Левски: Всекидневно мрънкане

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще се оправим

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот metodito » 27 юли 2020 20:41

сини шампиони написа:
metodito написа:
ikar написа:Има вероятност към трансферната цена бонус към София да отпътува и някой от обещаващите техни юноши Доменик Янков, Иван Йорданов или Ковачев ? Това е една приемлива опция?

Пълни глупости.

Ние да не сме им сателит, че да им обиграваме юношишите. :oops:

Юношите в кавички? Те не крадат ли основно?
Заговаряйки за юноши някой може ли да ми обясни това, което се е случило с това момче Неджип. 14 гола в 17 мача и освободен от клуба. Да не е нарушил дисциплина или родителите му да са го изтеглили нещо? Звучи нелогично да го освобождават. Между другото макар и малко да гледах от него, добро впечатление ми направи Марин Петков. Още е твърде малък, но заслужава внимание.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот NOMER14 » 27 юли 2020 21:51

Какви юноши има Разград? Вие в ред ли сте? Те не могат да си попълнят училищата, камо ли част от тях да ритат и топка.
Иначе, като ме водиха на мача им с Цска Москва, видях игрищата на базата им. Впечатляващо.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Вълчан » 12 авг 2020 16:13

Тоя Славчев взе да ми лази по нервите.От както е дошъл е контузен а като се появи в игра безобразно слаб.Аман от извинения и залягания. Феновете малоумни ли са. Стегнете се бе.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Вълчан » 02 авг 2021 19:06

Защо се заключи темата за прекрасната срещу между Врачани и сините. Предпазват се от по остър тон футболистите ли какво.... :shock: Каквато играта им в последните месеци такива и мненията. Даже трябва да се отвори специална тема с отзиви искрени от феновете и периодично да се препраща на ръководството.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Вълчан » 22 ное 2021 20:22

Може ли този Бразилец от 26та дивизия да изтърве полет. Или е много тъпо парче или лъже. Купуват го в Европа с тенденция ако е читав да пробие по нагоре а той постъпва толкова селски и тъпашки. Аз ако играя на село и ме поканят такъв отбор ще дойда даже по рано от предвиденото. Странна работа.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот TristaNNN » 23 ное 2021 20:58

Вълчан написа:Може ли този Бразилец от 26та дивизия да изтърве полет. Или е много тъпо парче или лъже. Купуват го в Европа с тенденция ако е читав да пробие по нагоре а той постъпва толкова селски и тъпашки. Аз ако играя на село и ме поканят такъв отбор ще дойда даже по рано от предвиденото. Странна работа.

Имаш ли представа как се лети от Южна Америка до София, впрочем някога летял ли си със самолет изобщо? С прекачвания по континентите? Имаш ли представа как се сменят полети, какво се случва ако първият, примерно, не излети навреме? Не мога да ви разбера как първосигнално се хващате за всяко пасквилче, което е изсрано от оранжевите медии и плюете хората, нашите хора, тука, без изобщо да знаете какво точно се е случило.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот NOMER14 » 23 ное 2021 21:16

Точно заглавие на темичката. :mrgreen:
Не от съблекалнята, а от летището го емнахме бразилчето.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот TristaNNN » 23 ное 2021 21:27

NOMER14 написа:Точно заглавие на темичката. :mrgreen:
Не от съблекалнята, а от летището го емнахме бразилчето.

Не е и от летището даже, а още преди да се придвижи до него! Имаме нов своеобразен рекорд по емване. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Dust » 23 ное 2021 22:09

Да летиш с прекачвания и то от Америките до България си е голяма драма.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот W84me » 23 ное 2021 23:01

Вълчан написа:Може ли този Бразилец от 26та дивизия да изтърве полет. Или е много тъпо парче или лъже. Купуват го в Европа с тенденция ако е читав да пробие по нагоре а той постъпва толкова селски и тъпашки. Аз ако играя на село и ме поканят такъв отбор ще дойда даже по рано от предвиденото. Странна работа.

Да го поканели в такъв отбор :mrgreen: Тука хората все още живеят в 60те години. Само погледни стадиона ни на какво прилича и си представи с какво око гледат нормалните държави на нас. Ние сме едно жалко футболно посмешище. Затова идват от 26та дивизия, а не примерно от 20та.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 148 госта