ППЛ: Левски - Лудогорец / 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

1
104
35%
Х
57
19%
2
138
46%
 
Общо гласове: 299

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот siniq_fen » 08 апр 2019 11:37

Мога ли да попитам откога има дата и час за този мач, както и за целия кръг? Също така ме вълнува има ли програма за следващите кръгове?

По темата: очаквам победа за Лудогорец.
Само Левски!

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот Непринуден » 08 апр 2019 11:48

Форма на домакините: П З П Р П
Форма на гостите: П П П Р Р


Това ясно сочи към Х.

В последните 5 мача Левски редува победа/друго/победа/друго/победа. Продължаването на серията води към "друго", тоест не победа. Значи равен или загуба.

При Лудогорец последните 5 мача са две серии. Тройна от победи и засега двойна от равенства. Продължаването на серията води до хармоничен изглед при ново реми. Стават две тройни серии. Първо от три победи и после от три равенства. Това определя и "другото"/не победата на Левски какво ще е. Равен, за да се вписва и с Лудогорец.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот ralka_levskarka » 08 апр 2019 11:56

siniq_fen написа:Мога ли да попитам откога има дата и час за този мач, както и за целия кръг? Също така ме вълнува има ли програма за следващите кръгове?

По темата: очаквам победа за Лудогорец.

http://prikachi.com/images/764/9540764x.png
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот siniq_fen » 08 апр 2019 12:05

ralka_levskarka написа:
siniq_fen написа:Мога ли да попитам откога има дата и час за този мач, както и за целия кръг? Също така ме вълнува има ли програма за следващите кръгове?

По темата: очаквам победа за Лудогорец.

http://prikachi.com/images/764/9540764x.png

Благодаря, ама тия всичките дати потвърдени ли са от БФС? Нито веднъж не видях някъде да е публикувана програмата за този и следващите кръгове по дни и часове...
Само Левски!


Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот metodito » 08 апр 2019 12:12

Ако играем, както в мача с Морето, няма да загубим. Ако играем, както предишния мач между двата отбора - нищо хубаво не ни очаква. В мача с Морето търсихме сигурност в средата и беше добре, че Давиде го нямаше, който не е съвсем ок в дефанзивните си действия. Сега ще е много полезен обаче. Ще се радвам на едно тактическо 1-0.

vvessel
Мнения: 4313
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот vvessel » 08 апр 2019 12:34

metodito написа:Ако играем, както в мача с Морето, няма да загубим. Ако играем, както предишния мач между двата отбора - нищо хубаво не ни очаква. В мача с Морето търсихме сигурност в средата и беше добре, че Давиде го нямаше, който не е съвсем ок в дефанзивните си действия. Сега ще е много полезен обаче. Ще се радвам на едно тактическо 1-0.

Лудогорец не е Морето и Герена не е Тича. А и защитата ни ще е друга. Да не забравяме, че за Морето не игра Г. Илиев, който е мозъка на отбора и те цял мач не измислиха нищо. А като гледах второто полувреме на Лц срещу тирето за първенство,само късмет не им достигна. Та и ние ще трябва да разчитаме на здраво окопаване и късмет. Лошото е че отзад ще сме с Деян и Папазов, които не са помирисвали истински мач от месеци, а сега директно срещу Лц. Разград са се нахъсали да си вземат последната титла, че май са до тук. Аз и на равен ще съм доволен, ама как ще стане ми е бедна фантазията. Иначе напред с Паулиньо, казахстанчето и Костов може да измислим нещо, но на контри. Наложи ли се да догонваме в резултата ще бъде като миналия мач.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот metodito » 08 апр 2019 12:42

vvessel написа:
metodito написа:Ако играем, както в мача с Морето, няма да загубим. Ако играем, както предишния мач между двата отбора - нищо хубаво не ни очаква. В мача с Морето търсихме сигурност в средата и беше добре, че Давиде го нямаше, който не е съвсем ок в дефанзивните си действия. Сега ще е много полезен обаче. Ще се радвам на едно тактическо 1-0.

Лудогорец не е Морето и Герена не е Тича. А и защитата ни ще е друга. Да не забравяме, че за Морето не игра Г. Илиев, който е мозъка на отбора и те цял мач не измислиха нищо. А като гледах второто полувреме на Лц срещу тирето за първенство,само късмет не им достигна. Та и ние ще трябва да разчитаме на здраво окопаване и късмет. Лошото е че отзад ще сме с Деян и Папазов, които не са помирисвали истински мач от месеци, а сега директно срещу Лц. Разград са се нахъсали да си вземат последната титла, че май са до тук. Аз и на равен ще съм доволен, ама как ще стане ми е бедна фантазията. Иначе напред с Паулиньо, казахстанчето и Костов може да измислим нещо, но на контри. Наложи ли се да догонваме в резултата ще бъде като миналия мач.


Те не "измислиха" нещо не само заради отсъствието на Илиев. Дерменджиев беше наситил средната линия с трима футболисти, натоварени изключително с дефанзивни функции, които учудващо за мен показаха страхотен синхрон и разбирателство. Всеки опит на морето да изнася топката през центъра беше провал, точно заради тях. Оставаха им крилата, но от едната страна Нганиони и Горанов, а от другата Жиката, парираха всякакви мераци за някаква изненада. Между другото смятам, че ако Старшията не беше направил двойно подсигуряване срещу Минчев, мачът можеше да има съвсем друг край. Радвам се за това дете. Дано не се поблазни рано-рано да ходи към София и остане година-две във Варна. И да се пази от контузии.

Ще е любопитен избора за титулярен състав. Дали ще излезе Дерменджиев с нагласа да търсим бърз гол първото или по-стратегическа и затворена постройка.

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот Romanisto » 08 апр 2019 13:07

siniq_fen написа:
ralka_levskarka написа:
siniq_fen написа:Мога ли да попитам откога има дата и час за този мач, както и за целия кръг? Също така ме вълнува има ли програма за следващите кръгове?

По темата: очаквам победа за Лудогорец.

http://prikachi.com/images/764/9540764x.png

Благодаря, ама тия всичките дати потвърдени ли са от БФС? Нито веднъж не видях някъде да е публикувана програмата за този и следващите кръгове по дни и часове...



В Livescore също като цъкнеш на бг първенството и по дати ги има в календара. В Sofascore също ги има. В сайтът на Левски също пише за мача за лудогорец кога е. :)

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Лудогорец (14.04.2019 год.)

Мнениеот siniq_fen » 08 апр 2019 13:26

Romanisto написа:
siniq_fen написа:
ralka_levskarka написа:
siniq_fen написа:Мога ли да попитам откога има дата и час за този мач, както и за целия кръг? Също така ме вълнува има ли програма за следващите кръгове?

По темата: очаквам победа за Лудогорец.

http://prikachi.com/images/764/9540764x.png

Благодаря, ама тия всичките дати потвърдени ли са от БФС? Нито веднъж не видях някъде да е публикувана програмата за този и следващите кръгове по дни и часове...



В Livescore също като цъкнеш на бг първенството и по дати ги има в календара. В Sofascore също ги има. В сайтът на Левски също пише за мача за лудогорец кога е. :)

Благодаря!
Само Левски!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта