Петър Хубчев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Всеки нов треньор заслужава кредит на доверие. Вие ще му дадете ли такъв?

Да
528
61%
Не
343
39%
 
Общо гласове: 871

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот ЕМИЛ » 15 май 2019 17:33

Оставка , веднага

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот sinqkrepost1914 » 15 май 2019 17:33

Не го искаме в Левски !
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот LoveAndPeace » 15 май 2019 17:41

Същият темерут като Роси , само дето знае български. Интересно ще ми е как ще тренира играчи , които до преди дни пренебрегваше заради микренските селяни.....

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2019 17:43

vaskonti написа:[offtopic]До оня ден писанията по тая тема бяха лъжи и атаки срещу клуба преди важните мачове, рзбираш ли.... то не беше реване, не беше чудо...[/offtopic]

Не бързай да пригласяш на повечето наши, защото все пак:
„Много неща могат да се кажат, много истини и неистини се изговориха, но моята молба е тези неща да бъдат говорени по време на официалната пресконференция”, сподели Петър Хубчев.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2019 17:45

LoveAndPeace написа:Същият темерут като Роси , само дето знае български. Интересно ще ми е как ще тренира играчи , които до преди дни пренебрегваше заради микренските селяни.....

Умишлено ги е пазил за Левски, че разни мениджърчета могат да им размътят главите след като забродират в националния. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот bsz1916 » 15 май 2019 17:47

Преди няколко години , когато скромният отбор на Лестър стана шампион на Англия , попитаха треньора им Клаудио Раниери как успя да пребори толкова богати отбори , разполагащи с толкова много звезди . Той отговори , че никога не прилага тактиката и футбола който харесва , а ги нагажда спрямо футболистите с които разполага , така че всеки от тях да може да даде максимума от своя потенциал . Това винаги е била и стратегията на Хубчев и затова той стигна до финал за купата с един отбор съставен почти само от юноши - Черноморец - Поморие . След това спечели и промоция за " А " група с този отбор ( от БФС не ги допуснаха поради съмнение за общ спонсор с Черноморец - Бургас ) . По късно с Берое за 3 години спечели купа , суперкупа , сребърни и бронзови медали . През сезон 2014 / 15 год . от 6 гостувания в столицата ( срещу Левски , Славия и по 2 пъти срещу Бившите ЦСКА и Локомотив ) спечели 5 победи и 1 равен мач при голова разлика 8 : 0 . Всичко това СЪС СЕЛЕКЦИЯ ЗА НУЛА ЛЕВА . Както каза и сегашният наставник на Левки Георги Тодоров : ТОЗИ ЧОВЕК Е ТОЧНИЯ ИЗБОР . Ако не искате да продължава агонията ви , която търпите вече 10 години , при толкова много похарчени пари - ПОДКРЕПЕТЕ ГО , вместо да го плюете преди още да е дошъл .

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот vaskonti » 15 май 2019 17:50

TristaNNN написа:
vaskonti написа:[offtopic]До оня ден писанията по тая тема бяха лъжи и атаки срещу клуба преди важните мачове, рзбираш ли.... то не беше реване, не беше чудо...[/offtopic]

Не бързай да пригласяш на повечето наши, защото все пак:
„Много неща могат да се кажат, много истини и неистини се изговориха, но моята молба е тези неща да бъдат говорени по време на официалната пресконференция”, сподели Петър Хубчев.

Ми примерно Павел Колев в прав текст обясняваше, че тия твърдения били атака срещу клуба, нямало нищо вярно и се цупеше като го питаха. Малко тъпо е да се бие вестоносеца за това, че има новина....
Все тая, нищо нетипично не е станало.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Eminem » 15 май 2019 17:51

Аз не вярвам на тази новина, макар, че клубът я съобщава. Павел Колев съвсем ясно каза и то не един път, че новината за Хубчев не е вярна. Шансът бил нулев. Каза, че е атака към клуба и било тъпотия да сменят треньора. Така че, вярвам на Колев, просто клуба се шегува с тази новина.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2019 17:54

vaskonti написа:
TristaNNN написа:
vaskonti написа:[offtopic]До оня ден писанията по тая тема бяха лъжи и атаки срещу клуба преди важните мачове, рзбираш ли.... то не беше реване, не беше чудо...[/offtopic]

Не бързай да пригласяш на повечето наши, защото все пак:
„Много неща могат да се кажат, много истини и неистини се изговориха, но моята молба е тези неща да бъдат говорени по време на официалната пресконференция”, сподели Петър Хубчев.

Ми примерно Павел Колев в прав текст обясняваше, че тия твърдения били атака срещу клуба, нямало нищо вярно и се цупеше като го питаха. Малко тъпо е да се бие вестоносеца за това, че има новина....
Все тая, нищо нетипично не е станало.

Мисълта ми беше, че е редно да се чуе и Хубчев, да чуем каква е неговата версия и мнение. Все пак е страна в случая. После вече всеки ще може сам да си направи изводите кой крив, кой прав, кой излъгал, кой не. А не се съмнявай, че и двамата с Колев няма да бъдат пощадени по тая тема.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот olimpi » 15 май 2019 17:54

Ще го напиша и тук. Успех му желая и здрави нерви. От нас е нужно търпение. Скромен, работлив и принципен, а това че е мрачен си има крушка опашка с нашите журналя толкоз.

ГТ го каза, това е точният човек. Дано. Другите ги видяхме, някои си плюха на реномето и суратя..
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: olimpi и 98 госта