Левски: Всекидневно мрънкане

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще се оправим

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Вълчан » 24 юли 2020 21:42

Костов си тръгва....Лозев така и никои не го оцени. Е добре ама не става така. Никои ли няма да се задържи от състава. Ако се продаде и Робърта сме със наи слабото нападение през сезона.Гарантирано. Да предпочетеш Пирин пред Левски представям си какво отношение е получил Костов. Едва ли взема повече.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот mikata » 24 юли 2020 21:53

Синя Приказка
София Запад ви манипулират. Те не скачат заради хората, които ще присъстват в бъдещия УС, а заради неприсъствието на техния човек когото те предложиха и натискаха за него, но клуба ги отряза...


Неподписването на меморандума им също е част от скачането. Тепърва предстоят скачания, както ви казахме още преди 2,3 месеца...
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Nilim
Мнения: 284
Регистриран на: 28 дек 2019 08:51

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Nilim » 25 юли 2020 19:54

Вълчан написа:Костов си тръгва....Лозев така и никои не го оцени. Е добре ама не става така. Никои ли няма да се задържи от състава. Ако се продаде и Робърта сме със наи слабото нападение през сезона.Гарантирано. Да предпочетеш Пирин пред Левски представям си какво отношение е получил Костов. Едва ли взема повече.

И на мен ми стана интересно. При нас ли са му предложили наистина смешни пари и Пирин ни надцаква? Или нещо са го изгаврили/ядосали? Или е научил нещо друго, което му е показало, че няма смисъл да се стои на Герена? Не би се махнал ей така, при положение че е титуляр, одобряван от повечето фенове и така нататък.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Serafim » 26 юли 2020 11:25

Nilim написа:
Вълчан написа:Костов си тръгва....Лозев така и никои не го оцени. Е добре ама не става така. Никои ли няма да се задържи от състава. Ако се продаде и Робърта сме със наи слабото нападение през сезона.Гарантирано. Да предпочетеш Пирин пред Левски представям си какво отношение е получил Костов. Едва ли взема повече.

И на мен ми стана интересно. При нас ли са му предложили наистина смешни пари и Пирин ни надцаква? Или нещо са го изгаврили/ядосали? Или е научил нещо друго, което му е показало, че няма смисъл да се стои на Герена? Не би се махнал ей така, при положение че е титуляр, одобряван от повечето фенове и така нататък.


Не помня заплатата му колко беше, май първоначално вземаше 7хил лв, после подписа нов договор и май стана долу горе толкова, ама в евро. Сега може пак да са му предложили предишните пари. Проблема според мен не е в това, а че имаше скандал с треньора. Мисля, че се заформи една групичка играчи, начело с Горанов и Костов и може да са си позволили да оспорват разни решения. Така се чу и за Горанов по повод Хубчев.

ikar
Мнения: 1244
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот ikar » 27 юли 2020 09:58

Имам усещането че след време Костов и Горанов ще се "влеят" в графата легенди на Левски?Това е огледало за футболното падение на този велик клуб. Лично аз бих се срамувал ако в бъдеще футболисти с доказано лимитирани футболни качества цапат свещената синя фланелка.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот rane » 27 юли 2020 14:19

ikar написа:Имам усещането че след време Костов и Горанов ще се "влеят" в графата легенди на Левски?Това е огледало за футболното падение на този велик клуб. Лично аз бих се срамувал ако в бъдеще футболисти с доказано лимитирани футболни качества цапат свещената синя фланелка.

Именно. Горанов един ден да бъде наричан легенда на Левски :o СРАМ и ПАДЕНИЕ :x Чакам с нетърпение този бездарник да се махне от отбора!

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот tatusindo » 27 юли 2020 14:23

rane написа:
ikar написа:Имам усещането че след време Костов и Горанов ще се "влеят" в графата легенди на Левски?Това е огледало за футболното падение на този велик клуб. Лично аз бих се срамувал ако в бъдеще футболисти с доказано лимитирани футболни качества цапат свещената синя фланелка.

Именно. Горанов един ден да бъде наричан легенда на Левски :o СРАМ и ПАДЕНИЕ :x Чакам с нетърпение този бездарник да се махне от отбора!

Момчето поне се раздава - за разлика от много много много други минали през отбора ....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

ikar
Мнения: 1244
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот ikar » 27 юли 2020 14:49

"Говори "се че интереса към Стаси от Лудогорец е продиктуван от липсата на българи в състава. Има вероятност към трансферната цена бонус към София да отпътува и някой от обещаващите техни юноши Доменик Янков, Иван Йорданов или Ковачев ? Това е една приемлива опция?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот metodito » 27 юли 2020 17:15

ikar написа:Има вероятност към трансферната цена бонус към София да отпътува и някой от обещаващите техни юноши Доменик Янков, Иван Йорданов или Ковачев ? Това е една приемлива опция?

Пълни глупости.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот сини шампиони » 27 юли 2020 20:19

metodito написа:
ikar написа:Има вероятност към трансферната цена бонус към София да отпътува и някой от обещаващите техни юноши Доменик Янков, Иван Йорданов или Ковачев ? Това е една приемлива опция?

Пълни глупости.

Ние да не сме им сателит, че да им обиграваме юношишите. :oops:
И само Левски оле


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], sokoleto46 и 69 госта