Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Shisharko » 08 мар 2019 09:23

vaskonti написа:Трибуна имате, ама не баш. Ще я имате когато я платите.

Не позна! Трибуната, която ние изплащаме е собственост на държавата и такава ще остане. Чорбата или Литекс кога са дали нещо някому?! Един кенеф не построиха на Кочинпарк, така че - тихо моля!
vaskonti написа:Нека позная - вие сте яката работа, просто сте най-готините пичове от народа, нали?

Тук позна! :)
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12303
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот TristaNNN » 08 мар 2019 10:11

vaskonti написа:Дълговете ви били ясни? За два дни имаме няколко версии, всички от хора, на които уж може да се вярва - дълговете ви варират между 24 и 40 милиона. Колко толкова да са ясни?
Казах ти, тия патетични и умилителни изказвания за отбора на народа, колко сте готини и от сорта си ги пробутвай на лапетата с качулките. Самият Спас Русев ти казва, че не е искал да взима клуба, но не е имал избор, ти тука ми обясняваш колко сте привлекателни! Ами ония, предишната троица, дето никой от вас не им помни имената, сигурно и те много са ви харесали - каймакът на народа - и затова "купиха" клуба, нали? Интересно, защо тия хора нямат избор и взимат клуба? Кой ги поставя в такова положение? Ако изобщо сте си задавали този въпрос, то е било в моменти като тоя от края на миналата година. Но сега....заравяте пак главата в пясъка и отново ръсите наляво и надясно тая нелепица за отбора на народа и колко сте готини.
Трибуна имате, ама не баш. Ще я имате когато я платите.

В крайна сметка аз пак не разбрах как ЦСКА не плаща нищо, натрупва 25 милиона дълг и съответно лош имидж, а Левски си плаща, трупа почти 40 милиона, но имиджа си му е екстра. Нека позная - вие сте яката работа, просто сте най-готините пичове от народа, нали?

Емииииии, като не искаш да приемеш това, като не искаш да приемеш онова, приеми, че спонсорите са левскари или много харесват синия цвят. В краен случай намери начин да ги питаш лично защо са избрали Левски вместо покойника. И направи разлика между спонсори/рекламодатели и собственици.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12303
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот TristaNNN » 08 мар 2019 10:15

vaskonti написа:
TristaNNN написа:
Red_Neck написа:
Shisharko написа:
baltimore написа:Стадиона е ваш ли? Колко платихте ако не е тайна?

Да, наш е! Дядовците и бащите ни са платили с времето, потта, труда и парите си, когато са го строили!!! :!: :|

Тезата на агент Николай сме я чували ..... ;)
... само той така и не успя да обясни, защо държават продължава да плаща данъците за имота, а МВР режийните ;) :mrgreen:

Щото тоя имот не се ползва само от ПФК-то, което многократно ви се обясни - на територията на комплекса, освен футболния, има и други спортни клубове с името "Левски". Навремето имаше направени стъпки за разрешаването на тези неуредици, ама иди се бори с бюрокрацията. И това ви се е обяснявало многократно, не знам защо продължавате да се правите на луди по тоя въпрос.

Абе ти да не ревеш, че искате да си плащате, ама бюрокращината в държава ви прави сечено като ви плаща всичко? Верно ли? Кажи честно, верно ли това опита да кажеш?
И каква е тая логика, че имало и други клубове??? И като има, значи държавата плаща? На това му викам аз железна логика. Просто непоклатима.
Мога ли само да спомена, че и на Армията има различни клубове трениращи различни спортове или да не споменавам?

Не рева и не казвам нищо подобно, а само изяснявам някои факти за твоя колега-провокатор. Коментирам фактите такива, каквито са.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот vaskonti » 09 мар 2019 15:01

А фактите са такива - вие искате да си плащате, ама държавата яко ви репресира като не ви разрешава и вместо това тя ви плаща сметките :lol:
Яко терор пада, не знам просто как издържате на тоя гнет.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Eminem » 09 мар 2019 15:12

Ами както виждаш, много трудно оцеляваме. Постоянно ни репресират, държавата прави всичко по силите си да ни унищожи и закрие, но ние сме силни и не се даваме. Държавата е стигнала дотам, да заплашва компании, които искат да ни спонсорират. Поради тази причина, няколко компании с милиарди бюджет, се отказаха да са ни спонсори. Но това не е всичко. Стадионът ни не е пълен, защото ченгетата спират феновете да посещават мачовете със заплахи за побой, уволнение от работа и вкарване в затвора. Но все още сме тук и ще бъдем тук!
А вас ви гледат като собствено дете. Което реално си е така. Винаги сте били отборчето на властта.

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот gihuelo » 09 мар 2019 15:22

Eminem написа:Ами както виждаш, много трудно оцеляваме. Постоянно ни репресират, държавата прави всичко по силите си да ни унищожи и закрие, но ние сме силни и не се даваме. Държавата е стигнала дотам, да заплашва компании, които искат да ни спонсорират. Поради тази причина, няколко компании с милиарди бюджет, се отказаха да са ни спонсори. Но това не е всичко. Стадионът ни не е пълен, защото ченгетата спират феновете да посещават мачовете със заплахи за побой, уволнение от работа и вкарване в затвора. Но все още сме тук и ще бъдем тук!
А вас ви гледат като собствено дете. Което реално си е така. Винаги сте били отборчето на властта.

Дано да е ирония ,това което си написал :) Иначе е достойно за ламиниране и рамка.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Eminem » 09 мар 2019 15:49

gihuelo написа:
Eminem написа:Ами както виждаш, много трудно оцеляваме. Постоянно ни репресират, държавата прави всичко по силите си да ни унищожи и закрие, но ние сме силни и не се даваме. Държавата е стигнала дотам, да заплашва компании, които искат да ни спонсорират. Поради тази причина, няколко компании с милиарди бюджет, се отказаха да са ни спонсори. Но това не е всичко. Стадионът ни не е пълен, защото ченгетата спират феновете да посещават мачовете със заплахи за побой, уволнение от работа и вкарване в затвора. Но все още сме тук и ще бъдем тук!
А вас ви гледат като собствено дете. Което реално си е така. Винаги сте били отборчето на властта.

Дано да е ирония ,това което си написал :) Иначе е достойно за ламиниране и рамка.

Напълно си прав, държавата ни вкара в рамка, за да не сме свободни и неограничени, а да сме под техен контрол. Браво, че го споменаваш! Нормално ли е всеки път, когато ръководството иска да плати на нап, те да се оправдават, че имат проблем с компютъра и не може да преведат парите ? После защо имаме задължения...Идеята им е да се трупат лихви, да се получи колосална сума и да ни фалират. Тежко е, постоянно получаваме удари, но още не са ни нокаутирали!
Когато взривиха сектор А, всъщност идеята беше да взривят целият стадион, за да останем без такъв, но явно поради Божията намеса, останалите експлозиви не се задействали и планът им не успя.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12303
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот TristaNNN » 09 мар 2019 19:53

vaskonti написа:А фактите са такива - вие искате да си плащате, ама държавата яко ви репресира като не ви разрешава и вместо това тя ви плаща сметките :lol:
Яко терор пада, не знам просто как издържате на тоя гнет.

Тия въпросните данъци на комплекса не са в толкова голям размер, че да не можем да ги плащаме и да се правим на луди, накъдето биеш. Нито пък благодарение на тяхната "икономия" съществуваме и вдигаме купа след купа.
ПП Що ли си мисля, ако не ме лъже паметта разбира се, че мои подобни мнения в тоя тон не просъществуваха дълго в оня подфорум, докато ти го мародерираше? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот vaskonti » 13 мар 2019 22:09

Не е важно колко големи са данъците. Те и моите не са големи за апартамента ми,
ама си ги плащам. Въпросът е и примерно в абсурдното и нелепо изказване, че не плащате защото имало и други клубове там. Как въобще може да му хрумне на някой подобна щуротия и да е убеден, че казва нещо смислено, не знам. Та даже и се оплаквате, че държавата не ви давала да плащате, представи си. Бюрокрация имало. Това е тотално сбъркана логика.
Освен това, не е важно колко купи вдигате. Последните години ви уредиха един куп служебни "генерални" спонсори, всяка година сменяте собственика - можете ли да изброите всички след Батков без да питате Гугъл? Това нормално ли ти се струва? Сигурно има нонстоп опашка от изтънчени джентълмени - милиардери, желаещи да ви купят? Ама май всеки вика "вземи го ти" - предишния си каза, че изобщо не ви е искал, но е нямал избор...
Ами ако е имал избор, ако и предишните след Батков имаха избор? Къде щяхте да сте сега? С тире, може би, как мислиш? Не, разбира се - народът щеше да ви спаси, нали?

п.п. Модерирането отдавна съм го зарязал. Отношението на Гонг към форума е жалко, а това ми се отразява на мотивацията....
Все пак, ако видя някой да прекали брутално ще взема мерки....вероятно.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Elliah » 14 мар 2019 20:01

vaskonti написа:Не е важно колко големи са данъците. Те и моите не са големи за апартамента ми,
ама си ги плащам. Въпросът е и примерно в абсурдното и нелепо изказване, че не плащате защото имало и други клубове там. Как въобще може да му хрумне на някой подобна щуротия и да е убеден, че казва нещо смислено, не знам. Та даже и се оплаквате, че държавата не ви давала да плащате, представи си. Бюрокрация имало. Това е тотално сбъркана логика.
Освен това, не е важно колко купи вдигате. Последните години ви уредиха един куп служебни "генерални" спонсори, всяка година сменяте собственика - можете ли да изброите всички след Батков без да питате Гугъл? Това нормално ли ти се струва? Сигурно има нонстоп опашка от изтънчени джентълмени - милиардери, желаещи да ви купят? Ама май всеки вика "вземи го ти" - предишния си каза, че изобщо не ви е искал, но е нямал избор...
Ами ако е имал избор, ако и предишните след Батков имаха избор? Къде щяхте да сте сега? С тире, може би, как мислиш? Не, разбира се - народът щеше да ви спаси, нали?

п.п. Модерирането отдавна съм го зарязал. Отношението на Гонг към форума е жалко, а това ми се отразява на мотивацията....
Все пак, ако видя някой да прекали брутално ще взема мерки....вероятно.

Никой няма сметка от фалирането на клубове, като Левски и ЦСКА. Заради фалита на ЦСКА от 25-30 милиона дългове се платиха 8(то даже още не са платени, доколкото знам). За всички останали дългове хората пиха по една студена вода. Ако Левски фалира с настоящите си дългове ще стане абсолютно същото. За това и ЦСКА го държаха в будна кома години наред, за това и нас ни държат по същия начин. Разликата е, че Левски все още не е фалирал и дълговете могат да се платят без да завлечем половината свят. Дали ще стане - ще видим. За мен светлина в тунела не се вижда, ако случайно не почнем да правим пробиви в Европа, което не виждам как ще стане.
Колкото до собствениците : няма нито един, ама нито един собственик на български отбор в професионалния футбол, който да е там защото милее за отбора си. Всички са поставени и имат съответни цели за изпълнение, като затова си има ред причини. Вярвам че можеш и сам да се сетиш какви са причините. ЦСКА и всичките им собственици никога не са били изключение от това правило. Техните собственици, също винаги са били спускани от горе и са изпълнявали съответните поръчки. Разликата е, че Лупи е супер нагъл селтак, а Ганчев не искаше да вземе клуб с дългове. Съответно фалираха клуба за по лесно :). Сега гледам, че новото ЦСКА пак е натрупало стабилни дългове. Дано да се оправят, защото чувам, че Ганчев имал план. Вече като чуя собственик, дето има план и ми се прихожда до тоалетната.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: eddie, ivo55, TristaNNN, vvessel и 116 госта