ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /3:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Победа за Верея
33
18%
Равен
27
15%
Победа за Левски
122
67%
 
Общо гласове: 182

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот blue_lavina » 16 мар 2019 18:45

В този мач си имаше всичко - червен картон, автогол, дузпа, корнери, тъчове, даже овър излезе :D Само че, аз не съм съгласен с конспирациите за съмнителен мач. Просто им съдрахме шортите и влизаме в плейофите с приповдигнато настроение, а там каквото сабя покаже мила моя майнольо, аз мисля че догодина ще имаме шанс за титлата
Сърце, душа....... за Левски София

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот vvessel » 16 мар 2019 19:08

С тоя експериментален състав това си беше контрола. Живко както си се включваше в атаките, едва ли е било чиста импровизация. Бат Гошо си направи някои експерименти и се надявам да си е направил и съответните изводи. Още 2 контроли в паузата ще са идеални за подобряване на сработеноста между новите, но най-вероятно ще е само една. Жалко че азърбейджанеца няма да го има, защото е крайно време и Кабрал да потърка пейката за да му дойде акъла.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот mikata » 16 мар 2019 19:17

Кабрал има сериозни проблеми с главата! Незнам защо този играе още за Левски :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот koisa » 16 мар 2019 19:40

vvessel написа:С тоя експериментален състав това си беше контрола. Живко както си се включваше в атаките, едва ли е било чиста импровизация. Бат Гошо си направи някои експерименти и се надявам да си е направил и съответните изводи. Още 2 контроли в паузата ще са идеални за подобряване на сработеноста между новите, но най-вероятно ще е само една. Жалко че азърбейджанеца няма да го има, защото е крайно време и Кабрал да потърка пейката за да му дойде акъла.

Кой е този "азърбейджанец" и защо няма да го има? :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2019 19:43

koisa написа:
vvessel написа:С тоя експериментален състав това си беше контрола. Живко както си се включваше в атаките, едва ли е било чиста импровизация. Бат Гошо си направи някои експерименти и се надявам да си е направил и съответните изводи. Още 2 контроли в паузата ще са идеални за подобряване на сработеноста между новите, но най-вероятно ще е само една. Жалко че азърбейджанеца няма да го има, защото е крайно време и Кабрал да потърка пейката за да му дойде акъла.

Кой е този "азърбейджанец" и защо няма да го има? :roll:

Вероятно е с повиквателна за националния отбор на Азърбайджан. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2019 19:46

С такива лигавщини като днешната, особено в атака, нашите да не предявяват мераци за пълен стадион. :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот ugly bug » 16 мар 2019 20:10

Sisi 1914 написа:Браво, че беше Божинов, за да победим! :o

Стой далеч от осеменителя, скъпа..!
Ще изгориш!
:mrgreen:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Muaddib
Мнения: 45
Регистриран на: 12 фев 2018 11:40
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Muaddib » 16 мар 2019 20:27

Позитивите:
1. Костов - пореден силен мач. Идеята на Дерменджиев да го праща и на фланга е добра и ще даде резултати.
2. Буш - най-добрата позиция за Буш е зад нападателя, особено при разредени отбрани. Впрочем, при такава схема на игра, срещу Лудогорец, щяхме да реализираме гол и мачът щеше да е различен. Точно така не се късат линиите - Мариани ---> Буш ----> Костов/Божинов. Колкото и да изглежда елементарно, на практика е най-удачното решение.
Негативите:
1. Статичните положения - ако искаме да израстваме, да направим добър отбор за следващия сезон, задължително трябва да се подобряват центриранията. Имаме високи футболисти, имаме и хора, които имат удари отдалеч, ако топката е изчистена.
2. Кабрал§Паулиньо - Паулиньо не може да навлезе във форма, а Кабрал е достигнал максимума от възможностите си. Задължително трябва да се продадат, ако не двамата, то поне единия.
3. Кондиционно - Екимов трябва да бъде освободен възможно най-скоро. Този човек е абсолютен аматьор и докарва на Левски, сезони наред, само проблеми. Нямам никаква представа как се съгласяват да работят с него. Екимов е вреден за Левски :!:
"Хората цяла седмица чакат да стане петък, цяла година – да стане лято и цял живот – да са щастливи ... " Умберто Еко

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот Вълчан » 16 мар 2019 20:48

Абсолютно резонно 3-4то място.Няма как просто със тези...Толкова разпилян Левски не съм гледал.След головете е хубаво да им се гледа реакциите на защитниците.Всеки вика по някого и ръкомаха.Михаилов мърмори и клати глава...Божинов пак се прави на лидер и взе насила топката за дузпата.Ответната реакция се видя.....Харесвам треньора и се радвам че му дадоха възможност във Левски.Но точно затова го махнаха от Лудогорец щото всеки си правеше каквото иска.Дано тук успее да се наложи...

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ / Верея (Стара Загора) - Левски (София) /16.03/ 13:00

Мнениеот wilge » 16 мар 2019 20:49

ЕМИЛ написа:Последния гол на Верея е грешка на Цветкович .Върнете си повторение и гледайте неговата игра .Пълен продажник .

Остави Цветкович, той след два месеца си отива, както Кабрал и Яблонеца. Гледай при този гол поведението на новодошлия Райнов. Такива подскоци и пируети във фаза защита са недопустими. Не знам кой гений го докара в Левски, но това недоразумение е по- слаб от недолюбвания Белмонт и преотстъпените Нашименто и Найденов.
Играчите на Левски не бива да си позволяват подценяване на който и да било съперник. В тази среща само Михайлов и Миланов знаеха за кой отбор играят и се ядосваха при головете на физкултурниците. Най- виновен за цирка беше доволния от победата и не вярващ на каузата Левски треньор- темерут чичо Гошо. Почти съм сигурен, че ще постъпи като Стоянович, т.е. ще провокира ситуация за да си тръгне. "Артистите" на зеления килим ще отбиват номера до края на първенството тъй като се предполага, че доброволно няма да се съгласят с редуциране на заплатите си. За това очаквам подобни циркови постановки до края на май. И от юни всичко отново. За пореден път. Резултатът без съмнение ще се повтори.. Не може да правиш нещо по един и същи начин и да очакваш различен резултат. Дървото трябва да се тръска още. За да окапят останалите гнили плодове.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта