ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /3:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Победа за Верея
33
18%
Равен
27
15%
Победа за Левски
122
67%
 
Общо гласове: 182

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Pragmatichen » 18 мар 2019 14:25

THE G.A.M.E написа:Е, то сериозните комарджии, дето слагат по десетки хиляди, пасат трева, че да залагат на бг мачове. :lol:
Айде по сериозно. ;)

Според теб Славия-Ч.Море не беше ли класическа двойна обръщалка във всяко едно полувреме? Погледни внимателно развоя на мача. Преди 2-3 кръга беше. Човек, всичко е пари!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4389
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Kotooshu » 18 мар 2019 17:57

ivan56 написа:
gihuelo написа:
THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Ти в кои първенства мислиш стават тея работи? В Бундеслигата или Премиършип? Не казвам, че този конкретно мирише, но интереса към Верея на УЕФА надали е случаен. "Странен". И аз така го определям.
Човек, на мачове от Първенства на страни от "третият свят" ( каквито за съжаление сме и ние ) ... Има строги ограничения.
Я некой е сложил 10 бона, я са му блокирали залога... Всъщност не съм проверявал, но силно се съмнявам въобще да можеш да сложиш повече от 1 000 евро на БГ мач.
А със сигурност след няколко сериозна залога двубоят ще бъде изваден от тиражите.

Да правиш сериозни кинти ( от 100 бона нагоре ) от родни срещи ВЕЧЕ не е възможно. Преди години - да, сега твърдо - НЕ.


Говориш пълни глупости. Методи тук е много прав.
В Азия 60 процента от залаганията са нелегални ! Тоест няма как да хванат движение на пари и т.н.
Плюс това самите букмейкъри могат да уредят мача ,ако примерно видят че ще загубят пари ако мача завърши както се очаква.
Не случайно най не излизащия коефициент е между 1,20- 1,30 :)
Това е друга тема на разговор , но не си прав.
Вече целия футбол и спорт е в пипалата на букитата.
Друг много пресен пример е мача Монтана - Добруджа.


Абсолютно вярно.
Никой тарикат, няма да тръгне да залага тук при нашите букита на нареден мач.
Чувал съм(колко е вярно не знам), че на азиатският пазар се предлагат някои мачове дори от В групите.


Всички били чували , но никой не ги е виждал или залагал в прословутите азиатски букита :mrgreen:
Ловеч , къде в мазетата ли играят нелегален хазарт ?
Мачовете се манипулират там където има десетки милиона в залози , а не в мач Левски - Литекс с 50к евро залози :mrgreen:
Тука уговорката е клуб - клуб ... както навремето Славия и Локо или Тире - Берое , Тире - Етър , Тире - Септември и прочеее .....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот gihuelo » 18 мар 2019 18:49

Kotooshu написа:
ivan56 написа:
gihuelo написа:
THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Ти в кои първенства мислиш стават тея работи? В Бундеслигата или Премиършип? Не казвам, че този конкретно мирише, но интереса към Верея на УЕФА надали е случаен. "Странен". И аз така го определям.
Човек, на мачове от Първенства на страни от "третият свят" ( каквито за съжаление сме и ние ) ... Има строги ограничения.
Я некой е сложил 10 бона, я са му блокирали залога... Всъщност не съм проверявал, но силно се съмнявам въобще да можеш да сложиш повече от 1 000 евро на БГ мач.
А със сигурност след няколко сериозна залога двубоят ще бъде изваден от тиражите.

Да правиш сериозни кинти ( от 100 бона нагоре ) от родни срещи ВЕЧЕ не е възможно. Преди години - да, сега твърдо - НЕ.


Говориш пълни глупости. Методи тук е много прав.
В Азия 60 процента от залаганията са нелегални ! Тоест няма как да хванат движение на пари и т.н.
Плюс това самите букмейкъри могат да уредят мача ,ако примерно видят че ще загубят пари ако мача завърши както се очаква.
Не случайно най не излизащия коефициент е между 1,20- 1,30 :)
Това е друга тема на разговор , но не си прав.
Вече целия футбол и спорт е в пипалата на букитата.
Друг много пресен пример е мача Монтана - Добруджа.


Абсолютно вярно.
Никой тарикат, няма да тръгне да залага тук при нашите букита на нареден мач.
Чувал съм(колко е вярно не знам), че на азиатският пазар се предлагат някои мачове дори от В групите.


Всички били чували , но никой не ги е виждал или залагал в прословутите азиатски букита :mrgreen:
Ловеч , къде в мазетата ли играят нелегален хазарт ?
Мачовете се манипулират там където има десетки милиона в залози , а не в мач Левски - Литекс с 50к евро залози :mrgreen:
Тука уговорката е клуб - клуб ... както навремето Славия и Локо или Тире - Берое , Тире - Етър , Тире - Септември и прочеее .....

Като не разбираш грам от залози не се излагай поне за тях :)
Поинтересувай се или попитай :) Не е срамно :)
Яблонски го съдят за манипулиране на мач за 50 милиона :) А?
В юношеските групи където е играл ? Ти наред ли си бе?
Как пък от нищо не разбираш ? Рядко срещано явление си?
За залозите не се напъвай :) Сложна материя са особено за теб.

Dust
Мнения: 8025
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Dust » 18 мар 2019 19:44

Защо си мислите, че букмейкърите пасат трева дори и азиатските такива, и нон стоп някой ще ги източва периодично с наредени мачове със сериозни суми?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4389
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Kotooshu » 18 мар 2019 19:45

gihuelo написа:
Kotooshu написа:
ivan56 написа:
gihuelo написа:
THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Ти в кои първенства мислиш стават тея работи? В Бундеслигата или Премиършип? Не казвам, че този конкретно мирише, но интереса към Верея на УЕФА надали е случаен. "Странен". И аз така го определям.
Човек, на мачове от Първенства на страни от "третият свят" ( каквито за съжаление сме и ние ) ... Има строги ограничения.
Я некой е сложил 10 бона, я са му блокирали залога... Всъщност не съм проверявал, но силно се съмнявам въобще да можеш да сложиш повече от 1 000 евро на БГ мач.
А със сигурност след няколко сериозна залога двубоят ще бъде изваден от тиражите.

Да правиш сериозни кинти ( от 100 бона нагоре ) от родни срещи ВЕЧЕ не е възможно. Преди години - да, сега твърдо - НЕ.


Говориш пълни глупости. Методи тук е много прав.
В Азия 60 процента от залаганията са нелегални ! Тоест няма как да хванат движение на пари и т.н.
Плюс това самите букмейкъри могат да уредят мача ,ако примерно видят че ще загубят пари ако мача завърши както се очаква.
Не случайно най не излизащия коефициент е между 1,20- 1,30 :)
Това е друга тема на разговор , но не си прав.
Вече целия футбол и спорт е в пипалата на букитата.
Друг много пресен пример е мача Монтана - Добруджа.


Абсолютно вярно.
Никой тарикат, няма да тръгне да залага тук при нашите букита на нареден мач :mrgreen:
Чувал съм(колко е вярно не знам), че на азиатският пазар се предлагат някои мачове дори от В групите.


Всички били чували , но никой не ги е виждал или залагал в прословутите азиатски букита :mrgreen:
Ловеч , къде в мазетата ли играят нелегален хазарт ?
Мачовете се манипулират там където има десетки милиона в залози , а не в мач Левски - Литекс с 50к евро залози :mrgreen:
Тука уговорката е клуб - клуб ... както навремето Славия и Локо или Тире - Берое , Тире - Етър , Тире - Септември и прочеее .....

Като не разбираш грам от залози не се излагай поне за тях :)
Поинтересувай се или попитай :) Не е срамно :)
Яблонски го съдят за манипулиране на мач за 50 милиона :) А?
В юношеските групи където е играл ? Ти наред ли си бе?
Как пък от нищо не разбираш ? Рядко срещано явление си?
За залозите не се напъвай :) Сложна материя са особено за теб.


Ловешка диария , нищо конкретно не си написал , просто поредната повърня.... оставам малоумният опит за обида , много ниска топка .
Давай сайтовете, тук и тук ... толкоз !!!
Онзи преди теб малоумник написа , че след Млеката - Левски ... черепа взел милионите . :mrgreen:
Новата директива
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4389
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Kotooshu » 18 мар 2019 19:49

Dust написа:Защо си мислите, че букмейкърите пасат трева дори и азиатските такива, и нон стоп някой ще ги източва периодично с наредени мачове със сериозни суми?


Защото едни малоумници са чули някъде , че имало азиатски букита и до там !
Точно това ми е най смешно , онези знаят за уговорените мачове и плащат милионите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А повечето пишещи глупости даже не знаят какво е Скрил !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот gihuelo » 18 мар 2019 20:04

Dust написа:Защо си мислите, че букмейкърите пасат трева дори и азиатските такива, и нон стоп някой ще ги източва периодично с наредени мачове със сериозни суми?

[offtopic]Уйне, какво се опитваш да ни убедиш ? Че няма уредени мачове? Наистина ли?[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Вълчан » 18 мар 2019 20:46

Искам само да ни обяснят без да ни правят на прости.....как така Мариани му преотстъпил дузпата като се видя че двамата си промърмориха нещо и първият просто хвърли топката назад без да се обърне.Видимо се видя че е обиден и разочарован.Явно няма кои да каже че Божи гол се полакоми да се направи на герои със победно попадение.Създават напрежение такива волности. :evil:

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 мар 2019 20:55

Dust написа:Защо си мислите, че букмейкърите пасат трева дори и азиатските такива, и нон стоп някой ще ги източва периодично с наредени мачове със сериозни суми?
Оф, мани човек... То ако ставаше толкова лесно както твърдят из форуми и соц. мрежи, родните тимове нямаше да имат нужда от Чичко Паричко и спонсори, бюджетите щяха да се сформират след само няколко мача. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 мар 2019 20:58

Pragmatichen написа:
THE G.A.M.E написа:Е, то сериозните комарджии, дето слагат по десетки хиляди, пасат трева, че да залагат на бг мачове. :lol:
Айде по сериозно. ;)

Според теб Славия-Ч.Море не беше ли класическа двойна обръщалка във всяко едно полувреме? Погледни внимателно развоя на мача. Преди 2-3 кръга беше. Човек, всичко е пари!
Според мен няма сериозен комарджия, който би сложил сериозна сума на роден мач.
Нашите мачове може да се играят от няколко хиляди заблудени азиатци, но говорим за доста малки суми.
При първият по крупен залог букито ще вземе мерки, щото знаят за какво става въпрос.
В родният футбол няма кинти... Големите далавери ги търси в топ 5 Първенствата.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта