ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 1:2FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

1
103
53%
Х
27
14%
2
65
33%
 
Общо гласове: 195

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот ЕМИЛ » 24 апр 2019 19:20

2:0

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот vvessel » 25 апр 2019 00:25

Берое май няма за какво да играят, освен за оранжевите. Вече е ясно, че няма да играят бараж, ясно е че нямат шанс за трето място, затова ако се хвърлят на живот и смърт, значи играят за друг отбор. От техния отбор ме притеснява единствено Педро Еуженио, който големия специалист Славиша отхвърли с лека ръка. Ще е амбициран да се докаже, че сме сбъркали,че не сме го взели и на защитата няма да им е лесно. Ако играе и Камбуров пък съвсем. Райнов ги познава и дано знае как да им противодейства.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот sinfen14 » 25 апр 2019 03:46

В този мач не мисля,че ще имаме проблеми,но ако искаме да избегнем тази година баража,мачовете с - и разград стават задължителни... :roll:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот bilyaletdinov » 25 апр 2019 08:09

Вие играете цял сезон за здраве, даже парите на ТЕЦ-а не може да оправдаете. Какво 4-то място? Да дойде оня кавал Първака да ми обясни как Берое се бори за второто място.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот Warped » 25 апр 2019 11:51

И пак мач в 20:30.
МозАк трябва да се направи програма, ама няма,.....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот specter » 25 апр 2019 13:29

Чат-пат изникват някои култови коментари... Заради тях си заслужава всичко. :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

На линия
drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот drvasko98 » 25 апр 2019 13:53

vvessel написа:Берое май няма за какво да играят, освен за оранжевите. Вече е ясно, че няма да играят бараж, ясно е че нямат шанс за трето място, затова ако се хвърлят на живот и смърт, значи играят за друг отбор.


Точно така трябва да е мисленето. :oops: Ако някой се хвърли значи играе за някой друг, щото няма шанс. Интересно в момента по целия континент е пълно в първенствата с отбори, които "няма за какво да играят". Честно казано, когато почнах да гледам футбол по стадионите около 1981 никога, освен може би в последния кръг примерно не съм чувал този термин "няма за какво да играят", макар че тогава нито са били професионалисти, нито възнаграждението им беше толкова драстично различно от това на средностатистически българин. Обаче играеха яко за клуба си и част от тях за града си.
По тази логика според мен ние от години няма за какво да играем още от първия кръг, защото е ясно, че не печелим титли и купи и там дали ще сме 2-ри или 4-ти голяма разлика няма, няма за какво да се натягаме да играем и евротурнири, щото там пък е още по-ясно. Явно този термин е добре възприет и от играчите в клуба, които през голяма част от сезона показват точно това "няма за какво да играем". Най-лошото в такива случаи е, че когато се появи на 2-3 години веднъж мачът, в който има за какво да се играе не може да се превключи предавката.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот olimpi » 25 апр 2019 15:04

Понякога е много забавно във форума, особено като се пръкнат екземпляри, на които звездите им го говорят.

За мача, трябва ни победа ако ще да е с едно на мъка и да подгоним второто място.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: G_I_G

Мнениеот Странджата » 25 апр 2019 16:13

Ся като сте били снощи безпътни и звездите, кометите и черните дупки са ви опътили, докъде стигнахте по така предоставените ви пътища надрусани :)

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) , Петък

Мнениеот vvessel » 25 апр 2019 17:20

drvasko98 написа:
vvessel написа:Берое май няма за какво да играят, освен за оранжевите. Вече е ясно, че няма да играят бараж, ясно е че нямат шанс за трето място, затова ако се хвърлят на живот и смърт, значи играят за друг отбор.


Точно така трябва да е мисленето. :oops: Ако някой се хвърли значи играе за някой друг, щото няма шанс. Интересно в момента по целия континент е пълно в първенствата с отбори, които "няма за какво да играят". Честно казано, когато почнах да гледам футбол по стадионите около 1981 никога, освен може би в последния кръг примерно не съм чувал този термин "няма за какво да играят", макар че тогава нито са били професионалисти, нито възнаграждението им беше толкова драстично различно от това на средностатистически българин. Обаче играеха яко за клуба си и част от тях за града си.
По тази логика според мен ние от години няма за какво да играем още от първия кръг, защото е ясно, че не печелим титли и купи и там дали ще сме 2-ри или 4-ти голяма разлика няма, няма за какво да се натягаме да играем и евротурнири, щото там пък е още по-ясно. Явно този термин е добре възприет и от играчите в клуба, които през голяма част от сезона показват точно това "няма за какво да играем". Най-лошото в такива случаи е, че когато се появи на 2-3 години веднъж мачът, в който има за какво да се играе не може да се превключи предавката.

Хем си ме цитирал, хем не си чел внимателно. Написал съм ако се хвърлят на живот и смърт . А ти тръгваш да развиваш разни теории и изпадаш в някакъв футболен идеализъм. Да те питам конкретно: ти от коя държава гледаш футбол от 1981? Ако е само от Англия и Германия ще те разбера. Но малко ли мачове сме гледали тук, когато един отбор се хвърля на кило кръв и метър кожа срещу конкретен отбор, а срещу друг рсзцъква като на контрола. Ясно е, че всички мачове трябва да се играят до край, но като няма мотивация е малко по-различно. Важи не само за футбола. А пък за България си е направо типично.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 141 госта