Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот helic » 06 мар 2019 14:39

Shisharko написа:Пране на пари... Пичове, много филми гледате!
Перат се пари в белите държави. Там където държавата те гони до дупка, ако харчиш повече отколкото изкарваш. В нашата дупка никой няма интерес да пере пари, най-малкото защото е сложно, скъпо и излишно. Много по-лесно да платиш или натиснеш някой НАП-аджия да си затвори очите, че си си купил бегачка за 200 000 евро, а същевременно си безработен.
Виж, съвсем друга история е, че тук се перат пари на белите държави, чрез фирми бушони. Но тези фирми никой не ги е и чувал, камо ли пък да са известни дружества като футболните ни отбори.
Далаверата е съвсем друга - отборите се ползват за точене на фирмите спонсори (Виваком, Балкан и т.н) и държавата.


и как точно се точат пари на държавата, би ли обяснил.
Тука останах направо с убеждението, че са се събрали и пишат редица известни консултанти на перачи на пари, които и на сън да ги бутнеш ще ти измислят схема за пране на кинти.

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Geonik » 06 мар 2019 14:40

alexdb написа:...................
Всъщност това решение да не се освобождава предишното ръководство от отговорност е доста странно. Обичайно тези неща се договарят още при преговорите за сделката. Съмнявам се, че някой действително би хукнал да реализира отговорност спрямо предишния собственик и предишното ръководство и е повече кьорфишек за пред феновете, но в тая мутренска територия знае ли човек. Тези в последните години като свърши всичко за крадене почнаха да се самокрадат. Та да видим.

Този сламеният човек, който са сложили гледам е набутан в поне 50 фирми и фирмици което дава някаква надежда, че няма да набутат Левски в несъстоятелност както стана с отборчето с Тире, ама и това не е сигурно.


След изслушване на пресконференцията, започвам да мисля, че не освобождаването от отговорност, е предупреждение към Финягата, който е поел някакви задължения, които нямат юридическа подкрепа. Най-вероятно, за "опрощаването" на "някакви" си 15-16 милки, за които споменава в интервюто. Т.е., ако не изпълниш устните договорки, най-малкото, ще имаш проблеми. А в света на бизнеса, проблемите могат да те изхвърлят на бунището. ( А и проблеми с БоШков, едва ли са хигиенични.)

Само мисли де ! :mrgreen: :oops:
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот groti » 06 мар 2019 14:57

Geonik написа:
alexdb написа:...................
Всъщност това решение да не се освобождава предишното ръководство от отговорност е доста странно. Обичайно тези неща се договарят още при преговорите за сделката. Съмнявам се, че някой действително би хукнал да реализира отговорност спрямо предишния собственик и предишното ръководство и е повече кьорфишек за пред феновете, но в тая мутренска територия знае ли човек. Тези в последните години като свърши всичко за крадене почнаха да се самокрадат. Та да видим.

Този сламеният човек, който са сложили гледам е набутан в поне 50 фирми и фирмици което дава някаква надежда, че няма да набутат Левски в несъстоятелност както стана с отборчето с Тире, ама и това не е сигурно.


След изслушване на пресконференцията, започвам да мисля, че не освобождаването от отговорност, е предупреждение към Финягата, който е поел някакви задължения, които нямат юридическа подкрепа. Най-вероятно, за "опрощаването" на "някакви" си 15-16 милки, за които споменава в интервюто. Т.е., ако не изпълниш устните договорки, най-малкото, ще имаш проблеми. А в света на бизнеса, проблемите могат да те изхвърлят на бунището. ( А и проблеми с БоШков, едва ли са хигиенични.)

Само мисли де ! :mrgreen: :oops:

Абсолютно същото си мисля и аз. И аз си мисля, че това е един вид културен съвет-препоръка към предишното ръководство, в частност и финягата за сядане на разговори и договаряне на тези дългове. Сигурен съм, че точно това визират с "отговорността".
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3986
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Странджата » 06 мар 2019 15:09

Ами то е казано - с избирането на новите хора започва процес - дълъг и засега с мъглив изход. Той минава през предоговаряне на задълженията - и към бивши собственици. Така че реално нищо друго не се е случило, освен това, че има нови хора начело на Левски и че е платен лиценза пред УЕФА. Всичко останало са предположения, спекулации, желания и подобни. Включително и шампионска титла. Виж - евентуална победа в неделя над Лудогорец е възможна - най- вече заради публиката, мотивацията и не на последно място - заради еднократността на усилието.
Както винаги, тука се даде изказ и на съмненията, и на неверието и най-вече на скритото зложелатество на някои, които зад привидни добри намерения и пожелания ни оприличаваха със съдбата на ЦСКА-то.
А истината е - за съжаление у нас тя е трудно постижима и затова за мене е доста химерна- че ни се предлага един дълъг път на лишения и може и унижения в името на това, след време да сме с по-високо вдигнати чела. Но като знам колко сме готови на спонтанни юначества, а не на търпеливо и мъжествено радеене за по-добра участ, не съм изпълнен с кой знае колко светла вяра ...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот koisa » 06 мар 2019 15:12

Това за източването на Левски го говори и Томислав Русев доста често... А вчера (ако съм чул правилно, че бях в движение) казаха, че за един от играчите е платена комисионна от сорта на 600 000 евро за да подпише... Егати комисионната, че тя повече от него ще струва, ако е вярно... :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Shisharko » 06 мар 2019 15:22

helic написа:и как точно се точат пари на държавата, би ли обяснил.
Тука останах направо с убеждението, че са се събрали и пишат редица известни консултанти на перачи на пари, които и на сън да ги бутнеш ще ти измислят схема за пране на кинти.

Всъщност част от работата ми е да пресичам схеми за пране. Не знам другите "консултанти" във форума какви го играят, но не е невъзможно да си прав. ;)
А относно точенето на държавата, може да се заринеш от информация в нета - като почнеш от счетоводни схеми за "спестяване" на данъци и осигуровки, минеш през субсидии на ММС, концесии, ДДС и стигнеш чак до врътките с МВР за "осигуряване на обществения ред". :idea: Колкото слухове и спекулации има, толкова са и истините.
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот Kotooshu » 06 мар 2019 15:33

На синьото Лупи , ако искат да му търсят отговорност за умишлен фалит , източване .... много могат да му бръкнат у дъртия ....... миризлив !
А новите , никакво доверие не вдъхват .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот TristaNNN » 06 мар 2019 16:39

filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот vaskonti » 06 мар 2019 16:46

TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!

Доста нескопосан сарказъм. За много по-малки дългове ЦСКА беше затрит, а вие, вечно репресираните и мачканите ви сменяват собствениците всяка година и през няколко месеца подписвате с "генерални" спонсори, които идват, кихат пари и скоро си тръгват. И не ми обяснявай, че при вас е различно защото сте си били обслужвали дълговете(както са западните грандове с техните огромни дългове) - ако беше така, нямаше да сте и де юре на месец разстояние от фалит.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Oбщо Събрание на ПФК Левски: Новите собственици, задълженията, цели и перспективи

Мнениеот kubrat » 06 мар 2019 16:50

TristaNNN написа:
filo_123 написа:Много цензуриран тоя форум бре. Никакво различно мнение, иначе веднага се трие. Е, всеки знае, че истината боли, а тя е, че държавния отбор има 30-40 млн. дългове и още е в А група. Иначе били сами срещу всички. При този не двоен, ами не знам какъв аршин, по-добре да няма първенство, след като отборите на са поставени при еднакви условия. :lol:

Ба, много повече са, поне 70-80 милиона, признати. Иначе непризнатите надхвърлят 100!

Ако броим отписаните от Чорни и Батков и убедително посъветваните спонсори надхвърлят и 200, ама хайде :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri и 120 госта