 юли 2019 09:57

Отиваме там, бием с 2-1 и в петък се прибираме да си чакаме новия бомбардир. Междувременно градчето Ружомхужом осъмва със сини свастики, надписи "КЗЛитекс" и "Умри Ушев", докато словашките бабички проклинат гласовитата синя орда.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот vg_vasilev » 08 юли 2019 10:03

capnclive написа:
modor написа:Противно на очакванията очаквам да бием.

И аз си го мисля. Не знам какво толкова са се наплашили от тия. Навсякъде чета колко били добри, ала-бала, тра-лала... За цялото си съществуване имат 1 шампионска титла през 2006 и една купа, не съм сигурен коя година беше. Стадион за 5000 човека и футболисти струващи не повече от по 100 - 200 хиляди евро, а ние в Бг ги изкарахме Ман. Сити. Знам, че последните години ни е много трудно в Европа, но това с Вадуц от миналата година беше или нарочно или мега мал шанса или кофти подготовка...
Не знам защо в цяла Европа са ги писали фаборити... Ни история - ни трофей.
Имат един по-силен мач и той е срещу МЕГА гигантЪТ Евертън. И ние затруднихме Шалке ама к'во от това...

Айде малко по-оптимистично, колко и да ние е трудно, но както казах... т'ва не са Ман. Сити... баси и Словаките... :o :o :o


Не знам, тея са били шампиони на страната си преди 13 години, Левски - преди 11 години, което е почти едно и също.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 110 госта