Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот teerr » 06 мар 2019 16:56

Не знам за вас,но аз светло бъдеще не виждам.
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

tamkuan
Мнения: 265
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот tamkuan » 06 мар 2019 16:57

vaskonti написа:
TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!

Доста нескопосан сарказъм. За много по-малки дългове ЦСКА беше затрит, а вие, вечно репресираните и мачканите ви сменяват собствениците всяка година и през няколко месеца подписвате с "генерални" спонсори, които идват, кихат пари и скоро си тръгват. И не ми обяснявай, че при вас е различно защото сте си били обслужвали дълговете(както са западните грандове с техните огромни дългове) - ако беше така, нямаше да сте и де юре на месец разстояние от фалит.

Тука се крие топчето дето го търсиш-,,на няколко месеца от фалит , а не фалит''

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот groti » 06 мар 2019 16:57

TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!


30-40 припознати и още 30-40 неприпознати. Туй ще да е някаква маркетингова стратегия.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот TristaNNN » 06 мар 2019 17:08

vaskonti написа:
TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!

Доста нескопосан сарказъм. За много по-малки дългове ЦСКА беше затрит, а вие, вечно репресираните и мачканите ви сменяват собствениците всяка година и през няколко месеца подписвате с "генерални" спонсори, които идват, кихат пари и скоро си тръгват. И не ми обяснявай, че при вас е различно защото сте си били обслужвали дълговете (както са западните грандове с техните огромни дългове) - ако беше така, нямаше да сте и де юре на месец разстояние от фалит.

На харизмата й теглиха ножа, защото никога не плащаше нищо на никого, а освен това с годините вашите управници ставаха все по-нагли и по-нагли в това отношение. Сега, не знам дали това е една част от плана за заличаване на мегамарката(Страх от мощта на харизмата, нали...), щателно подготвен от враговете ви или просто нормална проява на наглост, създадена през комунизма и развита през годините след това, ама така си беше. Там спонсори нямаше, щото вие се превърнахте в синоним на лъжа, измама, кражба, наглост и далавера. Кой нормален спонсор ще си петни името с вас, бре? Хората просто идваха при по-добрата алтернатива, а именно - славният вековен син клуб, който благодарение на своята популярност и любовта на народа, успя да привлече добри рекламодатели, които да спомогнат за обслужването на някои задължения. А щедрите , като за родните мащаби спонсори, успяха да си направят отлична реклама покрай най-популярния, чист и обичан футболен клуб в България. И така, всички бяха доволни, като междувременно един отбор отиде в миманса и малко по-късно тотално преустанови съществуването си. 8-)
ПП. Един съвет: Не се хващай веднага за това, което ти е угодно в думите на ПК, имам предвид де юре фалита. Размърдай мозъка, знам че ти поне имаш такъв, върни се назад във времето в зала Универсиада, сравни някои неща, помисли защо едни хора не са "освободени" от съвета и т.н. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот vaskonti » 06 мар 2019 18:19

TristaNNN написа:
vaskonti написа:
TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!

Доста нескопосан сарказъм. За много по-малки дългове ЦСКА беше затрит, а вие, вечно репресираните и мачканите ви сменяват собствениците всяка година и през няколко месеца подписвате с "генерални" спонсори, които идват, кихат пари и скоро си тръгват. И не ми обяснявай, че при вас е различно защото сте си били обслужвали дълговете (както са западните грандове с техните огромни дългове) - ако беше така, нямаше да сте и де юре на месец разстояние от фалит.

На харизмата й теглиха ножа, защото никога не плащаше нищо на никого, а освен това с годините вашите управници ставаха все по-нагли и по-нагли в това отношение. Сега, не знам дали това е една част от плана за заличаване на мегамарката(Страх от мощта на харизмата, нали...), щателно подготвен от враговете ви или просто нормална проява на наглост, създадена през комунизма и развита през годините след това, ама така си беше. Там спонсори нямаше, щото вие се превърнахте в синоним на лъжа, измама, кражба, наглост и далавера. Кой нормален спонсор ще си петни името с вас, бре? Хората просто идваха при по-добрата алтернатива, а именно - славният вековен син клуб, който благодарение на своята популярност и любовта на народа, успя да привлече добри рекламодатели, които да спомогнат за обслужването на някои задължения. А щедрите , като за родните мащаби спонсори, успяха да си направят отлична реклама покрай най-популярния, чист и обичан футболен клуб в България. И така, всички бяха доволни, като междувременно един отбор отиде в миманса и малко по-късно тотално преустанови съществуването си. 8-)
ПП. Един съвет: Не се хващай веднага за това, което ти е угодно в думите на ПК, имам предвид де юре фалита. Размърдай мозъка, знам че ти поне имаш такъв, върни се назад във времето в зала Универсиада, сравни някои неща, помисли защо едни хора не са "освободени" от съвета и т.н. ;)

Я пак ми обясни това за "по-добрата алтернатива" на фона на 30+ милиона дългове, включително милиони към НАП и бивши служители? Пак казвам - очевидно тия дългове не са обслужвани от много време, иначе нямаше да сте на косъм от де юре фалита! Ако ги обслужвахте, нямаше да сте застрашени изобщо, въпреки голямата сума! Това осъзнаваш ли го? А тия щуротии за любовта на народа и подобни лозунги ги пробутвай на лапетата-ултраси, не на мен.
С какво точно впечатлихте Щрабаг, та ви станаха генерален спонсор? Това е фирма, която не си пада много по спорта, но пък много обича обществени поръчки. Ония шуменците и те така. Както и Булгарстрой. И колко толкова да сте ги впечатлили австрийците , след като ви бяха спонсори за няма и година? А още колко такива "спонсори" впечатлихте, които идваха за няколко месеца, кихваха една сума и си тръгваха? Някои от тях ви бяха генерални за 3-4 месеца през зимната пауза. Помниш ли? Яко репресия падна в последните години, направо живи да ви ожали човек.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот koisa » 06 мар 2019 18:33

:lol: :lol: :lol:

Колко оранжева мъка има във форума... :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот specter » 06 мар 2019 18:36

koisa написа::lol: :lol: :lol:

Колко оранжева мъка има във форума... :oops:


Не им се смей, че нещата вече са на финалната права и ножът е натиснал вените... Положението е крайно и не се издържа... :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот TristaNNN » 06 мар 2019 18:40

vaskonti написа:
TristaNNN написа:
vaskonti написа:
TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!

Доста нескопосан сарказъм. За много по-малки дългове ЦСКА беше затрит, а вие, вечно репресираните и мачканите ви сменяват собствениците всяка година и през няколко месеца подписвате с "генерални" спонсори, които идват, кихат пари и скоро си тръгват. И не ми обяснявай, че при вас е различно защото сте си били обслужвали дълговете (както са западните грандове с техните огромни дългове) - ако беше така, нямаше да сте и де юре на месец разстояние от фалит.

На харизмата й теглиха ножа, защото никога не плащаше нищо на никого, а освен това с годините вашите управници ставаха все по-нагли и по-нагли в това отношение. Сега, не знам дали това е една част от плана за заличаване на мегамарката(Страх от мощта на харизмата, нали...), щателно подготвен от враговете ви или просто нормална проява на наглост, създадена през комунизма и развита през годините след това, ама така си беше. Там спонсори нямаше, щото вие се превърнахте в синоним на лъжа, измама, кражба, наглост и далавера. Кой нормален спонсор ще си петни името с вас, бре? Хората просто идваха при по-добрата алтернатива, а именно - славният вековен син клуб, който благодарение на своята популярност и любовта на народа, успя да привлече добри рекламодатели, които да спомогнат за обслужването на някои задължения. А щедрите , като за родните мащаби спонсори, успяха да си направят отлична реклама покрай най-популярния, чист и обичан футболен клуб в България. И така, всички бяха доволни, като междувременно един отбор отиде в миманса и малко по-късно тотално преустанови съществуването си. 8-)
ПП. Един съвет: Не се хващай веднага за това, което ти е угодно в думите на ПК, имам предвид де юре фалита. Размърдай мозъка, знам че ти поне имаш такъв, върни се назад във времето в зала Универсиада, сравни някои неща, помисли защо едни хора не са "освободени" от съвета и т.н. ;)

Я пак ми обясни това за "по-добрата алтернатива" на фона на 30+ милиона дългове, включително милиони към НАП и бивши служители? Пак казвам - очевидно тия дългове не са обслужвани от много време, иначе нямаше да сте на косъм от де юре фалита! Ако ги обслужвахте, нямаше да сте застрашени изобщо, въпреки голямата сума! Това осъзнаваш ли го?
С какво точно впечатлихте Щрабаг, та ви станаха генерален спонсор? Това е фирма, която не си пада много по спорта, но пък много обича обществени поръчки. Ония шуменците и те така. Както и Булгарстрой. И колко толкова да сте ги впечатлили австрийците , след като ви бяха спонсори за няма и година? А още колко такива "спонсори" впечатлихте, което идваха за няколко месеца, кихваха една сума и си тръгваха? Някои от тях ви бяха генерални за 3-4 месеца през зимната пауза. Помниш ли? Яко репресия падна в последните години, направо живи да ви ожали човек.

Те, тия 30 милиона, не са били винаги 30 милиона, че да се плашат спонсорите. По-добрата алтернатива от фалирате, за тях може да бъде единствено Левски от София, щото тука се търски обществен интерес, популярност, традиции, възможности и прочее маркетингови величини., а докато вие пихте и ядохте, си създадохте репутацията на ... на лоши, най-меко казано. Пак казвам, никой не иска името и бизнеса му да се свързват с такива лошковци, пак меко казано. Не коментирам де юре фалита, защото не приемам за чиста монета абсолютно всичко, което чуя из медиите, ако и да е от устата на наши ръководители, особено сравнително новоназначени такива. Ако ще се хващаш за тоя де юре фалит, просто забрави, не мога да го приема като серзиозен довод това. Хайде да ти подскажа, че обстановката леко предполага да се говорят такива работи в момента. Какво и как сме обслужвали ли? Ами очевидно не всичко, логично е, щом има дългове. Ама също така е логично, че щом съвсем не сме фалирали и съществуваме като клуб и не са ни изритали от Ауропа-та, след като не са ни обявили в несъстоятелност, все нещо е плащано, когато е трябвало, за разлика от твоите хора, които нищо не са плащали, когато е трябвало и резултатът бе налице на 09.09.2016. Толкова по приликите между двата отбора, които търсиш така упорито. Пък кого и с какво сме впечатлили не знам и не мога да ти кажа, а и дори случайно да знам, пак не знам и не мога да ти кажа. Предлагам ти директно да питаш нашите спонсори защо са го направили, вероятно те най-добре ще ти отговорят, защото виждам, че моите отговори не ти допадат нещо. Предполагам, че също така ще могат да изяснят в детайли защо са избрали краткосрочното спонсорство, тук вече, признавам си, и аз не мога да отговоря категорично. Въпрос свързан с фимената им и маркетингова политика, най-веротно. Но ако искаш личното ми мнение - пробвали са, порекламирали са хората в Левски, не са били доволни от някои неща (като по-ниска от очакваната за нашите стандарти посещаемост, или липса на очаквания засилен интерес към продуктите им, примерно) и на са повторили.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот TristaNNN » 06 мар 2019 18:50

specter написа:
koisa написа::lol: :lol: :lol:

Колко оранжева мъка има във форума... :oops:


Не им се смей, че нещата вече са на финалната права и ножът е натиснал вените... Положението е крайно и не се издържа... :lol:

Много ни мразят, ей! Бял ден няма да видят, докато и ние не фалираме. :mrgreen:
За пример - великата магия днес е отчела 3-4 мненийца, които са свързани с .... Арда от Кърджали и нов стадион покрай това, за което кандидатстваме със Сърбето, Власите и Византийците. А тука, в нашите теми - але-мале, изтъркаха си клавиатурите от чапане днеска. Щом чак Васконти прописа, де не се е вясвал в тоя форум от незапомнени времена, смятай. :lol:
Последна промяна от TristaNNN на 06 мар 2019 18:56, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот LoveAndPeace » 06 мар 2019 18:55

vaskonti написа:
TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!

Доста нескопосан сарказъм. За много по-малки дългове ЦСКА беше затрит, а вие, вечно репресираните и мачканите ви сменяват собствениците всяка година и през няколко месеца подписвате с "генерални" спонсори, които идват, кихат пари и скоро си тръгват. И не ми обяснявай, че при вас е различно защото сте си били обслужвали дълговете(както са западните грандове с техните огромни дългове) - ако беше така, нямаше да сте и де юре на месец разстояние от фалит.


Когато полу-ръста събра червената общност (около 1000 човека в сектор А на Армията) и каза - това ЦСКА няма да го бъде и вие си мълчахте , всъщност тогава самите вие го затрихте. Знам , че много ви се иска да последваме съдбата ви , уви.
Защото ние не сме вие , затова дори и през акъла не им минава да опипат почвата за втора подобна подмяна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 111 госта